002821Asymchem Laboratories (Tianjin) Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $9,75 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元20,46 Mr | 元19,29 Mr | 元20,11 Mr | 元18,50 Mr | 元15,16 Mr | 元7,18 Mr | 元3,76 Mr | 元3,19 Mr | 元2,64 Mr | 元2,44 Mr | 元1,27 Mr | 元1,06 Mr | 元913,19 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元6,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元17,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元523,71 Mn | 元475,23 Mn | 元572,20 Mn | 元585,22 Mn | 元918,09 Mn | 元181,90 Mn | 元90,53 Mn | 元126,04 Mn | 元151,66 Mn | 元186,00 Mn | 元80,00 Mn | 元69,92 Mn | 元62,00 Mn |
| Net Borç† | -元7,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元6,64 Mr | 元5,73 Mr | 元7,78 Mr | 元10,23 Mr | 元4,63 Mr | 元3,13 Mr | 元2,44 Mr | 元1,82 Mr | 元1,41 Mr | 元1,09 Mr | 元818,52 Mn | 元711,55 Mn | 元538,30 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,64 Mr | 元2,25 Mr | 元3,83 Mr | 元4,72 Mr | 元1,98 Mr | 元1,39 Mr | 元1,06 Mr | 元810,79 Mn | 元716,00 Mn | 元550,08 Mn | 元382,05 Mn | 元301,08 Mn | 元233,36 Mn |
| FAVÖK | 元1,61 Mr | 元1,13 Mr | 元2,70 Mr | 元3,47 Mr | 元1,26 Mr | 元925,88 Mn | 元667,28 Mn | 元496,51 Mn | 元495,33 Mn | 元356,93 Mn | 元233,14 Mn | 元172,44 Mn | 元137,20 Mn |
| Net Kâr | 元1,13 Mr | 元948,95 Mn | 元2,27 Mr | 元3,30 Mr | 元1,07 Mr | 元722,09 Mn | 元553,86 Mn | 元428,20 Mn | 元341,29 Mn | 元252,74 Mn | 元153,54 Mn | 元101,79 Mn | 元74,73 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 3,18 | 2,70 | 6,25 | 9,00 | 3,14 | 2,20 | 1,71 | 1,33 | 1,08 | 1,60 | 0,97 | 0,64 | 0,47 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元571,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元329,80 Mn | 元279,68 Mn | 元2,51 Mr | 元1,18 Mr | -元1,52 Mr | -元445,67 Mn | 元101,64 Mn | -元112,25 Mn | -元101,84 Mn | 元42,34 Mn | 元136,56 Mn | 元59,55 Mn | 元14,19 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,6% | 2,5% | 2,8% | 3,2% | 6,1% | 2,5% | 2,4% | 4,0% | 5,8% | 7,6% | 6,3% | 6,6% | 6,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,30 | 0,39 | 0,55 | 0,31 | 0,44 | 0,65 | 0,57 | 0,54 | 0,45 | 0,64 | 0,67 | 0,59 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,38 | 0,32 | 0,44 | 0,58 | 0,26 | 0,18 | 0,14 | 0,10 | 0,08 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 39,8% | 39,3% | 49,2% | 46,1% | 42,8% | 44,5% | 43,4% | 44,5% | 50,6% | 50,4% | 46,7% | 42,3% | 43,4% |
| FAVÖK Marjı | 24,3% | 19,7% | 34,7% | 33,9% | 27,3% | 29,6% | 27,4% | 27,2% | 35,0% | 32,7% | 28,5% | 24,2% | 25,5% |
| Net Kâr Marjı | 17,0% | 16,6% | 29,2% | 32,3% | 23,1% | 23,1% | 22,7% | 23,5% | 24,1% | 23,1% | 18,8% | 14,3% | 13,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,0% | 4,9% | 32,2% | 11,5% | -32,7% | -14,3% | 4,2% | -6,2% | -7,2% | 3,9% | 16,7% | 8,4% | 2,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |