002915Zhejiang Zhongxin Fluoride Materials Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $869,80 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,48 Mr | 元3,24 Mr | 元3,24 Mr | 元3,01 Mr | 元2,26 Mr | 元1,60 Mr | 元1,87 Mr | 元708,01 Mn | 元685,38 Mn | 元489,32 Mn | 元528,91 Mn | 元462,10 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元292,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,41 Mr | 元1,27 Mr | 元1,00 Mr | 元739,49 Mn | 元418,05 Mn | 元387,98 Mn | 元487,15 Mn | 元150,00 Mn | 元153,30 Mn | 元145,28 Mn | 元221,32 Mn | 元227,01 Mn |
| Net Borç† | 元1,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元1,57 Mr | 元1,40 Mr | 元1,34 Mr | 元1,60 Mr | 元1,52 Mr | 元1,03 Mr | 元707,21 Mn | 元437,61 Mn | 元398,78 Mn | 元344,06 Mn | 元375,80 Mn | 元391,68 Mn |
| Brüt Kâr | 元217,73 Mn | 元93,30 Mn | 元160,89 Mn | 元348,60 Mn | 元366,59 Mn | 元253,17 Mn | 元146,37 Mn | 元97,53 Mn | 元104,28 Mn | 元90,39 Mn | 元103,93 Mn | 元97,24 Mn |
| FAVÖK | 元221,06 Mn | 元93,26 Mn | 元127,68 Mn | 元300,95 Mn | 元301,24 Mn | 元239,53 Mn | 元113,03 Mn | 元65,94 Mn | 元91,48 Mn | 元65,04 Mn | 元74,35 Mn | 元60,70 Mn |
| Net Kâr | 元18,82 Mn | -元185,53 Mn | -元188,18 Mn | 元184,90 Mn | 元173,67 Mn | 元118,41 Mn | -元54,70 Mn | 元36,16 Mn | 元47,04 Mn | 元32,76 Mn | 元36,55 Mn | 元28,10 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | -0,57 | -0,58 | 0,56 | 0,58 | 0,41 | -0,18 | 0,15 | 0,20 | 0,14 | 0,16 | 0,12 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元71,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元134,04 Mn | -元181,52 Mn | -元429,37 Mn | -元145,37 Mn | 元64,25 Mn | -元11,59 Mn | 元40,83 Mn | -元10,65 Mn | 元6,91 Mn | 元29,34 Mn | 元2,08 Mn | 元54,34 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元137,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 40,4% | 39,1% | 31,0% | 24,6% | 18,5% | 24,2% | 26,1% | 21,2% | 22,4% | 29,7% | 41,8% | 49,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,45 | 0,43 | 0,41 | 0,53 | 0,67 | 0,64 | 0,38 | 0,62 | 0,58 | 0,70 | 0,71 | 0,85 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,00 | 0,90 | 0,86 | 1,02 | 0,97 | 0,66 | 0,45 | 0,28 | 0,26 | 0,22 | 0,24 | 0,25 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,9% | 6,7% | 12,0% | 21,8% | 24,1% | 24,5% | 20,7% | 22,3% | 26,1% | 26,3% | 27,7% | 24,8% |
| FAVÖK Marjı | 14,1% | 6,7% | 9,5% | 18,8% | 19,8% | 23,2% | 16,0% | 15,1% | 22,9% | 18,9% | 19,8% | 15,5% |
| Net Kâr Marjı | 1,2% | -13,2% | -14,0% | 11,6% | 11,4% | 11,5% | -7,7% | 8,3% | 11,8% | 9,5% | 9,7% | 7,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,5% | -12,9% | -32,0% | -9,1% | 4,2% | -1,1% | 5,8% | -2,4% | 1,7% | 8,5% | 0,6% | 13,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |