002936Bank of Zhengzhou Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,97 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元743,67 Mr | 元676,37 Mr | 元630,71 Mr | 元591,51 Mr | 元574,98 Mr | 元547,81 Mr | 元500,48 Mr | 元466,14 Mr | 元435,83 Mr | 元366,15 Mr | 元265,62 Mr | — | 元149,33 Mr | 元103,73 Mr | 元70,90 Mr | 元57,73 Mr | 元42,43 Mr |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元696,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元46,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元216,88 Mr | 元212,64 Mr | 元215,97 Mr | 元202,87 Mr | 元200,29 Mr | 元181,45 Mr | 元165,18 Mr | 元73,64 Mr | 元140,14 Mr | 元122,90 Mr | 元73,92 Mr | — | 元35,57 Mr | 元20,15 Mr | 元8,17 Mr | 元8,98 Mr | 元4,60 Mr |
| Net Borç† | 元186,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | 元26,06 Mr | 元25,74 Mr | 元26,48 Mr | 元28,19 Mr | 元28,50 Mr | 元28,14 Mr | 元25,15 Mr | 元23,52 Mr | 元20,57 Mr | 元16,49 Mr | 元13,16 Mr | 元0,00 | 元6,90 Mr | 元4,72 Mr | 元3,08 Mr | 元1,94 Mr | 元1,47 Mr |
| Net Kâr | 元1,42 Mr | 元1,40 Mr | 元1,85 Mr | 元2,42 Mr | 元3,23 Mr | 元3,17 Mr | 元3,29 Mr | 元3,06 Mr | 元4,28 Mr | 元4,00 Mr | 元3,36 Mr | — | 元1,90 Mr | 元1,46 Mr | 元948,40 Mn | 元629,11 Mn | 元254,43 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,16 | 0,15 | 0,15 | 0,16 | 0,30 | 0,29 | 0,35 | 0,35 | 0,54 | 0,51 | 0,43 | 0,00 | 0,36 | 0,28 | 0,50 | 0,33 | 0,14 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元11,77 Mr | 元12,24 Mr | 元8,23 Mr | 元5,68 Mr | 元42,05 Mr | 元68,71 Mr | 元49,66 Mr | 元5,84 Mr | -元12,20 Mr | 元36,50 Mr | 元3,93 Mr | — | 元2,50 Mr | 元5,54 Mr | 元1,15 Mr | 元4,03 Mr | 元825,87 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元99,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,2% | 31,4% | 34,2% | 34,3% | 34,8% | 33,1% | 33,0% | 15,8% | 32,2% | 33,6% | 27,8% | — | 23,8% | 19,4% | 11,5% | 15,6% | 10,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | — | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,56 | 0,55 | 0,57 | 0,60 | 0,61 | 0,60 | 0,54 | 0,50 | 0,44 | 0,35 | 0,28 | 0,00 | 0,15 | 0,10 | 0,07 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Net Kâr Marjı | 5,4% | 5,4% | 7,0% | 8,6% | 11,3% | 11,3% | 13,1% | 13,0% | 20,8% | 24,2% | 25,5% | — | 27,6% | 30,9% | 30,8% | 32,4% | 17,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 45,1% | 47,6% | 31,1% | 20,2% | 147,6% | 244,2% | 197,4% | 24,8% | -59,3% | 221,3% | 29,9% | — | 36,2% | 117,2% | 37,2% | 207,0% | 56,2% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,69 | -%1,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 648,51 | -%6,41 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,65 | +%0,26 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,48 | +%0,93 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 300,99 | -%9,01 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 589,70 | +%0,49 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,06 | -%1,96 |