002925Xiamen Intretech Inc. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,83 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,05 Mr | 元6,86 Mr | 元7,37 Mr | 元7,76 Mr | 元8,34 Mr | 元7,67 Mr | 元5,44 Mr | 元4,73 Mr | 元2,57 Mr | 元1,39 Mr | 元692,78 Mn | 元445,42 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元895,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,63 Mr | 元807,64 Mn | 元1,06 Mr | 元1,17 Mr | 元1,13 Mr | 元718,12 Mn | 元121,49 Mn | 元96,03 Mn | 元154.851 | 元50,12 Mn | 元35,90 Mn | 元12,06 Mn |
| Net Borç† | 元526,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||
| Ciro | 元4,12 Mr | 元3,56 Mr | 元3,85 Mr | 元4,33 Mr | 元7,05 Mr | 元5,31 Mr | 元3,83 Mr | 元2,76 Mr | 元3,23 Mr | 元1,65 Mr | 元980,45 Mn | 元638,59 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,06 Mr | 元909,21 Mn | 元1,09 Mr | 元1,24 Mr | 元1,92 Mr | 元1,75 Mr | 元1,48 Mr | 元1,16 Mr | 元1,56 Mr | 元690,18 Mn | 元324,34 Mn | 元197,80 Mn |
| FAVÖK | 元486,87 Mn | 元433,01 Mn | 元627,54 Mn | 元726,20 Mn | 元1,35 Mr | 元1,30 Mr | 元1,05 Mr | 元822,63 Mn | 元1,22 Mr | 元489,98 Mn | 元174,90 Mn | 元137,52 Mn |
| Net Kâr | 元577,07 Mn | 元251,52 Mn | 元450,51 Mn | 元693,36 Mn | 元1,09 Mr | 元1,02 Mr | 元973,17 Mn | 元813,67 Mn | 元983,86 Mn | 元445,48 Mn | 元164,79 Mn | 元117,97 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,77 | 0,33 | 0,58 | 0,89 | 1,40 | 1,32 | 1,25 | 1,06 | 1,27 | 0,58 | 0,21 | 0,15 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元357,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元105,01 Mn | -元59,03 Mn | 元297,47 Mn | 元724,23 Mn | 元606,55 Mn | 元667,22 Mn | 元171,32 Mn | 元583,99 Mn | 元794,92 Mn | 元263,92 Mn | 元135,94 Mn | 元98,37 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元623,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,0% | 11,8% | 14,3% | 15,0% | 13,5% | 9,4% | 2,2% | 2,0% | 0,0% | 3,6% | 5,2% | 2,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,45 | 0,52 | 0,52 | 0,56 | 0,85 | 0,69 | 0,70 | 0,58 | 1,26 | 1,19 | 1,42 | 1,43 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,74 | 0,64 | 0,69 | 0,77 | 1,26 | 0,95 | 0,68 | 0,49 | 0,58 | 0,29 | 0,18 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,7% | 25,6% | 28,3% | 28,8% | 27,3% | 33,0% | 38,8% | 42,2% | 48,3% | 41,9% | 33,1% | 31,0% |
| FAVÖK Marjı | 11,8% | 12,2% | 16,3% | 16,8% | 19,1% | 24,5% | 27,3% | 29,8% | 37,9% | 29,7% | 17,8% | 21,5% |
| Net Kâr Marjı | 14,0% | 7,1% | 11,7% | 16,0% | 15,5% | 19,3% | 25,4% | 29,5% | 30,4% | 27,0% | 16,8% | 18,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,6% | -1,7% | 7,7% | 16,7% | 8,6% | 12,6% | 4,5% | 21,2% | 24,6% | 16,0% | 13,9% | 15,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |