002847Yankershop Food Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,68 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,10 Mr | 元3,63 Mr | 元2,87 Mr | 元2,45 Mr | 元2,08 Mr | 元2,02 Mr | 元1,66 Mr | 元1,16 Mr | 元966,01 Mn | 元575,84 Mn | 元454,72 Mn | 元412,58 Mn | 元337,39 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元167,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,06 Mr | 元801,17 Mn | 元801,58 Mn | 元724,37 Mn | 元709,66 Mn | 元671,24 Mn | 元458,37 Mn | 元206,68 Mn | 元140,66 Mn | 元97,70 Mn | 元79,79 Mn | 元91,84 Mn | 元70,00 Mn |
| Net Borç† | 元891,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||
| Ciro | 元5,73 Mr | 元5,28 Mr | 元4,10 Mr | 元2,88 Mr | 元2,27 Mr | 元1,95 Mr | 元1,39 Mr | 元1,09 Mr | 元745,31 Mn | 元677,72 Mn | 元579,01 Mn | 元505,81 Mn | 元448,59 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,68 Mr | 元1,53 Mr | 元1,28 Mr | 元906,89 Mn | 元735,72 Mn | 元799,27 Mn | 元566,30 Mn | 元410,10 Mn | 元337,13 Mn | 元324,76 Mn | 元259,32 Mn | 元207,04 Mn | 元196,03 Mn |
| FAVÖK | 元1,08 Mr | 元832,24 Mn | 元723,91 Mn | 元465,96 Mn | 元242,31 Mn | 元318,27 Mn | 元182,61 Mn | 元83,54 Mn | 元75,34 Mn | 元102,19 Mn | 元78,39 Mn | 元62,04 Mn | 元63,71 Mn |
| Net Kâr | 元748,41 Mn | 元639,95 Mn | 元505,77 Mn | 元301,48 Mn | 元150,74 Mn | 元241,77 Mn | 元128,04 Mn | 元70,51 Mn | 元65,74 Mn | 元85,66 Mn | 元65,44 Mn | 元48,35 Mn | 元45,91 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,74 | 2,39 | 1,86 | 1,16 | 0,57 | 0,90 | 0,48 | 0,27 | 0,25 | 0,33 | 0,25 | 0,19 | 0,18 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元73,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元9,09 Mn | 元352,54 Mn | 元318,72 Mn | 元164,54 Mn | 元146,04 Mn | -元17,85 Mn | -元167,79 Mn | -元77,50 Mn | -元185,61 Mn | 元32,01 Mn | -元5,98 Mn | -元14,30 Mn | 元19,44 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元900,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,8% | 22,0% | 27,9% | 29,5% | 34,1% | 33,2% | 27,6% | 17,8% | 14,6% | 17,0% | 17,5% | 22,3% | 20,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,40 | 1,45 | 1,43 | 1,17 | 1,09 | 0,97 | 0,84 | 0,94 | 0,77 | 1,18 | 1,27 | 1,23 | 1,33 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,65 | 2,44 | 1,90 | 1,33 | 1,05 | 0,90 | 0,65 | 0,51 | 0,34 | 0,31 | 0,27 | 0,23 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,3% | 28,9% | 31,2% | 31,5% | 32,4% | 41,0% | 40,6% | 37,5% | 45,2% | 47,9% | 44,8% | 40,9% | 43,7% |
| FAVÖK Marjı | 18,8% | 15,8% | 17,7% | 16,2% | 10,7% | 16,3% | 13,1% | 7,6% | 10,1% | 15,1% | 13,5% | 12,3% | 14,2% |
| Net Kâr Marjı | 13,1% | 12,1% | 12,3% | 10,5% | 6,6% | 12,4% | 9,2% | 6,4% | 8,8% | 12,6% | 11,3% | 9,6% | 10,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,2% | 6,7% | 7,8% | 5,7% | 6,4% | -0,9% | -12,0% | -7,1% | -24,9% | 4,7% | -1,0% | -2,8% | 4,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |