002790Xiamen R & T Plumbing Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $395,61 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,53 Mr | 元2,74 Mr | 元2,69 Mr | 元2,43 Mr | 元2,24 Mr | 元2,11 Mr | 元1,89 Mr | 元1,73 Mr | 元1,61 Mr | 元1,52 Mr | 元877,41 Mn | 元747,29 Mn | 元565,24 Mn | 元461,51 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元543,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元441,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元23,94 Mn | 元110,65 Mn | 元69,66 Mn | 元68,75 Mn | 元73,62 Mn | 元74,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元107,25 Mn | 元114,25 Mn | 元62,47 Mn | 元49,71 Mn |
| Net Borç† | -元562,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元1,79 Mr | 元2,34 Mr | 元2,17 Mr | 元1,95 Mr | 元1,86 Mr | 元1,27 Mr | 元1,10 Mr | 元985,92 Mn | 元907,59 Mn | 元808,42 Mn | 元808,30 Mn | 元758,76 Mn | 元675,07 Mn | 元587,51 Mn |
| Brüt Kâr | 元406,15 Mn | 元609,84 Mn | 元594,76 Mn | 元456,44 Mn | 元395,47 Mn | 元289,95 Mn | 元317,89 Mn | 元272,05 Mn | 元287,09 Mn | 元290,23 Mn | 元274,06 Mn | 元249,21 Mn | 元221,51 Mn | 元187,56 Mn |
| FAVÖK | 元91,22 Mn | 元258,88 Mn | 元309,53 Mn | 元264,61 Mn | 元224,31 Mn | 元187,47 Mn | 元245,11 Mn | 元215,58 Mn | 元236,50 Mn | 元230,13 Mn | 元218,58 Mn | 元158,61 Mn | 元146,06 Mn | 元118,98 Mn |
| Net Kâr | 元18,31 Mn | 元181,05 Mn | 元218,58 Mn | 元211,00 Mn | 元139,36 Mn | 元114,63 Mn | 元181,54 Mn | 元161,05 Mn | 元160,41 Mn | 元176,16 Mn | 元154,97 Mn | 元139,55 Mn | 元134,22 Mn | 元97,65 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | 0,43 | 0,52 | 0,50 | 0,33 | 0,27 | 0,44 | 0,39 | 0,39 | 0,43 | 0,38 | 0,34 | 0,33 | 0,24 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元97,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元84,88 Mn | 元191,31 Mn | 元296,25 Mn | 元249,61 Mn | -元40,43 Mn | -元9,45 Mn | 元132,52 Mn | 元50,95 Mn | 元153,99 Mn | 元98,29 Mn | 元76,25 Mn | -元26,48 Mn | 元25,72 Mn | 元32,40 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元169,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,9% | 4,0% | 2,6% | 2,8% | 3,3% | 3,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 12,2% | 15,3% | 11,1% | 10,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,71 | 0,85 | 0,80 | 0,80 | 0,83 | 0,60 | 0,58 | 0,57 | 0,56 | 0,53 | 0,92 | 1,02 | 1,19 | 1,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,87 | 1,13 | 1,05 | 0,94 | 0,90 | 0,62 | 0,53 | 0,48 | 0,44 | 0,39 | 0,39 | 0,37 | 0,33 | 0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,7% | 26,1% | 27,4% | 23,5% | 21,3% | 22,8% | 28,9% | 27,6% | 31,6% | 35,9% | 33,9% | 32,8% | 32,8% | 31,9% |
| FAVÖK Marjı | 5,1% | 11,1% | 14,3% | 13,6% | 12,1% | 14,7% | 22,3% | 21,9% | 26,1% | 28,5% | 27,0% | 20,9% | 21,6% | 20,3% |
| Net Kâr Marjı | 1,0% | 7,7% | 10,1% | 10,8% | 7,5% | 9,0% | 16,5% | 16,3% | 17,7% | 21,8% | 19,2% | 18,4% | 19,9% | 16,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,7% | 8,2% | 13,7% | 12,8% | -2,2% | -0,7% | 12,1% | 5,2% | 17,0% | 12,2% | 9,4% | -3,5% | 3,8% | 5,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |