002910Lanzhou Zhuangyuan Pasture Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $281,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,30 Mr | 元2,41 Mr | 元2,53 Mr | 元2,69 Mr | 元2,81 Mr | 元3,08 Mr | 元2,49 Mr | 元2,08 Mr | 元1,80 Mr | 元1,34 Mr | 元1,34 Mr | 元1,20 Mr | 元1,06 Mr | 元872,70 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元204,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,26 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,03 Mr | 元1,09 Mr | 元999,47 Mn | 元1,03 Mr | 元813,61 Mn | 元1,18 Mr | 元935,79 Mn | 元573,57 Mn | 元470,48 Mn | 元361,37 Mn | 元437,91 Mn | 元501,18 Mn | 元467,20 Mn | 元349,50 Mn |
| Net Borç† | 元820,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||
| Ciro | 元918,30 Mn | 元887,63 Mn | 元952,91 Mn | 元1,05 Mr | 元1,02 Mr | 元732,08 Mn | 元811,60 Mn | 元655,30 Mn | 元625,82 Mn | 元621,54 Mn | 元585,61 Mn | 元545,24 Mn | 元463,52 Mn | 元420,42 Mn |
| Brüt Kâr | 元199,91 Mn | 元119,93 Mn | 元161,14 Mn | 元180,37 Mn | 元219,71 Mn | 元186,82 Mn | 元239,84 Mn | 元202,67 Mn | 元186,13 Mn | 元208,81 Mn | 元185,24 Mn | 元172,60 Mn | 元114,28 Mn | 元112,94 Mn |
| FAVÖK | 元111,22 Mn | 元6,61 Mn | 元103,03 Mn | 元153,35 Mn | 元180,75 Mn | 元146,56 Mn | 元159,15 Mn | 元124,65 Mn | 元107,85 Mn | 元140,21 Mn | 元134,50 Mn | 元135,16 Mn | 元85,81 Mn | 元79,20 Mn |
| Net Kâr | -元74,39 Mn | -元166,21 Mn | -元81,48 Mn | 元60,94 Mn | 元53,53 Mn | 元10,45 Mn | 元51,32 Mn | 元63,53 Mn | 元68,35 Mn | 元75,91 Mn | 元73,25 Mn | 元65,41 Mn | 元34,64 Mn | 元54,31 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,38 | -0,86 | -0,42 | 0,28 | 0,23 | 0,05 | 0,27 | 0,34 | 0,36 | 0,54 | 0,65 | 0,47 | 0,25 | 0,39 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元11,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元24,92 Mn | -元47,85 Mn | 元29,42 Mn | -元25,29 Mn | -元167,87 Mn | -元295,70 Mn | -元317,06 Mn | -元114,75 Mn | 元60,81 Mn | -元3,91 Mn | -元25,85 Mn | 元118,63 Mn | -元18,30 Mn | -元102,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元114,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,5% | 45,2% | 39,5% | 38,3% | 29,0% | 38,2% | 37,5% | 27,5% | 26,1% | 26,9% | 32,7% | 41,7% | 44,0% | 40,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,40 | 0,37 | 0,38 | 0,39 | 0,36 | 0,24 | 0,33 | 0,31 | 0,35 | 0,46 | 0,44 | 0,45 | 0,44 | 0,48 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,90 | 0,87 | 0,94 | 1,03 | 1,00 | 0,72 | 0,80 | 0,64 | 0,61 | 0,61 | 0,58 | 0,54 | 0,46 | 0,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,8% | 13,5% | 16,9% | 17,2% | 21,6% | 25,5% | 29,6% | 30,9% | 29,7% | 33,6% | 31,6% | 31,7% | 24,7% | 26,9% |
| FAVÖK Marjı | 12,1% | 0,7% | 10,8% | 14,6% | 17,7% | 20,0% | 19,6% | 19,0% | 17,2% | 22,6% | 23,0% | 24,8% | 18,5% | 18,8% |
| Net Kâr Marjı | -8,1% | -18,7% | -8,6% | 5,8% | 5,3% | 1,4% | 6,3% | 9,7% | 10,9% | 12,2% | 12,5% | 12,0% | 7,5% | 12,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,7% | -5,4% | 3,1% | -2,4% | -16,5% | -40,4% | -39,1% | -17,5% | 9,7% | -0,6% | -4,4% | 21,8% | -3,9% | -24,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,18 | -%2,48 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,24 | -%5,29 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,26 | -%0,22 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,52 | -%0,22 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,10 | -%7,47 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 584,65 | -%0,37 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,62 | -%2,94 |