002917Shenzhen King Explorer Science & Technology Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $525,11 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,15 Mr | 元3,19 Mr | 元3,17 Mr | 元3,06 Mr | 元2,15 Mr | 元1,21 Mr | 元891,79 Mn | 元818,42 Mn | 元751,31 Mn | 元447,34 Mn | 元333,35 Mn | 元340,87 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元359,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元481,47 Mn | 元753,61 Mn | 元869,91 Mn | 元566,66 Mn | 元462,54 Mn | 元186,65 Mn | 元5,80 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元256,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元1,76 Mr | 元1,62 Mr | 元1,49 Mr | 元1,18 Mr | 元811,77 Mn | 元629,94 Mn | 元449,38 Mn | 元414,81 Mn | 元428,78 Mn | 元456,12 Mn | 元394,47 Mn | 元318,67 Mn |
| Brüt Kâr | 元592,39 Mn | 元499,40 Mn | 元430,29 Mn | 元275,04 Mn | 元186,62 Mn | 元188,04 Mn | 元161,36 Mn | 元155,00 Mn | 元147,28 Mn | 元151,21 Mn | 元131,71 Mn | 元95,80 Mn |
| FAVÖK | 元320,93 Mn | 元240,79 Mn | 元223,02 Mn | 元107,41 Mn | 元78,93 Mn | 元89,40 Mn | 元70,70 Mn | 元69,77 Mn | 元79,35 Mn | 元74,73 Mn | 元58,10 Mn | 元43,48 Mn |
| Net Kâr | 元174,57 Mn | 元124,08 Mn | 元101,66 Mn | 元25,26 Mn | 元39,90 Mn | 元68,52 Mn | 元61,27 Mn | 元65,11 Mn | 元62,52 Mn | 元61,77 Mn | 元72,53 Mn | 元29,05 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,51 | 0,36 | 0,29 | 0,07 | 0,15 | 0,25 | 0,23 | 0,24 | 0,23 | 0,23 | 0,27 | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元103,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元309,69 Mn | 元128,27 Mn | 元92,75 Mn | -元152,22 Mn | 元5,95 Mn | 元17,74 Mn | 元13,04 Mn | -元14,84 Mn | 元374.090 | -元8,87 Mn | 元88,81 Mn | 元13,44 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元20,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,3% | 23,6% | 27,5% | 18,5% | 21,5% | 15,4% | 0,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,56 | 0,51 | 0,47 | 0,39 | 0,38 | 0,52 | 0,50 | 0,51 | 0,57 | 1,02 | 1,18 | 0,93 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,89 | 0,82 | 0,75 | 0,60 | 0,41 | 0,32 | 0,23 | 0,21 | 0,22 | 0,23 | 0,20 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 33,6% | 30,9% | 28,8% | 23,2% | 23,0% | 29,8% | 35,9% | 37,4% | 34,3% | 33,2% | 33,4% | 30,1% |
| FAVÖK Marjı | 18,2% | 14,9% | 14,9% | 9,1% | 9,7% | 14,2% | 15,7% | 16,8% | 18,5% | 16,4% | 14,7% | 13,6% |
| Net Kâr Marjı | 9,9% | 7,7% | 6,8% | 2,1% | 4,9% | 10,9% | 13,6% | 15,7% | 14,6% | 13,5% | 18,4% | 9,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,6% | 7,9% | 6,2% | -12,9% | 0,7% | 2,8% | 2,9% | -3,6% | 0,1% | -1,9% | 22,5% | 4,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |