002837Shenzhen Envicool Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,03 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,77 Mr | 元6,01 Mr | 元5,09 Mr | 元4,06 Mr | 元3,46 Mr | 元2,90 Mr | 元2,35 Mr | 元2,15 Mr | 元1,26 Mr | 元917,56 Mn | 元422,30 Mn | 元283,70 Mn | 元238,51 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,46 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,91 Mr | 元1,14 Mr | 元1,16 Mr | 元923,24 Mn | 元870,24 Mn | 元785,38 Mn | 元522,02 Mn | 元559,40 Mn | 元261,60 Mn | 元114,15 Mn | 元59,13 Mn | 元49,62 Mn | 元65,78 Mn |
| Net Borç† | 元642,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元6,05 Mr | 元4,57 Mr | 元3,51 Mr | 元2,91 Mr | 元2,22 Mr | 元1,69 Mr | 元1,33 Mr | 元1,06 Mr | 元783,69 Mn | 元514,40 Mn | 元418,45 Mn | 元273,32 Mn | 元216,68 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,61 Mr | 元1,25 Mr | 元1,09 Mr | 元827,97 Mn | 元613,88 Mn | 元523,64 Mn | 元451,49 Mn | 元368,28 Mn | 元265,26 Mn | 元186,92 Mn | 元148,73 Mn | 元102,45 Mn | 元73,25 Mn |
| FAVÖK | 元729,69 Mn | 元593,46 Mn | 元507,32 Mn | 元354,91 Mn | 元277,83 Mn | 元210,20 Mn | 元172,92 Mn | 元108,21 Mn | 元89,38 Mn | 元74,29 Mn | 元69,64 Mn | 元47,75 Mn | 元31,28 Mn |
| Net Kâr | 元521,91 Mn | 元452,66 Mn | 元344,01 Mn | 元280,28 Mn | 元205,05 Mn | 元181,68 Mn | 元160,10 Mn | 元107,79 Mn | 元85,61 Mn | 元71,81 Mn | 元67,80 Mn | 元42,53 Mn | 元33,32 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,41 | 0,36 | 0,28 | 0,17 | 0,17 | 0,15 | 0,13 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,04 | 0,03 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元425,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元145,30 Mn | -元152,80 Mn | 元251,94 Mn | 元134,13 Mn | 元86,85 Mn | -元73,78 Mn | 元267,25 Mn | -元368,81 Mn | -元121,93 Mn | 元37,97 Mn | 元39,19 Mn | 元22,77 Mn | -元7,37 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元303,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,6% | 19,0% | 22,8% | 22,8% | 25,2% | 27,0% | 22,2% | 26,0% | 20,8% | 12,4% | 14,0% | 17,5% | 27,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,78 | 0,76 | 0,69 | 0,72 | 0,64 | 0,58 | 0,57 | 0,49 | 0,62 | 0,56 | 0,99 | 0,96 | 0,91 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,75 | 1,32 | 1,01 | 0,84 | 0,64 | 0,49 | 0,38 | 0,31 | 0,23 | 0,15 | 0,12 | 0,08 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 26,6% | 27,4% | 31,0% | 28,4% | 27,7% | 30,9% | 33,9% | 34,6% | 33,8% | 36,3% | 35,5% | 37,5% | 33,8% |
| FAVÖK Marjı | 12,1% | 13,0% | 14,4% | 12,2% | 12,5% | 12,4% | 13,0% | 10,2% | 11,4% | 14,4% | 16,6% | 17,5% | 14,4% |
| Net Kâr Marjı | 8,6% | 9,9% | 9,8% | 9,6% | 9,3% | 10,7% | 12,0% | 10,1% | 10,9% | 14,0% | 16,2% | 15,6% | 15,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,4% | -3,3% | 7,2% | 4,6% | 3,9% | -4,4% | 20,1% | -34,7% | -15,6% | 7,4% | 9,4% | 8,3% | -3,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |