002771Beijing Transtrue Technology Inc Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $433,66 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元917,12 Mn | 元1,07 Mr | 元1,09 Mr | 元1,09 Mr | 元1,15 Mr | 元1,15 Mr | 元1,19 Mr | 元1,21 Mr | 元1,15 Mr | 元1,01 Mr | 元1,06 Mr | 元741,46 Mn | 元652,77 Mn | 元574,28 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元307,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元299,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元617,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元96,71 Mn | 元134,07 Mn | 元100,17 Mn | 元54,94 Mn | 元27,37 Mn | 元44,41 Mn | 元104,34 Mn | 元83,84 Mn | 元88,97 Mn | 元31,13 Mn | 元62,45 Mn | 元53,63 Mn | 元51,88 Mn | 元74,14 Mn |
| Net Borç† | -元212,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元369,00 Mn | 元534,19 Mn | 元445,76 Mn | 元644,84 Mn | 元638,93 Mn | 元658,99 Mn | 元739,67 Mn | 元867,48 Mn | 元815,06 Mn | 元789,66 Mn | 元704,30 Mn | 元578,08 Mn | 元646,66 Mn | 元604,11 Mn |
| Brüt Kâr | 元28,49 Mn | 元68,81 Mn | 元75,04 Mn | 元127,55 Mn | 元121,17 Mn | 元130,50 Mn | 元156,07 Mn | 元175,21 Mn | 元198,45 Mn | 元187,01 Mn | 元151,63 Mn | 元137,33 Mn | 元158,43 Mn | 元154,35 Mn |
| FAVÖK | -元32,41 Mn | 元37,53 Mn | -元54,19 Mn | 元21,50 Mn | 元23,10 Mn | 元31,62 Mn | 元44,05 Mn | 元54,63 Mn | 元85,58 Mn | 元83,24 Mn | 元70,76 Mn | — | 元72,51 Mn | 元69,93 Mn |
| Net Kâr | -元63,61 Mn | 元7,06 Mn | -元48,87 Mn | 元9,76 Mn | 元13,32 Mn | 元20,43 Mn | 元34,33 Mn | 元42,09 Mn | 元69,28 Mn | 元69,04 Mn | 元60,04 Mn | 元46,72 Mn | 元59,39 Mn | 元58,92 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,30 | 0,03 | -0,23 | 0,05 | 0,06 | 0,10 | 0,16 | 0,20 | 0,33 | 0,33 | 0,29 | 0,22 | 0,28 | 0,28 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元23,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元4,57 Mn | 元32,16 Mn | -元33,07 Mn | 元16,34 Mn | 元51,98 Mn | 元46,63 Mn | 元21,45 Mn | -元142,04 Mn | 元42,26 Mn | 元17,36 Mn | -元26,39 Mn | 元63,09 Mn | 元27,14 Mn | 元27,24 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,5% | 12,5% | 9,2% | 5,0% | 2,4% | 3,9% | 8,8% | 6,9% | 7,7% | 3,1% | 5,9% | 7,2% | 7,9% | 12,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,40 | 0,50 | 0,41 | 0,59 | 0,56 | 0,57 | 0,62 | 0,71 | 0,71 | 0,78 | 0,66 | 0,78 | 0,99 | 1,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,60 | 0,86 | 0,72 | 1,04 | 1,03 | 1,07 | 1,20 | 1,40 | 1,32 | 1,28 | 1,14 | 0,94 | 1,05 | 0,98 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,7% | 12,9% | 16,8% | 19,8% | 19,0% | 19,8% | 21,1% | 20,2% | 24,3% | 23,7% | 21,5% | 23,8% | 24,5% | 25,5% |
| FAVÖK Marjı | -8,8% | 7,0% | -12,2% | 3,3% | 3,6% | 4,8% | 6,0% | 6,3% | 10,5% | 10,5% | 10,0% | — | 11,2% | 11,6% |
| Net Kâr Marjı | -17,2% | 1,3% | -11,0% | 1,5% | 2,1% | 3,1% | 4,6% | 4,9% | 8,5% | 8,7% | 8,5% | 8,1% | 9,2% | 9,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,2% | 6,0% | -7,4% | 2,5% | 8,1% | 7,1% | 2,9% | -16,4% | 5,2% | 2,2% | -3,7% | 10,9% | 4,2% | 4,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |