002895Guizhou Chanhen Chemical Corp. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,76 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元13,74 Mr | 元12,92 Mr | 元12,02 Mr | 元10,15 Mr | 元6,92 Mr | 元3,77 Mr | 元2,82 Mr | 元2,62 Mr | 元2,41 Mr | 元2,19 Mr | 元1,80 Mr | 元1,75 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元8,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,28 Mr | 元4,28 Mr | 元4,55 Mr | 元3,92 Mr | 元2,46 Mr | 元321,59 Mn | 元457,25 Mn | 元408,18 Mn | 元230,00 Mn | 元298,00 Mn | 元206,00 Mn | 元220,00 Mn |
| Net Borç† | 元1,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元8,31 Mr | 元5,89 Mr | 元4,30 Mr | 元3,44 Mr | 元2,53 Mr | 元1,78 Mr | 元1,75 Mr | 元1,29 Mr | 元1,18 Mr | 元1,09 Mr | 元1,10 Mr | 元843,96 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,46 Mr | 元1,90 Mr | 元1,64 Mr | 元1,52 Mr | 元704,76 Mn | 元424,46 Mn | 元466,45 Mn | 元262,79 Mn | 元295,52 Mn | 元295,81 Mn | 元266,95 Mn | 元176,42 Mn |
| FAVÖK | 元2,13 Mr | 元1,75 Mr | 元1,48 Mr | 元1,28 Mr | 元616,16 Mn | 元258,71 Mn | 元296,32 Mn | 元151,04 Mn | 元201,06 Mn | 元216,62 Mn | 元209,80 Mn | 元134,40 Mn |
| Net Kâr | 元1,26 Mr | 元956,48 Mn | 元766,40 Mn | 元758,66 Mn | 元367,76 Mn | 元142,61 Mn | 元180,40 Mn | 元77,22 Mn | 元133,41 Mn | 元122,33 Mn | 元117,34 Mn | 元51,85 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,19 | 1,70 | 1,52 | 1,48 | 0,75 | 0,33 | 0,44 | 0,19 | 0,33 | 0,31 | 0,29 | 0,13 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元254,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元282,70 Mn | 元415,91 Mn | -元270,21 Mn | -元1,26 Mr | -元1,82 Mr | 元92,83 Mn | 元39,57 Mn | -元123,86 Mn | 元41,94 Mn | 元161,49 Mn | 元139,43 Mn | 元61,81 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元369,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,9% | 33,1% | 37,8% | 38,7% | 35,6% | 8,5% | 16,2% | 15,6% | 9,5% | 13,6% | 11,4% | 12,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,60 | 0,46 | 0,36 | 0,34 | 0,37 | 0,47 | 0,62 | 0,49 | 0,49 | 0,50 | 0,61 | 0,48 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,95 | 0,67 | 0,49 | 0,39 | 0,29 | 0,20 | 0,20 | 0,15 | 0,13 | 0,12 | 0,13 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,6% | 32,3% | 38,2% | 44,3% | 27,9% | 23,9% | 26,7% | 20,4% | 25,0% | 27,3% | 24,2% | 20,9% |
| FAVÖK Marjı | 25,6% | 29,7% | 34,4% | 37,0% | 24,4% | 14,6% | 16,9% | 11,7% | 17,0% | 20,0% | 19,0% | 15,9% |
| Net Kâr Marjı | 15,2% | 16,3% | 17,8% | 22,0% | 14,5% | 8,0% | 10,3% | 6,0% | 11,3% | 11,3% | 10,7% | 6,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,4% | 7,1% | -6,3% | -36,5% | -72,0% | 5,2% | 2,3% | -9,6% | 3,5% | 14,9% | 12,7% | 7,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 285,52 | -%1,24 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 715,58 | -%2,64 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,71 | -%0,57 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,40 | +%0,74 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 339,14 | -%3,46 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,20 | -%0,47 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,85 | -%0,65 |