002852Daodaoquan Grain & Oil Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $399,68 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,17 Mr | 元4,04 Mr | 元4,78 Mr | 元4,86 Mr | 元4,12 Mr | 元3,46 Mr | 元2,70 Mr | 元2,76 Mr | 元2,65 Mr | 元1,20 Mr | 元930,08 Mn | 元666,53 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元556,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元996,07 Mn | 元1,01 Mr | 元1,61 Mr | 元960,24 Mn | 元809,02 Mn | 元760,95 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元968.630 |
| Net Borç† | 元439,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元6,19 Mr | 元5,94 Mr | 元7,00 Mr | 元7,03 Mr | 元5,45 Mr | 元5,28 Mr | 元4,11 Mr | 元3,59 Mr | 元3,30 Mr | 元2,69 Mr | 元2,18 Mr | 元2,02 Mr |
| Brüt Kâr | 元484,37 Mn | 元537,49 Mn | 元498,96 Mn | -元113,00 Mn | 元69,22 Mn | 元354,79 Mn | 元355,73 Mn | 元430,95 Mn | 元348,99 Mn | 元441,11 Mn | 元360,33 Mn | 元265,14 Mn |
| FAVÖK | 元383,65 Mn | 元416,80 Mn | 元355,21 Mn | -元296,94 Mn | -元108,51 Mn | 元170,31 Mn | 元98,78 Mn | 元207,12 Mn | 元209,09 Mn | 元272,32 Mn | 元206,75 Mn | 元186,53 Mn |
| Net Kâr | 元233,57 Mn | 元176,91 Mn | 元75,77 Mn | -元417,96 Mn | -元191,99 Mn | -元76,50 Mn | 元128,84 Mn | 元219,56 Mn | 元191,35 Mn | 元205,73 Mn | 元182,95 Mn | 元144,54 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,68 | 0,51 | 0,22 | -1,22 | -0,69 | -0,28 | 0,45 | 0,76 | 0,71 | 0,71 | 0,63 | 0,50 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元4,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元850,33 Mn | 元3,05 Mr | 元2,90 Mr | 元1,17 Mr | -元666,57 Mn | -元546,30 Mn | -元429,37 Mn | 元1,40 Mn | -元196,42 Mn | -元189,53 Mn | 元215,73 Mn | 元59,91 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元143,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,9% | 25,0% | 33,7% | 19,8% | 19,6% | 22,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,49 | 1,47 | 1,46 | 1,45 | 1,32 | 1,53 | 1,52 | 1,30 | 1,25 | 2,24 | 2,35 | 3,04 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,69 | 2,58 | 3,04 | 3,05 | 2,37 | 2,29 | 1,79 | 1,56 | 1,43 | 1,17 | 0,95 | 0,88 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,8% | 9,0% | 7,1% | -1,6% | 1,3% | 6,7% | 8,7% | 12,0% | 10,6% | 16,4% | 16,5% | 13,1% |
| FAVÖK Marjı | 6,2% | 7,0% | 5,1% | -4,2% | -2,0% | 3,2% | 2,4% | 5,8% | 6,3% | 10,1% | 9,5% | 9,2% |
| Net Kâr Marjı | 3,8% | 3,0% | 1,1% | -5,9% | -3,5% | -1,5% | 3,1% | 6,1% | 5,8% | 7,6% | 8,4% | 7,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,7% | 51,3% | 41,5% | 16,7% | -12,2% | -10,4% | -10,5% | 0,0% | -6,0% | -7,0% | 9,9% | 3,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |