002831Shenzhen YUTO Packaging Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,41 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元22,73 Mr | 元22,52 Mr | 元22,19 Mr | 元21,07 Mr | 元18,97 Mr | 元16,76 Mr | 元12,57 Mr | 元11,08 Mr | 元8,98 Mr | 元7,47 Mr | 元4,41 Mr | 元3,32 Mr | 元2,43 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元10,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元12,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元6,48 Mr | 元6,64 Mr | 元6,59 Mr | 元6,64 Mr | 元5,89 Mr | 元4,67 Mr | 元3,77 Mr | 元3,20 Mr | 元2,50 Mr | 元1,97 Mr | 元1,43 Mr | 元922,01 Mn | 元743,83 Mn |
| Net Borç† | 元2,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元17,19 Mr | 元17,10 Mr | 元15,18 Mr | 元16,32 Mr | 元14,90 Mr | 元11,75 Mr | 元9,80 Mr | 元8,54 Mr | 元6,90 Mr | 元5,52 Mr | 元4,27 Mr | 元3,64 Mr | 元2,58 Mr |
| Brüt Kâr | 元4,14 Mr | 元4,00 Mr | 元3,74 Mr | 元3,68 Mr | 元3,02 Mr | 元2,98 Mr | 元2,79 Mr | 元2,31 Mr | 元2,11 Mr | 元1,85 Mr | 元1,29 Mr | 元1,19 Mr | 元768,73 Mn |
| FAVÖK | 元2,92 Mr | 元2,68 Mr | 元2,67 Mr | 元2,59 Mr | 元1,97 Mr | 元1,93 Mr | 元1,71 Mr | 元1,47 Mr | 元1,34 Mr | 元1,20 Mr | 元764,37 Mn | 元758,18 Mn | 元415,16 Mn |
| Net Kâr | 元1,59 Mr | 元1,41 Mr | 元1,44 Mr | 元1,49 Mr | 元1,02 Mr | 元1,12 Mr | 元1,04 Mr | 元945,58 Mn | 元931,90 Mn | 元874,82 Mn | 元658,20 Mn | 元562,03 Mn | 元281,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,25 | 1,08 | 1,12 | 1,15 | 0,78 | 0,91 | 0,85 | 0,77 | 0,76 | 0,71 | 0,53 | 0,46 | 0,23 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元703,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,86 Mr | 元1,02 Mr | 元2,51 Mr | 元1,03 Mr | -元580,82 Mn | -元665,95 Mn | 元331,01 Mn | 元98,18 Mn | -元199,18 Mn | -元600,45 Mn | -元151,89 Mn | 元37,66 Mn | 元97,59 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元886,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,5% | 29,5% | 29,7% | 31,5% | 31,0% | 27,8% | 30,0% | 28,9% | 27,9% | 26,4% | 32,4% | 27,8% | 30,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,76 | 0,76 | 0,68 | 0,77 | 0,79 | 0,70 | 0,78 | 0,77 | 0,77 | 0,74 | 0,97 | 1,10 | 1,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,39 | 1,38 | 1,23 | 1,32 | 1,20 | 0,95 | 0,79 | 0,69 | 0,56 | 0,45 | 0,34 | 0,29 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,1% | 23,4% | 24,7% | 22,5% | 20,3% | 25,3% | 28,5% | 27,1% | 30,6% | 33,5% | 30,1% | 32,6% | 29,8% |
| FAVÖK Marjı | 17,0% | 15,7% | 17,6% | 15,9% | 13,3% | 16,4% | 17,4% | 17,2% | 19,4% | 21,8% | 17,9% | 20,8% | 16,1% |
| Net Kâr Marjı | 9,3% | 8,2% | 9,5% | 9,1% | 6,9% | 9,5% | 10,7% | 11,1% | 13,5% | 15,9% | 15,4% | 15,4% | 10,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,8% | 6,0% | 16,5% | 6,3% | -3,9% | -5,7% | 3,4% | 1,2% | -2,9% | -10,9% | -3,6% | 1,0% | 3,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |