002892Keli Motor Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,09 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,60 Mr | 元2,38 Mr | 元1,90 Mr | 元1,79 Mr | 元1,58 Mr | 元959,41 Mn | 元839,67 Mn | 元747,92 Mn | 元674,80 Mn | 元413,73 Mn | 元313,85 Mn | 元237,49 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元286,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元732,49 Mn | 元504,34 Mn | 元237,01 Mn | 元255,28 Mn | 元67,10 Mn | 元30,37 Mn | 元12,60 Mn | 元6,52 Mn | 元4,00 Mn | 元82,63 Mn | 元50,00 Mn | 元3,00 Mn |
| Net Borç† | 元376,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元1,82 Mr | 元1,65 Mr | 元1,29 Mr | 元1,18 Mr | 元1,43 Mr | 元989,29 Mn | 元845,76 Mn | 元716,00 Mn | 元588,02 Mn | 元499,28 Mn | 元449,52 Mn | 元424,07 Mn |
| Brüt Kâr | 元298,35 Mn | 元275,82 Mn | 元218,81 Mn | 元187,75 Mn | 元255,84 Mn | 元203,38 Mn | 元190,33 Mn | 元148,95 Mn | 元146,85 Mn | 元142,13 Mn | 元118,51 Mn | 元104,76 Mn |
| FAVÖK | 元102,20 Mn | 元111,19 Mn | 元101,11 Mn | 元85,15 Mn | 元150,78 Mn | 元125,39 Mn | 元104,18 Mn | 元78,64 Mn | 元84,05 Mn | 元75,64 Mn | 元64,12 Mn | 元58,30 Mn |
| Net Kâr | 元33,14 Mn | 元60,07 Mn | 元51,05 Mn | 元73,22 Mn | 元102,55 Mn | 元98,24 Mn | 元88,05 Mn | 元69,56 Mn | 元65,45 Mn | 元67,51 Mn | 元59,69 Mn | 元49,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | 0,08 | 0,07 | 0,10 | 0,15 | 0,15 | 0,13 | 0,11 | 0,12 | 0,10 | 0,09 | 0,08 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元86,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元324,31 Mn | -元153,33 Mn | -元31,58 Mn | 元39,48 Mn | -元82,49 Mn | -元19,70 Mn | 元48,96 Mn | 元28,56 Mn | 元33,04 Mn | -元49,42 Mn | 元58,82 Mn | 元31,91 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元386,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,2% | 21,2% | 12,4% | 14,2% | 4,2% | 3,2% | 1,5% | 0,9% | 0,6% | 20,0% | 15,9% | 1,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,70 | 0,69 | 0,68 | 0,66 | 0,90 | 1,03 | 1,01 | 0,96 | 0,87 | 1,21 | 1,43 | 1,79 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,42 | 1,29 | 1,01 | 0,92 | 1,12 | 0,77 | 0,66 | 0,56 | 0,46 | 0,39 | 0,35 | 0,33 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,4% | 16,7% | 17,0% | 15,9% | 17,9% | 20,6% | 22,5% | 20,8% | 25,0% | 28,5% | 26,4% | 24,7% |
| FAVÖK Marjı | 5,6% | 6,7% | 7,8% | 7,2% | 10,5% | 12,7% | 12,3% | 11,0% | 14,3% | 15,1% | 14,3% | 13,7% |
| Net Kâr Marjı | 1,8% | 3,6% | 4,0% | 6,2% | 7,2% | 9,9% | 10,4% | 9,7% | 11,1% | 13,5% | 13,3% | 11,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -17,8% | -9,3% | -2,4% | 3,3% | -5,8% | -2,0% | 5,8% | 4,0% | 5,6% | -9,9% | 13,1% | 7,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |