002870Guangdong Senssun Weighing Apparatus Group Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,13 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,63 Mr | 元8,14 Mr | 元7,64 Mr | 元7,40 Mr | 元6,38 Mr | 元6,44 Mr | 元967,24 Mn | 元1,10 Mr | 元978,97 Mn | 元511,97 Mn | 元512,37 Mn | 元473,65 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,31 Mr | 元3,01 Mr | 元2,47 Mr | 元2,04 Mr | 元1,89 Mr | 元1,79 Mr | 元80,78 Mn | 元96,50 Mn | 元21,51 Mn | 元11,89 Mn | 元83,93 Mn | 元45,64 Mn |
| Net Borç† | 元2,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元6,01 Mr | 元5,89 Mr | 元5,77 Mr | 元4,80 Mr | 元4,88 Mr | 元971,25 Mn | 元835,55 Mn | 元930,86 Mn | 元922,60 Mn | 元828,02 Mn | 元798,61 Mn | 元821,70 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,29 Mr | 元1,33 Mr | 元1,33 Mr | 元1,08 Mr | 元1,05 Mr | 元289,65 Mn | 元260,69 Mn | 元246,81 Mn | 元268,83 Mn | 元286,48 Mn | 元257,49 Mn | 元252,19 Mn |
| FAVÖK | 元830,03 Mn | 元877,82 Mn | 元896,64 Mn | 元666,94 Mn | 元659,86 Mn | 元127,93 Mn | 元79,52 Mn | 元62,11 Mn | 元95,99 Mn | 元120,58 Mn | 元95,06 Mn | 元103,62 Mn |
| Net Kâr | 元94,93 Mn | 元155,26 Mn | 元161,18 Mn | 元86,26 Mn | 元50,10 Mn | 元75,08 Mn | -元64,92 Mn | 元38,50 Mn | 元71,49 Mn | 元104,13 Mn | 元78,91 Mn | 元74,60 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,72 | 1,18 | 1,22 | 0,69 | 0,45 | 0,68 | -0,59 | 0,35 | 0,65 | 0,94 | 0,71 | 0,67 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元392,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元214,17 Mn | 元236,43 Mn | 元455,79 Mn | -元21,95 Mn | 元137,93 Mn | 元180,76 Mn | 元115,48 Mn | 元78,18 Mn | -元21,00 Mn | 元55,30 Mn | 元45,23 Mn | 元82,95 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元325,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 38,3% | 37,0% | 32,3% | 27,6% | 29,6% | 27,7% | 8,4% | 8,8% | 2,2% | 2,3% | 16,4% | 9,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,70 | 0,72 | 0,76 | 0,65 | 0,76 | 0,15 | 0,86 | 0,85 | 0,94 | 1,62 | 1,56 | 1,73 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,10 | 2,06 | 2,02 | 1,68 | 1,70 | 0,34 | 0,29 | 0,33 | 0,32 | 0,29 | 0,28 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,4% | 22,7% | 23,1% | 22,5% | 21,5% | 29,8% | 31,2% | 26,5% | 29,1% | 34,6% | 32,2% | 30,7% |
| FAVÖK Marjı | 13,8% | 14,9% | 15,5% | 13,9% | 13,5% | 13,2% | 9,5% | 6,7% | 10,4% | 14,6% | 11,9% | 12,6% |
| Net Kâr Marjı | 1,6% | 2,6% | 2,8% | 1,8% | 1,0% | 7,7% | -7,8% | 4,1% | 7,7% | 12,6% | 9,9% | 9,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,6% | 4,0% | 7,9% | -0,5% | 2,8% | 18,6% | 13,8% | 8,4% | -2,3% | 6,7% | 5,7% | 10,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |