002791Guangdong Kinlong Hardware Products Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $764,27 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,96 Mr | 元9,88 Mr | 元9,82 Mr | 元10,57 Mr | 元9,97 Mr | 元6,81 Mr | 元4,95 Mr | 元4,03 Mr | 元3,46 Mr | 元3,07 Mr | 元1,96 Mr | 元1,67 Mr | 元1,38 Mr | 元1,04 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元890,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元867,81 Mn | 元855,54 Mn | 元1,32 Mr | 元1,90 Mr | 元1,51 Mr | 元888,37 Mn | 元385,69 Mn | 元220,92 Mn | 元3,87 Mn | 元2,64 Mn | 元106,46 Mn | 元89,73 Mn | 元40,46 Mn | 元34,50 Mn |
| Net Borç† | -元399,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元5,52 Mr | 元6,62 Mr | 元7,76 Mr | 元7,61 Mr | 元8,77 Mr | 元6,70 Mr | 元5,23 Mr | 元3,82 Mr | 元3,16 Mr | 元2,69 Mr | 元2,31 Mr | 元2,01 Mr | 元1,74 Mr | 元1,40 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,56 Mr | 元1,97 Mr | 元2,37 Mr | 元2,17 Mr | 元2,97 Mr | 元2,54 Mr | 元2,02 Mr | 元1,40 Mr | 元1,17 Mr | 元1,06 Mr | 元888,93 Mn | 元778,42 Mn | 元672,20 Mn | 元525,08 Mn |
| FAVÖK | 元162,02 Mn | 元345,81 Mn | 元627,69 Mn | 元356,90 Mn | 元1,33 Mr | 元1,12 Mr | 元613,90 Mn | 元270,39 Mn | 元272,59 Mn | 元314,97 Mn | 元285,60 Mn | 元273,39 Mn | 元280,50 Mn | 元225,93 Mn |
| Net Kâr | -元100,44 Mn | 元89,99 Mn | 元324,01 Mn | 元65,60 Mn | 元889,38 Mn | 元817,20 Mn | 元439,32 Mn | 元172,13 Mn | 元191,10 Mn | 元253,18 Mn | 元210,75 Mn | 元215,29 Mn | 元228,96 Mn | 元185,93 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,29 | 0,27 | 1,01 | 0,20 | 2,77 | 2,54 | 1,39 | 0,54 | 0,59 | 0,83 | 0,66 | 0,67 | 0,71 | 0,58 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元216,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元108,65 Mn | 元69,45 Mn | 元166,01 Mn | 元482,37 Mn | 元118,17 Mn | 元203,75 Mn | 元392,94 Mn | -元76,48 Mn | -元186,43 Mn | 元126,81 Mn | 元43,28 Mn | -元63,40 Mn | 元82,13 Mn | 元56,97 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元185,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,7% | 8,7% | 13,4% | 18,0% | 15,2% | 13,0% | 7,8% | 5,5% | 0,1% | 0,1% | 5,4% | 5,4% | 2,9% | 3,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,62 | 0,67 | 0,79 | 0,72 | 0,88 | 0,98 | 1,06 | 0,95 | 0,91 | 0,88 | 1,17 | 1,21 | 1,26 | 1,35 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,98 | 1,18 | 1,38 | 1,35 | 1,56 | 1,19 | 0,93 | 0,68 | 0,56 | 0,48 | 0,41 | 0,36 | 0,31 | 0,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,2% | 29,7% | 30,5% | 28,5% | 33,9% | 38,0% | 38,6% | 36,5% | 37,2% | 39,3% | 38,5% | 38,7% | 38,7% | 37,4% |
| FAVÖK Marjı | 2,9% | 5,2% | 8,1% | 4,7% | 15,1% | 16,7% | 11,7% | 7,1% | 8,6% | 11,7% | 12,4% | 13,6% | 16,2% | 16,1% |
| Net Kâr Marjı | -1,8% | 1,4% | 4,2% | 0,9% | 10,1% | 12,2% | 8,4% | 4,5% | 6,1% | 9,4% | 9,1% | 10,7% | 13,2% | 13,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,0% | 1,0% | 2,1% | 6,3% | 1,3% | 3,0% | 7,5% | -2,0% | -5,9% | 4,7% | 1,9% | -3,2% | 4,7% | 4,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |