002841Guangzhou Shiyuan Electronic Technology Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,93 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元26,20 Mr | 元22,71 Mr | 元21,82 Mr | 元20,15 Mr | 元15,51 Mr | 元12,58 Mr | 元9,97 Mr | 元7,00 Mr | 元4,95 Mr | 元2,86 Mr | 元2,05 Mr | 元1,34 Mr | 元1,10 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元12,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元13,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,62 Mr | 元3,57 Mr | 元3,33 Mr | 元2,67 Mr | 元1,66 Mr | 元1,10 Mr | 元1,29 Mr | 元247,08 Mn | 元145,82 Mn | 元6,91 Mn | 元483.521 | 元15,70 Mn | 元89,14 Mn |
| Net Borç† | -元2,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元24,31 Mr | 元22,36 Mr | 元20,11 Mr | 元20,88 Mr | 元21,17 Mr | 元17,08 Mr | 元16,99 Mr | 元16,92 Mr | 元10,84 Mr | 元8,22 Mr | 元5,97 Mr | 元4,30 Mr | 元3,25 Mr |
| Brüt Kâr | 元4,70 Mr | 元4,61 Mr | 元4,88 Mr | 元5,60 Mr | 元5,24 Mr | 元4,41 Mr | 元4,51 Mr | 元3,30 Mr | 元2,10 Mr | 元1,66 Mr | 元1,12 Mr | 元795,14 Mn | 元578,64 Mn |
| FAVÖK | 元1,09 Mr | 元982,14 Mn | 元1,15 Mr | 元2,07 Mr | 元1,70 Mr | 元1,89 Mr | 元1,78 Mr | 元1,19 Mr | 元783,73 Mn | 元743,80 Mn | 元406,50 Mn | 元246,98 Mn | 元171,64 Mn |
| Net Kâr | 元1,01 Mr | 元970,96 Mn | 元1,37 Mr | 元2,07 Mr | 元1,70 Mr | 元1,90 Mr | 元1,61 Mr | 元1,00 Mr | 元691,08 Mn | 元741,96 Mn | 元354,46 Mn | 元225,88 Mn | 元163,89 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,46 | 1,40 | 1,97 | 3,05 | 2,55 | 2,91 | 2,49 | 1,55 | 1,07 | 1,15 | 0,55 | 0,35 | 0,25 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元1,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元79,61 Mn | 元414,43 Mn | -元137,58 Mn | 元1,47 Mr | 元2,11 Mr | 元1,60 Mr | 元1,93 Mr | 元1,31 Mr | 元600,80 Mn | 元606,02 Mn | 元368,51 Mn | 元140,94 Mn | 元300,73 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元692,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,6% | 15,7% | 15,3% | 13,2% | 10,7% | 8,7% | 12,9% | 3,5% | 2,9% | 0,2% | 0,0% | 1,2% | 8,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,93 | 0,98 | 0,92 | 1,04 | 1,37 | 1,36 | 1,70 | 2,42 | 2,19 | 2,87 | 2,91 | 3,20 | 2,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,75 | 1,61 | 1,45 | 1,50 | 1,52 | 1,23 | 1,22 | 1,22 | 0,78 | 0,59 | 0,43 | 0,31 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,3% | 20,6% | 24,3% | 26,8% | 24,7% | 25,8% | 26,6% | 19,5% | 19,4% | 20,2% | 18,7% | 18,5% | 17,8% |
| FAVÖK Marjı | 4,5% | 4,4% | 5,7% | 9,9% | 8,0% | 11,1% | 10,5% | 7,0% | 7,2% | 9,1% | 6,8% | 5,7% | 5,3% |
| Net Kâr Marjı | 4,2% | 4,3% | 6,8% | 9,9% | 8,0% | 11,1% | 9,5% | 5,9% | 6,4% | 9,0% | 5,9% | 5,3% | 5,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,3% | 1,9% | -0,7% | 7,0% | 10,0% | 9,4% | 11,3% | 7,7% | 5,5% | 7,4% | 6,2% | 3,3% | 9,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |