002782Shenzhen Click Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,11 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,76 Mr | 元4,30 Mr | 元4,06 Mr | 元3,74 Mr | 元2,08 Mr | 元1,95 Mr | 元1,19 Mr | 元1,09 Mr | 元1,15 Mr | 元1,04 Mr | 元977,98 Mn | 元666,65 Mn | 元569,15 Mn | 元487,80 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元734,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元868,79 Mn | 元734,49 Mn | 元719,61 Mn | 元600,42 Mn | 元181,64 Mn | 元92,17 Mn | 元16,12 Mn | 元34,02 Mn | 元70,01 Mn | 元20,46 Mn | 元0,00 | 元35,94 Mn | 元42,28 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | 元23,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元5,52 Mr | 元4,68 Mr | 元4,65 Mr | 元3,25 Mr | 元1,64 Mr | 元1,28 Mr | 元1,10 Mr | 元1,08 Mr | 元918,61 Mn | 元824,53 Mn | 元739,23 Mn | 元738,09 Mn | 元652,16 Mn | 元690,17 Mn |
| Brüt Kâr | 元669,01 Mn | 元614,60 Mn | 元578,64 Mn | 元513,34 Mn | 元292,12 Mn | 元279,83 Mn | 元227,77 Mn | 元233,80 Mn | 元187,05 Mn | 元180,73 Mn | 元145,36 Mn | 元148,99 Mn | 元135,51 Mn | 元146,95 Mn |
| FAVÖK | 元408,58 Mn | 元334,52 Mn | 元300,32 Mn | 元266,89 Mn | 元110,64 Mn | 元164,35 Mn | 元71,47 Mn | 元101,50 Mn | 元83,76 Mn | 元88,20 Mn | 元87,08 Mn | 元90,12 Mn | 元74,34 Mn | 元87,18 Mn |
| Net Kâr | 元299,64 Mn | 元230,18 Mn | 元113,94 Mn | 元111,31 Mn | 元26,27 Mn | 元206,04 Mn | 元22,29 Mn | 元85,00 Mn | 元57,42 Mn | 元58,90 Mn | 元57,19 Mn | 元58,55 Mn | 元53,07 Mn | 元67,45 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,61 | 0,47 | 0,23 | 0,24 | 0,06 | 0,47 | 0,05 | 0,20 | 0,13 | 0,14 | 0,13 | 0,18 | 0,17 | 0,21 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元130,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元277,34 Mn | 元380,65 Mn | 元227,25 Mn | -元35,54 Mn | -元106,04 Mn | 元154,84 Mn | 元108,65 Mn | 元15,09 Mn | 元62,46 Mn | 元10,73 Mn | 元31,56 Mn | 元5,18 Mn | -元68,12 Mn | 元10,19 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元87,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,3% | 17,1% | 17,7% | 16,1% | 8,8% | 4,7% | 1,4% | 3,1% | 6,1% | 2,0% | 0,0% | 5,4% | 7,4% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,16 | 1,09 | 1,15 | 0,87 | 0,79 | 0,65 | 0,92 | 0,99 | 0,80 | 0,80 | 0,76 | 1,11 | 1,15 | 1,41 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,44 | 2,07 | 2,06 | 1,44 | 0,73 | 0,56 | 0,49 | 0,48 | 0,41 | 0,36 | 0,33 | 0,33 | 0,29 | 0,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,1% | 13,1% | 12,4% | 15,8% | 17,8% | 21,9% | 20,7% | 21,6% | 20,4% | 21,9% | 19,7% | 20,2% | 20,8% | 21,3% |
| FAVÖK Marjı | 7,4% | 7,1% | 6,5% | 8,2% | 6,7% | 12,9% | 6,5% | 9,4% | 9,1% | 10,7% | 11,8% | 12,2% | 11,4% | 12,6% |
| Net Kâr Marjı | 5,4% | 4,9% | 2,4% | 3,4% | 1,6% | 16,2% | 2,0% | 7,8% | 6,3% | 7,1% | 7,7% | 7,9% | 8,1% | 9,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,0% | 8,1% | 4,9% | -1,1% | -6,5% | 12,1% | 9,9% | 1,4% | 6,8% | 1,3% | 4,3% | 0,7% | -10,4% | 1,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,95 | -%0,20 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 673,50 | +%2,52 | |
| BYD Company Limited Class A | 83,06 | +%1,00 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,87 | +%0,19 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 310,25 | +%1,39 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 606,32 | -%0,60 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,19 | +%1,21 |