200992Shandong Zhonglu Oceanic Fisheries Co Ltd Class B
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $55,37 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,41 Mr | 元2,24 Mr | 元2,26 Mr | 元2,06 Mr | 元1,71 Mr | 元1,50 Mr | 元1,44 Mr | 元1,38 Mr | 元1,28 Mr | 元931,83 Mn | 元952,70 Mn | 元996,84 Mn | 元959,45 Mn | 元816,73 Mn | 元714,02 Mn | 元637,64 Mn | 元543,26 Mn | 元564,15 Mn | 元439,28 Mn | 元420,41 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元313,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元757,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元613,78 Mn | 元492,09 Mn | 元542,26 Mn | 元348,14 Mn | 元201,00 Mn | 元54,55 Mn | 元57,79 Mn | 元89,63 Mn | 元211,75 Mn | 元61,32 Mn | 元75,01 Mn | 元92,74 Mn | 元73,03 Mn | 元83,75 Mn | 元24,13 Mn | 元46,14 Mn | 元47,12 Mn | 元79,52 Mn | 元22,95 Mn | 元74,41 Mn |
| Net Borç† | 元238,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,61 Mr | 元1,50 Mr | 元1,27 Mr | 元1,15 Mr | 元1,13 Mr | 元1,09 Mr | 元1,28 Mr | 元1,21 Mr | 元1,06 Mr | 元985,39 Mn | 元891,18 Mn | 元751,66 Mn | 元697,69 Mn | 元535,04 Mn | 元567,05 Mn | 元550,69 Mn | 元300,11 Mn | 元282,88 Mn | 元220,59 Mn | 元185,58 Mn |
| Brüt Kâr | 元130,60 Mn | 元117,85 Mn | 元156,93 Mn | 元123,59 Mn | 元95,77 Mn | 元96,14 Mn | 元200,98 Mn | 元198,11 Mn | 元181,91 Mn | 元83,59 Mn | 元43,85 Mn | 元44,74 Mn | 元106,57 Mn | 元70,33 Mn | 元67,25 Mn | 元59,68 Mn | 元41,80 Mn | 元39,55 Mn | 元52,04 Mn | 元3,80 Mn |
| FAVÖK | 元103,48 Mn | 元67,72 Mn | 元83,32 Mn | 元44,53 Mn | 元77,64 Mn | 元91,20 Mn | 元150,70 Mn | 元132,99 Mn | 元144,34 Mn | 元47,42 Mn | 元14,36 Mn | 元10,95 Mn | 元58,20 Mn | 元55,55 Mn | 元54,64 Mn | 元53,94 Mn | 元36,98 Mn | 元27,62 Mn | 元51,06 Mn | 元196,52 Mn |
| Net Kâr | 元36,30 Mn | 元37,45 Mn | 元43,76 Mn | 元35,16 Mn | 元42,82 Mn | 元33,19 Mn | 元93,33 Mn | 元106,93 Mn | 元105,53 Mn | 元61,44 Mn | 元14,98 Mn | 元19,34 Mn | 元54,54 Mn | 元49,53 Mn | 元55,65 Mn | 元40,40 Mn | 元17,37 Mn | 元25,28 Mn | 元56,43 Mn | 元149,04 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,14 | 0,14 | 0,16 | 0,13 | 0,16 | 0,12 | 0,35 | 0,40 | 0,39 | 0,23 | 0,06 | 0,08 | 0,20 | 0,18 | 0,20 | 0,15 | 0,07 | 0,09 | 0,22 | 0,56 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元4,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元2,97 Mn | 元30,41 Mn | -元126,43 Mn | -元264,15 Mn | -元201,27 Mn | 元89,98 Mn | 元39,30 Mn | 元36,71 Mn | -元99,58 Mn | 元64,72 Mn | 元40,12 Mn | -元25,13 Mn | -元14,41 Mn | -元132,13 Mn | -元7,11 Mn | 元58,38 Mn | -元8,48 Mn | -元27,77 Mn | 元1,32 Mn | 元143,35 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元110,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,4% | 21,9% | 24,0% | 16,9% | 11,7% | 3,6% | 4,0% | 6,5% | 16,6% | 6,6% | 7,9% | 9,3% | 7,6% | 10,3% | 3,4% | 7,2% | 8,7% | 14,1% | 5,2% | 17,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,67 | 0,67 | 0,56 | 0,55 | 0,66 | 0,72 | 0,89 | 0,88 | 0,83 | 1,06 | 0,94 | 0,75 | 0,73 | 0,66 | 0,79 | 0,86 | 0,55 | 0,50 | 0,50 | 0,44 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,19 | 1,10 | 0,93 | 0,84 | 0,83 | 0,80 | 0,94 | 0,89 | 0,78 | 0,72 | 0,66 | 0,55 | 0,51 | 0,39 | 0,42 | 0,41 | 0,22 | 0,21 | 0,16 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,1% | 7,9% | 12,4% | 10,8% | 8,5% | 8,9% | 15,7% | 16,4% | 17,1% | 8,5% | 4,9% | 6,0% | 15,3% | 13,1% | 11,9% | 10,8% | 13,9% | 14,0% | 23,6% | 2,0% |
| FAVÖK Marjı | 6,4% | 4,5% | 6,6% | 3,9% | 6,9% | 8,4% | 11,8% | 11,0% | 13,6% | 4,8% | 1,6% | 1,5% | 8,3% | 10,4% | 9,6% | 9,8% | 12,3% | 9,8% | 23,1% | 105,9% |
| Net Kâr Marjı | 2,3% | 2,5% | 3,5% | 3,1% | 3,8% | 3,1% | 7,3% | 8,8% | 9,9% | 6,2% | 1,7% | 2,6% | 7,8% | 9,3% | 9,8% | 7,3% | 5,8% | 8,9% | 25,6% | 80,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,2% | 2,0% | -10,0% | -23,1% | -17,9% | 8,3% | 3,1% | 3,0% | -9,4% | 6,6% | 4,5% | -3,3% | -2,1% | -24,7% | -1,3% | 10,6% | -2,8% | -9,8% | 0,6% | 77,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |