002763ShenZhen HuiJie Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $438,72 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,64 Mr | 元2,84 Mr | 元2,85 Mr | 元2,71 Mr | 元2,60 Mr | 元2,67 Mr | 元2,51 Mr | 元2,43 Mr | 元2,20 Mr | 元1,98 Mr | 元1,88 Mr | 元1,62 Mr | 元1,53 Mr | 元1,54 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元988,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元656,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元139,86 Mn | 元119,52 Mn | 元84,33 Mn | 元47,92 Mn | 元86,36 Mn | 元97,73 Mn | 元94,68 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元550,00 Mn | 元600,00 Mn | 元730,00 Mn |
| Net Borç† | -元848,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元2,98 Mr | 元2,93 Mr | 元2,89 Mr | 元2,43 Mr | 元2,70 Mr | 元2,35 Mr | 元2,55 Mr | 元2,32 Mr | 元2,10 Mr | 元2,02 Mr | 元1,86 Mr | 元1,63 Mr | 元1,46 Mr | 元1,32 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,98 Mr | 元1,95 Mr | 元1,91 Mr | 元1,56 Mr | 元1,76 Mr | 元1,48 Mr | 元1,64 Mr | 元1,52 Mr | 元1,38 Mr | 元1,34 Mr | 元1,25 Mr | 元1,13 Mr | 元991,79 Mn | 元911,15 Mn |
| FAVÖK | 元286,58 Mn | 元294,38 Mn | 元414,43 Mn | 元333,54 Mn | 元529,06 Mn | 元354,81 Mn | 元335,31 Mn | 元299,92 Mn | 元367,83 Mn | 元296,59 Mn | 元275,64 Mn | 元259,72 Mn | 元218,96 Mn | 元204,06 Mn |
| Net Kâr | 元54,82 Mn | 元79,05 Mn | 元181,88 Mn | 元134,69 Mn | 元276,06 Mn | 元210,79 Mn | 元181,58 Mn | 元165,67 Mn | 元222,32 Mn | 元183,32 Mn | 元165,50 Mn | 元132,80 Mn | 元108,78 Mn | 元100,56 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,13 | 0,19 | 0,44 | 0,33 | 0,68 | 0,53 | 0,46 | 0,43 | 0,57 | 0,47 | 0,43 | 0,46 | 0,37 | 0,34 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元67,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元233,14 Mn | 元186,31 Mn | 元382,31 Mn | 元263,02 Mn | 元405,78 Mn | 元352,32 Mn | 元204,81 Mn | 元71,57 Mn | 元435,84 Mn | 元108,96 Mn | 元111,67 Mn | 元106,08 Mn | 元179,38 Mn | -元30,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元17,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,3% | 4,2% | 3,0% | 1,8% | 3,3% | 3,7% | 3,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 33,9% | 39,3% | 47,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,13 | 1,03 | 1,02 | 0,90 | 1,04 | 0,88 | 1,02 | 0,96 | 0,96 | 1,02 | 0,99 | 1,01 | 0,96 | 0,86 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,53 | 1,51 | 1,49 | 1,25 | 1,39 | 1,21 | 1,32 | 1,20 | 1,08 | 1,04 | 0,96 | 0,84 | 0,75 | 0,68 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 66,5% | 66,5% | 66,1% | 64,2% | 65,0% | 62,9% | 64,1% | 65,4% | 65,7% | 66,3% | 67,0% | 69,3% | 68,0% | 69,0% |
| FAVÖK Marjı | 9,6% | 10,0% | 14,3% | 13,7% | 19,6% | 15,1% | 13,1% | 12,9% | 17,5% | 14,7% | 14,8% | 15,9% | 15,0% | 15,5% |
| Net Kâr Marjı | 1,8% | 2,7% | 6,3% | 5,5% | 10,2% | 9,0% | 7,1% | 7,1% | 10,6% | 9,1% | 8,9% | 8,1% | 7,5% | 7,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,8% | 6,4% | 13,2% | 10,8% | 15,0% | 15,0% | 8,0% | 3,1% | 20,7% | 5,4% | 6,0% | 6,5% | 12,3% | -2,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,69 | -%1,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 648,51 | -%6,41 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,65 | +%0,26 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,48 | +%0,93 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 300,99 | -%9,01 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 589,70 | +%0,49 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,06 | -%1,96 |