002890Shandong Hongyu Precision Machinery Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $375,79 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元747,40 Mn | 元737,45 Mn | 元737,41 Mn | 元739,36 Mn | 元711,29 Mn | 元654,26 Mn | 元641,10 Mn | 元639,71 Mn | 元604,40 Mn | 元406,76 Mn | 元382,83 Mn | 元422,45 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元47,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元145,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元600,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元55,84 Mn | 元50,21 Mn | 元47,59 Mn | 元39,31 Mn | 元40,11 Mn | 元900.000 | 元20,70 Mn | 元29,85 Mn | 元32,11 Mn | 元35,00 Mn | 元25,10 Mn | 元65,00 Mn |
| Net Borç† | -元151,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元298,66 Mn | 元321,05 Mn | 元362,99 Mn | 元395,84 Mn | 元407,42 Mn | 元402,80 Mn | 元279,15 Mn | 元239,04 Mn | 元281,70 Mn | 元277,93 Mn | 元344,34 Mn | 元357,48 Mn |
| Brüt Kâr | 元44,41 Mn | 元49,29 Mn | 元54,20 Mn | 元57,08 Mn | 元62,36 Mn | 元59,14 Mn | 元29,87 Mn | 元33,99 Mn | 元75,50 Mn | 元77,45 Mn | 元84,17 Mn | 元76,97 Mn |
| FAVÖK | 元28,87 Mn | 元34,41 Mn | 元36,48 Mn | 元34,51 Mn | 元42,57 Mn | 元42,25 Mn | 元21,36 Mn | 元25,58 Mn | 元56,89 Mn | 元52,15 Mn | 元49,25 Mn | 元43,00 Mn |
| Net Kâr | 元10,35 Mn | 元16,87 Mn | 元21,54 Mn | 元22,61 Mn | 元24,74 Mn | 元23,42 Mn | 元8,55 Mn | 元28,13 Mn | 元40,10 Mn | 元37,77 Mn | 元60,00 Mn | 元26,94 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,10 | 0,13 | 0,13 | 0,15 | 0,14 | 0,05 | 0,17 | 0,24 | 0,22 | 0,35 | 0,16 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元12,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元52,31 Mn | 元20,64 Mn | -元9,22 Mn | 元41,15 Mn | 元5,14 Mn | 元53,04 Mn | 元15,63 Mn | 元5,22 Mn | 元18,33 Mn | 元28,32 Mn | 元42,13 Mn | 元67,01 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元13,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,5% | 6,8% | 6,5% | 5,3% | 5,6% | 0,1% | 3,2% | 4,7% | 5,3% | 8,6% | 6,6% | 15,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,40 | 0,44 | 0,49 | 0,54 | 0,57 | 0,62 | 0,44 | 0,37 | 0,47 | 0,68 | 0,90 | 0,85 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,50 | 0,54 | 0,60 | 0,66 | 0,68 | 0,67 | 0,47 | 0,40 | 0,47 | 0,46 | 0,57 | 0,60 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,9% | 15,4% | 14,9% | 14,4% | 15,3% | 14,7% | 10,7% | 14,2% | 26,8% | 27,9% | 24,4% | 21,5% |
| FAVÖK Marjı | 9,7% | 10,7% | 10,0% | 8,7% | 10,4% | 10,5% | 7,7% | 10,7% | 20,2% | 18,8% | 14,3% | 12,0% |
| Net Kâr Marjı | 3,5% | 5,3% | 5,9% | 5,7% | 6,1% | 5,8% | 3,1% | 11,8% | 14,2% | 13,6% | 17,4% | 7,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -17,5% | 6,4% | -2,5% | 10,4% | 1,3% | 13,2% | 5,6% | 2,2% | 6,5% | 10,2% | 12,2% | 18,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |