002797First Capital Securities Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,92 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元57,43 Mr | 元52,74 Mr | 元45,28 Mr | 元47,81 Mr | 元43,15 Mr | 元40,86 Mr | 元35,57 Mr | 元33,29 Mr | 元33,12 Mr | 元31,70 Mr | 元33,27 Mr | 元21,11 Mr | 元11,30 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元39,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元17,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元22,44 Mr | 元21,35 Mr | 元20,10 Mr | 元21,17 Mr | 元17,09 Mr | 元15,66 Mr | 元17,09 Mr | 元17,68 Mr | 元15,78 Mr | 元12,32 Mr | 元11,45 Mr | 元8,22 Mr | 元4,18 Mr |
| Net Borç† | 元19,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元4,24 Mr | 元4,06 Mr | 元3,10 Mr | 元3,08 Mr | 元3,89 Mr | 元3,84 Mr | 元3,19 Mr | 元2,32 Mr | 元2,83 Mr | 元2,89 Mr | 元3,63 Mr | 元2,15 Mr | 元1,12 Mr |
| Brüt Kâr | 元3,63 Mr | 元3,52 Mr | 元2,59 Mr | 元2,56 Mr | 元3,31 Mr | 元3,44 Mr | 元2,84 Mr | 元2,10 Mr | 元2,45 Mr | — | — | — | — |
| FAVÖK | 元1,70 Mr | 元1,64 Mr | 元995,45 Mn | 元964,50 Mn | 元1,46 Mr | 元1,64 Mr | 元1,42 Mr | 元762,91 Mn | 元1,01 Mr | 元1,26 Mr | 元2,02 Mr | 元990,35 Mn | 元328,15 Mn |
| Net Kâr | 元841,41 Mn | 元903,63 Mn | 元330,66 Mn | 元400,81 Mn | 元745,31 Mn | 元812,69 Mn | 元513,06 Mn | 元124,35 Mn | 元422,85 Mn | 元561,78 Mn | 元1,02 Mr | 元508,17 Mn | 元162,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,20 | 0,22 | 0,08 | 0,10 | 0,18 | 0,21 | 0,15 | 0,04 | 0,12 | 0,16 | 0,29 | 0,14 | 0,04 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,24 Mr | 元3,73 Mr | 元923,75 Mn | 元1,99 Mr | 元1,15 Mr | -元812,57 Mn | 元2,30 Mr | 元1,90 Mr | 元4,78 Mr | -元6,86 Mr | 元3,88 Mr | 元2,36 Mr | -元2,06 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元181,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,1% | 40,5% | 44,4% | 44,3% | 39,6% | 38,3% | 48,0% | 53,1% | 47,7% | 38,9% | 34,4% | 38,9% | 37,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,07 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,09 | 0,09 | 0,09 | 0,07 | 0,09 | 0,09 | 0,11 | 0,10 | 0,10 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,24 | 0,23 | 0,17 | 0,17 | 0,22 | 0,21 | 0,18 | 0,13 | 0,16 | 0,16 | 0,20 | 0,12 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 85,6% | 86,7% | 83,4% | 83,1% | 85,1% | 89,6% | 89,0% | 90,4% | 86,4% | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 40,2% | 40,4% | 32,1% | 31,3% | 37,5% | 42,8% | 44,6% | 32,9% | 35,5% | 43,4% | 55,5% | 46,0% | 29,2% |
| Net Kâr Marjı | 19,8% | 22,3% | 10,6% | 13,0% | 19,2% | 21,2% | 16,1% | 5,4% | 14,9% | 19,4% | 28,1% | 23,6% | 14,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 29,2% | 91,8% | 29,8% | 64,8% | 29,6% | -21,2% | 72,0% | 81,9% | 168,5% | -237,3% | 106,8% | 109,5% | -183,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |