002815Suntak Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,91 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元12,64 Mr | 元12,31 Mr | 元11,93 Mr | 元9,49 Mr | 元8,69 Mr | 元7,78 Mr | 元5,38 Mr | 元4,96 Mr | 元4,94 Mr | 元3,40 Mr | 元1,98 Mr | 元1,55 Mr | 元1,34 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元971,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元9,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元998,73 Mn | 元2,61 Mr | 元2,69 Mr | 元2,29 Mr | 元2,24 Mr | 元2,12 Mr | 元615,29 Mn | 元1,26 Mr | 元1,63 Mr | 元515,18 Mn | 元479,52 Mn | 元314,75 Mn | 元358,67 Mn |
| Net Borç† | -元1,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元7,52 Mr | 元6,22 Mr | 元5,73 Mr | 元5,85 Mr | 元5,98 Mr | 元4,35 Mr | 元3,70 Mr | 元3,61 Mr | 元3,08 Mr | 元2,23 Mr | 元1,76 Mr | 元1,58 Mr | 元1,23 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,48 Mr | 元1,26 Mr | 元1,39 Mr | 元1,52 Mr | 元1,47 Mr | 元1,08 Mr | 元1,07 Mr | 元1,12 Mr | 元964,39 Mn | 元791,21 Mn | 元628,12 Mn | 元572,57 Mn | 元376,34 Mn |
| FAVÖK | 元1,11 Mr | 元916,78 Mn | 元1,01 Mr | 元1,24 Mr | 元1,18 Mr | 元765,07 Mn | 元783,70 Mn | 元873,59 Mn | 元757,14 Mn | 元531,01 Mn | 元435,62 Mn | 元422,03 Mn | 元245,92 Mn |
| Net Kâr | 元323,97 Mn | 元257,66 Mn | 元408,52 Mn | 元636,69 Mn | 元553,87 Mn | 元440,62 Mn | 元526,05 Mn | 元560,57 Mn | 元443,90 Mn | 元375,75 Mn | 元300,88 Mn | 元273,54 Mn | 元119,71 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,29 | 0,24 | 0,39 | 0,73 | 0,63 | 0,50 | 0,63 | 0,68 | 0,54 | 0,46 | 0,37 | 0,34 | 0,15 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元356,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元468,06 Mn | -元515,05 Mn | -元130,73 Mn | 元46,71 Mn | 元266,55 Mn | -元116,80 Mn | 元278,67 Mn | 元420,48 Mn | -元54,62 Mn | -元268,05 Mn | 元25,39 Mn | 元183,79 Mn | 元78,94 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元849,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,9% | 21,2% | 22,5% | 24,1% | 25,8% | 27,3% | 11,4% | 25,4% | 32,9% | 15,1% | 24,2% | 20,3% | 26,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,59 | 0,51 | 0,48 | 0,62 | 0,69 | 0,56 | 0,69 | 0,73 | 0,62 | 0,66 | 0,89 | 1,02 | 0,92 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,80 | 0,66 | 0,61 | 0,62 | 0,63 | 0,46 | 0,39 | 0,38 | 0,33 | 0,24 | 0,19 | 0,17 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,7% | 20,2% | 24,3% | 25,9% | 24,6% | 24,9% | 29,0% | 30,9% | 31,3% | 35,4% | 35,8% | 36,3% | 30,5% |
| FAVÖK Marjı | 14,8% | 14,7% | 17,6% | 21,2% | 19,8% | 17,6% | 21,2% | 24,2% | 24,5% | 23,8% | 24,8% | 26,8% | 19,9% |
| Net Kâr Marjı | 4,3% | 4,1% | 7,1% | 10,9% | 9,3% | 10,1% | 14,2% | 15,5% | 14,4% | 16,8% | 17,1% | 17,4% | 9,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,2% | -8,3% | -2,3% | 0,8% | 4,5% | -2,7% | 7,5% | 11,6% | -1,8% | -12,0% | 1,4% | 11,7% | 6,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 285,52 | -%1,24 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 715,58 | -%2,64 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,71 | -%0,57 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,40 | +%0,74 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 339,14 | -%3,46 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,20 | -%0,47 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,85 | -%0,65 |