002867Chow Tai Seng Jewelry Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,66 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,34 Mr | 元7,84 Mr | 元8,01 Mr | 元7,61 Mr | 元7,02 Mr | 元6,76 Mr | 元5,92 Mr | 元5,88 Mr | 元4,38 Mr | 元2,37 Mr | 元2,16 Mr | 元2,17 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元807,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,05 Mr | 元136,17 Mn | 元315,59 Mn | 元134,27 Mn | 元169,93 Mn | 元183,07 Mn | 元134,79 Mn | 元703,77 Mn | 元0,00 | 元120,00 Mn | 元230,00 Mn | 元285,02 Mn |
| Net Borç† | 元241,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元8,70 Mr | 元13,72 Mr | 元16,15 Mr | 元11,02 Mr | 元9,07 Mr | 元5,01 Mr | 元5,39 Mr | 元4,82 Mr | 元3,77 Mr | 元2,88 Mr | 元2,71 Mr | 元2,65 Mr |
| Brüt Kâr | 元2,62 Mr | 元2,70 Mr | 元2,81 Mr | 元2,20 Mr | 元2,38 Mr | 元2,00 Mr | 元1,88 Mr | 元1,59 Mr | 元1,18 Mr | 元961,75 Mn | 元848,72 Mn | 元791,99 Mn |
| FAVÖK | 元1,55 Mr | 元1,54 Mr | 元1,84 Mr | 元1,44 Mr | 元1,58 Mr | 元1,28 Mr | 元1,27 Mr | 元1,05 Mr | 元681,26 Mn | 元593,60 Mn | 元478,30 Mn | 元459,42 Mn |
| Net Kâr | 元1,10 Mr | 元1,01 Mr | 元1,32 Mr | 元1,09 Mr | 元1,22 Mr | 元1,01 Mr | 元991,42 Mn | 元806,12 Mn | 元592,07 Mn | 元426,67 Mn | 元353,08 Mn | 元324,45 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,02 | 0,93 | 1,21 | 1,01 | 1,12 | 0,93 | 0,92 | 0,75 | 0,55 | 0,40 | 0,33 | 0,30 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元12,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元354,15 Mn | 元1,66 Mr | 元1,80 Mr | 元901,01 Mn | 元54,06 Mn | 元1,24 Mr | 元634,87 Mn | 元9,48 Mn | 元343,45 Mn | 元381,82 Mn | 元298,28 Mn | 元87,83 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元109,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,6% | 1,7% | 3,9% | 1,8% | 2,4% | 2,7% | 2,3% | 12,0% | 0,0% | 5,1% | 10,6% | 13,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,04 | 1,75 | 2,02 | 1,45 | 1,29 | 0,74 | 0,91 | 0,82 | 0,86 | 1,21 | 1,26 | 1,22 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,34 | 2,12 | 2,49 | 1,70 | 1,40 | 0,77 | 0,83 | 0,74 | 0,58 | 0,44 | 0,42 | 0,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,1% | 19,7% | 17,4% | 19,9% | 26,2% | 40,0% | 35,0% | 32,9% | 31,4% | 33,4% | 31,3% | 29,9% |
| FAVÖK Marjı | 17,8% | 11,2% | 11,4% | 13,0% | 17,4% | 25,5% | 23,5% | 21,8% | 18,1% | 20,6% | 17,6% | 17,3% |
| Net Kâr Marjı | 12,7% | 7,4% | 8,1% | 9,9% | 13,5% | 20,2% | 18,4% | 16,7% | 15,7% | 14,8% | 13,0% | 12,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,1% | 12,1% | 11,1% | 8,2% | 0,6% | 24,8% | 11,8% | 0,2% | 9,1% | 13,3% | 11,0% | 3,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |