002887Tianjin LVYIN Landscape & Ecology Construction Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $407,00 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,04 Mr | 元4,06 Mr | 元4,45 Mr | 元4,86 Mr | 元4,41 Mr | 元3,63 Mr | 元2,97 Mr | 元2,21 Mr | 元2,15 Mr | 元1,21 Mr | 元994,26 Mn | 元836,61 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元322,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,05 Mr | 元1,16 Mr | 元1,48 Mr | 元1,76 Mr | 元1,66 Mr | 元646,16 Mn | 元300,28 Mn | 元0,00 | 元4,64 Mn | 元0,00 | 元25,00 Mn | 元30,00 Mn |
| Net Borç† | 元89.293 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元471,02 Mn | 元399,54 Mn | 元399,04 Mn | 元583,20 Mn | 元581,71 Mn | 元945,61 Mn | 元708,45 Mn | 元508,31 Mn | 元692,91 Mn | 元684,55 Mn | 元572,07 Mn | 元445,91 Mn |
| Brüt Kâr | 元226,26 Mn | 元173,85 Mn | 元144,21 Mn | 元235,60 Mn | 元214,48 Mn | 元362,98 Mn | 元281,60 Mn | 元194,67 Mn | 元275,31 Mn | 元244,85 Mn | 元192,81 Mn | 元144,99 Mn |
| FAVÖK | 元118,00 Mn | 元82,08 Mn | 元63,04 Mn | 元108,77 Mn | 元105,50 Mn | 元276,24 Mn | 元206,20 Mn | 元128,56 Mn | 元187,58 Mn | 元181,99 Mn | 元135,51 Mn | 元87,26 Mn |
| Net Kâr | 元121,42 Mn | 元99,90 Mn | 元113,61 Mn | 元153,77 Mn | 元166,04 Mn | 元281,43 Mn | 元208,99 Mn | 元152,65 Mn | 元178,35 Mn | 元171,91 Mn | 元117,36 Mn | 元74,96 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,40 | 0,33 | 0,37 | 0,50 | 0,54 | 0,90 | 0,67 | 0,49 | 0,67 | 0,55 | 0,38 | 0,24 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元14,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元124,74 Mn | 元199,20 Mn | 元98,82 Mn | 元214,97 Mn | -元230,01 Mn | -元521,80 Mn | -元46,71 Mn | 元14,71 Mn | 元20,62 Mn | 元122,63 Mn | 元120,78 Mn | -元22,40 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元5,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,9% | 28,5% | 33,3% | 36,2% | 37,6% | 17,8% | 10,1% | 0,0% | 0,2% | 0,0% | 2,5% | 3,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,12 | 0,10 | 0,09 | 0,12 | 0,13 | 0,26 | 0,24 | 0,23 | 0,32 | 0,57 | 0,58 | 0,53 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,19 | 0,16 | 0,16 | 0,24 | 0,24 | 0,38 | 0,29 | 0,21 | 0,28 | 0,28 | 0,23 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 48,0% | 43,5% | 36,1% | 40,4% | 36,9% | 38,4% | 39,7% | 38,3% | 39,7% | 35,8% | 33,7% | 32,5% |
| FAVÖK Marjı | 25,1% | 20,5% | 15,8% | 18,6% | 18,1% | 29,2% | 29,1% | 25,3% | 27,1% | 26,6% | 23,7% | 19,6% |
| Net Kâr Marjı | 25,8% | 25,0% | 28,5% | 26,4% | 28,5% | 29,8% | 29,5% | 30,0% | 25,7% | 25,1% | 20,5% | 16,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 26,5% | 49,9% | 24,8% | 36,9% | -39,5% | -55,2% | -6,6% | 2,9% | 3,0% | 17,9% | 21,1% | -5,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,18 | -%2,48 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,24 | -%5,29 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,26 | -%0,22 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,52 | -%0,22 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,10 | -%7,47 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 584,65 | -%0,37 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,62 | -%2,94 |