002879Chang Lan Technology Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $441,77 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,71 Mr | 元2,57 Mr | 元2,32 Mr | 元2,22 Mr | 元2,13 Mr | 元1,97 Mr | 元1,82 Mr | 元1,82 Mr | 元1,69 Mr | 元1,01 Mr | 元899,90 Mn | 元831,85 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元707,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元747,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元355,60 Mn | 元194,68 Mn | 元129,04 Mn | 元132,26 Mn | 元37,30 Mn | 元3,66 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元352,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元1,43 Mr | 元1,24 Mr | 元1,03 Mr | 元982,23 Mn | 元1,05 Mr | 元929,34 Mn | 元846,16 Mn | 元687,85 Mn | 元611,41 Mn | 元546,57 Mn | 元526,47 Mn | 元480,73 Mn |
| Brüt Kâr | 元405,82 Mn | 元425,10 Mn | 元421,87 Mn | 元414,92 Mn | 元493,90 Mn | 元485,29 Mn | 元427,34 Mn | 元353,93 Mn | 元325,22 Mn | 元295,54 Mn | 元272,45 Mn | 元239,06 Mn |
| FAVÖK | 元246,17 Mn | 元140,66 Mn | 元96,65 Mn | 元32,70 Mn | 元155,84 Mn | 元190,77 Mn | 元157,90 Mn | 元133,14 Mn | 元145,49 Mn | 元127,19 Mn | 元118,51 Mn | 元95,12 Mn |
| Net Kâr | 元133,76 Mn | 元74,68 Mn | 元72,13 Mn | 元29,71 Mn | 元140,38 Mn | 元161,60 Mn | 元145,70 Mn | 元128,32 Mn | 元120,95 Mn | 元115,22 Mn | 元109,38 Mn | 元87,20 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,69 | 0,39 | 0,37 | 0,15 | 0,78 | 0,90 | 0,77 | 0,66 | 0,63 | 0,60 | 0,56 | 0,45 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元63,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元69,42 Mn | 元52,80 Mn | 元74,72 Mn | -元150,01 Mn | 元23,95 Mn | 元8,82 Mn | 元80,33 Mn | 元38,01 Mn | 元29,45 Mn | 元99,80 Mn | 元38,94 Mn | 元65,42 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元70,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,1% | 7,6% | 5,6% | 6,0% | 1,8% | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,48 | 0,45 | 0,44 | 0,49 | 0,47 | 0,47 | 0,38 | 0,36 | 0,54 | 0,59 | 0,58 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,74 | 0,63 | 0,53 | 0,50 | 0,54 | 0,48 | 0,43 | 0,35 | 0,31 | 0,28 | 0,27 | 0,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,3% | 34,4% | 40,8% | 42,2% | 47,2% | 52,2% | 50,5% | 51,5% | 53,2% | 54,1% | 51,8% | 49,7% |
| FAVÖK Marjı | 17,2% | 11,4% | 9,3% | 3,3% | 14,9% | 20,5% | 18,7% | 19,4% | 23,8% | 23,3% | 22,5% | 19,8% |
| Net Kâr Marjı | 9,3% | 6,0% | 7,0% | 3,0% | 13,4% | 17,4% | 17,2% | 18,7% | 19,8% | 21,1% | 20,8% | 18,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,8% | 4,3% | 7,2% | -15,3% | 2,3% | 0,9% | 9,5% | 5,5% | 4,8% | 18,3% | 7,4% | 13,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |