002824Guangdong Hoshion Industrial Aluminium Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,31 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,29 Mr | 元4,00 Mr | 元3,63 Mr | 元3,04 Mr | 元2,27 Mr | 元1,60 Mr | 元1,44 Mr | 元1,18 Mr | 元839,58 Mn | 元621,20 Mn | 元531,62 Mn | 元526,12 Mn | 元468,71 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元497,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,61 Mr | 元1,34 Mr | 元1,09 Mr | 元623,10 Mn | 元531,63 Mn | 元377,59 Mn | 元362,67 Mn | 元169,87 Mn | 元0,00 | 元111,88 Mn | 元74,41 Mn | 元106,09 Mn | 元88,49 Mn |
| Net Borç† | 元830,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元4,00 Mr | 元3,33 Mr | 元2,90 Mr | 元2,99 Mr | 元2,40 Mr | 元1,48 Mr | 元1,33 Mr | 元1,06 Mr | 元837,39 Mn | 元762,74 Mn | 元699,42 Mn | 元691,26 Mn | 元652,99 Mn |
| Brüt Kâr | 元552,90 Mn | 元393,26 Mn | 元452,22 Mn | 元550,95 Mn | 元471,44 Mn | 元248,19 Mn | 元197,10 Mn | 元147,13 Mn | 元158,98 Mn | 元174,24 Mn | 元136,62 Mn | 元129,53 Mn | 元117,74 Mn |
| FAVÖK | 元344,40 Mn | 元246,11 Mn | 元276,99 Mn | 元342,98 Mn | 元318,00 Mn | 元156,81 Mn | 元79,07 Mn | 元65,18 Mn | 元97,41 Mn | 元113,67 Mn | 元89,44 Mn | 元75,38 Mn | 元59,43 Mn |
| Net Kâr | 元154,87 Mn | 元80,47 Mn | 元141,79 Mn | 元204,60 Mn | 元206,27 Mn | 元75,44 Mn | 元10,39 Mn | 元18,73 Mn | 元65,19 Mn | 元75,02 Mn | 元51,43 Mn | 元42,99 Mn | 元35,84 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,53 | 0,29 | 0,51 | 0,76 | 0,80 | 0,30 | 0,04 | 0,07 | 0,26 | 0,30 | 0,20 | 0,17 | 0,14 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元190,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元58,32 Mn | 元112,49 Mn | -元399,88 Mn | -元202,03 Mn | -元73,59 Mn | -元44,33 Mn | -元79,85 Mn | -元193,22 Mn | -元45,62 Mn | -元7,68 Mn | 元32,03 Mn | 元21,56 Mn | -元38,68 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元207,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,4% | 33,4% | 29,9% | 20,5% | 23,4% | 23,6% | 25,2% | 14,4% | 0,0% | 18,0% | 14,0% | 20,2% | 18,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,76 | 0,83 | 0,80 | 0,98 | 1,06 | 0,92 | 0,92 | 0,90 | 1,00 | 1,23 | 1,32 | 1,31 | 1,39 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,70 | 1,42 | 1,23 | 1,27 | 1,02 | 0,63 | 0,57 | 0,45 | 0,36 | 0,32 | 0,30 | 0,29 | 0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,8% | 11,8% | 15,6% | 18,4% | 19,6% | 16,8% | 14,8% | 13,9% | 19,0% | 22,8% | 19,5% | 18,7% | 18,0% |
| FAVÖK Marjı | 8,6% | 7,4% | 9,6% | 11,5% | 13,2% | 10,6% | 5,9% | 6,2% | 11,6% | 14,9% | 12,8% | 10,9% | 9,1% |
| Net Kâr Marjı | 3,9% | 2,4% | 4,9% | 6,8% | 8,6% | 5,1% | 0,8% | 1,8% | 7,8% | 9,8% | 7,4% | 6,2% | 5,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,5% | 3,4% | -13,8% | -6,8% | -3,1% | -3,0% | -6,0% | -18,2% | -5,4% | -1,0% | 4,6% | 3,1% | -5,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |