002982Hunan Xiangjia Animal Husbandry Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $373,68 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,51 Mr | 元4,17 Mr | 元3,86 Mr | 元3,78 Mr | 元2,87 Mr | 元2,38 Mr | 元1,33 Mr | 元1,10 Mr | 元1,00 Mr | 元772,72 Mn | 元627,58 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元439,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,85 Mr | 元1,64 Mr | 元1,39 Mr | 元1,22 Mr | 元640,57 Mn | 元293,00 Mn | 元162,86 Mn | 元195,95 Mn | 元234,00 Mn | 元166,80 Mn | 元100,00 Mn |
| Net Borç† | 元1,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||
| Ciro | 元4,47 Mr | 元4,20 Mr | 元3,89 Mr | 元3,82 Mr | 元3,01 Mr | 元2,19 Mr | 元1,88 Mr | 元1,51 Mr | 元1,15 Mr | 元1,10 Mr | 元1,02 Mr |
| Brüt Kâr | 元607,04 Mn | 元718,28 Mn | 元449,57 Mn | 元691,81 Mn | 元493,87 Mn | 元583,90 Mn | 元691,83 Mn | 元467,57 Mn | 元306,58 Mn | 元269,98 Mn | 元249,58 Mn |
| FAVÖK | 元391,40 Mn | 元451,24 Mn | 元136,13 Mn | 元317,74 Mn | 元174,79 Mn | 元242,66 Mn | 元265,87 Mn | 元145,27 Mn | 元67,81 Mn | 元57,11 Mn | 元113,05 Mn |
| Net Kâr | 元32,95 Mn | 元98,10 Mn | -元147,15 Mn | 元105,87 Mn | 元25,68 Mn | 元174,44 Mn | 元227,10 Mn | 元114,07 Mn | 元59,47 Mn | 元52,20 Mn | 元84,03 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,17 | 0,50 | -0,74 | 0,53 | 0,13 | 0,87 | 1,14 | 0,57 | 0,30 | 0,26 | 0,56 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元10,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元27,88 Mn | -元108,64 Mn | -元315,34 Mn | -元352,77 Mn | -元557,51 Mn | -元256,41 Mn | 元137,99 Mn | 元88,21 Mn | -元86,97 Mn | -元43,75 Mn | 元9,84 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元405,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Borç / Aktif | 41,1% | 39,3% | 36,0% | 32,3% | 22,3% | 12,3% | 12,2% | 17,8% | 23,3% | 21,6% | 15,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,99 | 1,01 | 1,01 | 1,01 | 1,05 | 0,92 | 1,41 | 1,37 | 1,15 | 1,42 | 1,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,49 | 2,34 | 2,17 | 2,13 | 1,67 | 1,22 | 1,05 | 0,84 | 0,64 | 0,61 | 0,57 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,6% | 17,1% | 11,6% | 18,1% | 16,4% | 26,7% | 36,8% | 30,9% | 26,6% | 24,6% | 24,5% |
| FAVÖK Marjı | 8,8% | 10,7% | 3,5% | 8,3% | 5,8% | 11,1% | 14,2% | 9,6% | 5,9% | 5,2% | 11,1% |
| Net Kâr Marjı | 0,7% | 2,3% | -3,8% | 2,8% | 0,9% | 8,0% | 12,1% | 7,5% | 5,2% | 4,8% | 8,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,6% | -2,6% | -8,1% | -9,2% | -18,6% | -11,7% | 7,3% | 5,8% | -7,5% | -4,0% | 1,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 276,63 | -%1,25 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 674,98 | -%2,59 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,23 | +%0,97 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,28 | +%0,69 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 315,12 | -%4,74 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 585,80 | -%0,17 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,25 | -%1,54 |