002766Shenzhen Soling Industrial Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $517,25 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,33 Mr | 元1,16 Mr | 元1,28 Mr | 元1,16 Mr | 元1,38 Mr | 元2,15 Mr | 元5,56 Mr | 元3,72 Mr | 元4,05 Mr | 元1,87 Mr | 元1,48 Mr | 元1,09 Mr | 元994,23 Mn | 元797,35 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元360,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元236,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元81,23 Mn | 元64,72 Mn | 元62,02 Mn | 元42,04 Mn | 元96,13 Mn | 元1,78 Mr | 元1,73 Mr | 元1,78 Mr | 元1,46 Mr | 元599,23 Mn | 元336,43 Mn | 元326,66 Mn | 元300,39 Mn | 元179,10 Mn |
| Net Borç† | -元595,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元732,14 Mn | 元1,39 Mr | 元1,26 Mr | 元827,65 Mn | 元759,80 Mn | 元1,02 Mr | 元935,93 Mn | 元996,04 Mn | 元1,40 Mr | 元937,74 Mn | 元799,50 Mn | 元764,02 Mn | 元744,61 Mn | 元813,79 Mn |
| Brüt Kâr | 元137,73 Mn | 元271,03 Mn | 元261,80 Mn | 元167,53 Mn | -元11,51 Mn | 元114,39 Mn | 元172,22 Mn | 元48,64 Mn | 元391,48 Mn | 元263,13 Mn | 元211,83 Mn | 元200,60 Mn | 元189,84 Mn | 元195,57 Mn |
| FAVÖK | 元4,34 Mn | 元79,26 Mn | 元57,25 Mn | 元36,34 Mn | -元616,19 Mn | -元927,08 Mn | 元76,76 Mn | -元898,55 Mn | 元135,83 Mn | 元126,82 Mn | 元126,63 Mn | 元120,20 Mn | 元114,47 Mn | 元111,79 Mn |
| Net Kâr | -元55,06 Mn | 元60,07 Mn | 元32,60 Mn | 元8,80 Mn | -元670,21 Mn | -元1,31 Mr | 元7,78 Mn | -元1,03 Mr | -元2,32 Mn | 元76,54 Mn | 元65,26 Mn | 元64,51 Mn | 元62,26 Mn | 元66,69 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,06 | 0,07 | 0,04 | 0,01 | -0,79 | -3,10 | 0,02 | -2,44 | -0,01 | 0,21 | 0,21 | 0,24 | 0,23 | 0,25 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元82,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元65,15 Mn | -元51,90 Mn | 元148,71 Mn | 元4,94 Mn | -元38,24 Mn | -元95,04 Mn | 元39,60 Mn | -元1,03 Mr | -元352,70 Mn | -元156,77 Mn | 元18,06 Mn | -元45,27 Mn | 元24,90 Mn | 元10,51 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元39,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,1% | 5,6% | 4,8% | 3,6% | 7,0% | 82,4% | 31,2% | 47,7% | 36,0% | 32,1% | 22,8% | 29,9% | 30,2% | 22,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,55 | 1,20 | 0,98 | 0,72 | 0,55 | 0,47 | 0,17 | 0,27 | 0,35 | 0,50 | 0,54 | 0,70 | 0,75 | 1,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,67 | 1,28 | 1,16 | 0,76 | 0,70 | 0,94 | 0,86 | 0,92 | 1,29 | 0,86 | 0,74 | 0,70 | 0,68 | 0,75 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,8% | 19,4% | 20,8% | 20,2% | -1,5% | 11,2% | 18,4% | 4,9% | 27,9% | 28,1% | 26,5% | 26,3% | 25,5% | 24,0% |
| FAVÖK Marjı | 0,6% | 5,7% | 4,5% | 4,4% | -81,1% | -90,7% | 8,2% | -90,2% | 9,7% | 13,5% | 15,8% | 15,7% | 15,4% | 13,7% |
| Net Kâr Marjı | -7,5% | 4,3% | 2,6% | 1,1% | -88,2% | -127,7% | 0,8% | -103,3% | -0,2% | 8,2% | 8,2% | 8,4% | 8,4% | 8,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,9% | -3,7% | 11,8% | 0,6% | -5,0% | -9,3% | 4,2% | -103,6% | -25,1% | -16,7% | 2,3% | -5,9% | 3,3% | 1,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |