002811Shenzhen Cheng Chung Design Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $706,69 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,70 Mr | 元2,56 Mr | 元2,60 Mr | 元2,65 Mr | 元2,99 Mr | 元3,15 Mr | 元3,42 Mr | 元2,77 Mr | 元2,59 Mr | 元2,25 Mr | 元1,64 Mr | 元1,33 Mr | 元935,56 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元477,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元220,07 Mn | 元677,98 Mn | 元654,18 Mn | 元629,89 Mn | 元683,31 Mn | 元765,69 Mn | 元899,94 Mn | 元533,97 Mn | 元471,23 Mn | 元316,18 Mn | 元381,60 Mn | 元215,92 Mn | 元116,78 Mn |
| Net Borç† | -元808,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元1,37 Mr | 元1,18 Mr | 元1,09 Mr | 元1,09 Mr | 元1,90 Mr | 元1,89 Mr | 元2,50 Mr | 元2,29 Mr | 元1,82 Mr | 元1,64 Mr | 元1,76 Mr | 元1,74 Mr | 元1,52 Mr |
| Brüt Kâr | 元430,53 Mn | 元326,36 Mn | 元207,78 Mn | 元225,24 Mn | 元407,14 Mn | 元384,38 Mn | 元474,75 Mn | 元480,22 Mn | 元300,84 Mn | 元279,32 Mn | 元279,29 Mn | 元266,90 Mn | 元237,56 Mn |
| FAVÖK | 元265,26 Mn | 元203,56 Mn | 元24,68 Mn | -元107,10 Mn | 元88,34 Mn | 元111,77 Mn | 元225,15 Mn | 元167,60 Mn | 元175,08 Mn | 元131,84 Mn | 元168,84 Mn | 元161,21 Mn | 元148,37 Mn |
| Net Kâr | 元153,88 Mn | 元95,42 Mn | -元48,46 Mn | -元174,94 Mn | 元17,66 Mn | 元27,43 Mn | 元133,28 Mn | 元114,24 Mn | 元107,76 Mn | 元80,93 Mn | 元109,58 Mn | 元112,13 Mn | 元104,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,53 | 0,36 | -0,18 | -0,64 | 0,07 | 0,10 | 0,49 | 0,42 | 0,40 | 0,37 | 0,41 | 0,41 | 0,39 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元82,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元240,08 Mn | 元241,79 Mn | 元374,12 Mn | 元237,92 Mn | 元246,79 Mn | 元154,57 Mn | 元130,68 Mn | -元72,43 Mn | 元2,15 Mn | -元206,98 Mn | -元65,17 Mn | 元20,79 Mn | -元19,56 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元74,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,1% | 26,5% | 25,2% | 23,8% | 22,8% | 24,3% | 26,3% | 19,2% | 18,2% | 14,0% | 23,3% | 16,3% | 12,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,51 | 0,46 | 0,42 | 0,41 | 0,63 | 0,60 | 0,73 | 0,82 | 0,70 | 0,73 | 1,07 | 1,31 | 1,63 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,97 | 0,83 | 0,76 | 0,77 | 1,34 | 1,33 | 1,76 | 1,61 | 1,28 | 1,16 | 1,24 | 1,23 | 1,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 31,3% | 27,6% | 19,1% | 20,6% | 21,4% | 20,4% | 19,0% | 21,0% | 16,6% | 17,0% | 15,9% | 15,3% | 15,6% |
| FAVÖK Marjı | 19,3% | 17,2% | 2,3% | -9,8% | 4,6% | 5,9% | 9,0% | 7,3% | 9,6% | 8,0% | 9,6% | 9,2% | 9,7% |
| Net Kâr Marjı | 11,2% | 8,1% | -4,5% | -16,0% | 0,9% | 1,5% | 5,3% | 5,0% | 5,9% | 4,9% | 6,2% | 6,4% | 6,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,5% | 20,4% | 34,4% | 21,8% | 13,0% | 8,2% | 5,2% | -3,2% | 0,1% | -12,6% | -3,7% | 1,2% | -1,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |