002756Yongxing Special Materials Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,26 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元14,62 Mr | 元13,81 Mr | 元15,51 Mr | 元15,42 Mr | 元6,37 Mr | 元5,36 Mr | 元4,54 Mr | 元4,34 Mr | 元3,96 Mr | 元3,47 Mr | 元3,24 Mr | 元2,02 Mr | 元1,88 Mr | 元1,88 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元4,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元12,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元656,41 Mn | 元97,17 Mn | 元175,56 Mn | 元0,00 | 元57,04 Mn | 元267,50 Mn | 元303,20 Mn | 元99,08 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元54,49 Mn | 元234,68 Mn |
| Net Borç† | -元7,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元7,40 Mr | 元8,05 Mr | 元12,13 Mr | 元15,47 Mr | 元7,16 Mr | 元4,94 Mr | 元4,86 Mr | 元4,74 Mr | 元4,00 Mr | 元3,15 Mr | 元3,35 Mr | 元3,99 Mr | 元3,75 Mr | 元4,79 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,12 Mr | 元1,41 Mr | 元4,42 Mr | 元8,02 Mr | 元1,19 Mr | 元561,12 Mn | 元532,45 Mn | 元648,14 Mn | 元604,97 Mn | 元367,51 Mn | 元317,50 Mn | 元407,90 Mn | 元375,01 Mn | 元377,61 Mn |
| FAVÖK | 元844,45 Mn | 元1,22 Mr | 元4,11 Mr | 元7,62 Mr | 元1,00 Mr | 元376,25 Mn | 元337,04 Mn | 元447,34 Mn | 元412,49 Mn | 元300,07 Mn | 元260,65 Mn | 元363,80 Mn | 元336,43 Mn | 元352,99 Mn |
| Net Kâr | 元661,46 Mn | 元1,04 Mr | 元3,41 Mr | 元6,32 Mr | 元887,08 Mn | 元258,00 Mn | 元343,57 Mn | 元387,30 Mn | 元351,66 Mn | 元253,60 Mn | 元221,60 Mn | 元264,14 Mn | 元231,73 Mn | 元226,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,25 | 1,97 | 6,33 | 11,93 | 1,68 | 0,51 | 0,73 | 0,83 | 0,75 | 0,54 | 0,47 | 0,56 | 0,50 | 0,48 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元254,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元323,31 Mn | 元552,13 Mn | 元3,62 Mr | 元6,19 Mr | 元492,99 Mn | 元430,41 Mn | -元95,74 Mn | 元137,06 Mn | 元132,00 Mn | -元13,88 Mn | -元239,85 Mn | 元150,13 Mn | 元88,58 Mn | 元154,11 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元204,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,5% | 0,7% | 1,1% | 0,0% | 0,9% | 5,0% | 6,7% | 2,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 2,9% | 12,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,51 | 0,58 | 0,78 | 1,00 | 1,12 | 0,92 | 1,07 | 1,09 | 1,01 | 0,91 | 1,03 | 1,98 | 1,99 | 2,55 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,58 | 0,63 | 0,94 | 1,20 | 0,56 | 0,38 | 0,38 | 0,37 | 0,31 | 0,24 | 0,26 | 0,31 | 0,29 | 0,37 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,1% | 17,5% | 36,5% | 51,8% | 16,7% | 11,4% | 11,0% | 13,7% | 15,1% | 11,7% | 9,5% | 10,2% | 10,0% | 7,9% |
| FAVÖK Marjı | 11,4% | 15,1% | 33,9% | 49,3% | 14,0% | 7,6% | 6,9% | 9,4% | 10,3% | 9,5% | 7,8% | 9,1% | 9,0% | 7,4% |
| Net Kâr Marjı | 8,9% | 13,0% | 28,1% | 40,9% | 12,4% | 5,2% | 7,1% | 8,2% | 8,8% | 8,1% | 6,6% | 6,6% | 6,2% | 4,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,4% | 6,9% | 29,8% | 40,0% | 6,9% | 8,7% | -2,0% | 2,9% | 3,3% | -0,4% | -7,2% | 3,8% | 2,4% | 3,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |