300002Beijing Ultrapower Software Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,30 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,04 Mr | 元8,14 Mr | 元6,81 Mr | 元5,82 Mr | 元5,25 Mr | 元5,20 Mr | 元5,25 Mr | 元6,56 Mr | 元6,92 Mr | 元7,03 Mr | 元5,91 Mr | 元5,54 Mr | 元4,17 Mr | 元3,55 Mr | 元3,27 Mr | 元2,74 Mr | 元2,37 Mr | 元376,77 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元7,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元65,44 Mn | 元50,16 Mn | 元67,04 Mn | 元63,99 Mn | 元148,73 Mn | 元352,03 Mn | 元830,76 Mn | 元766,68 Mn | 元1,10 Mr | 元1,21 Mr | 元187,72 Mn | 元92,52 Mn | 元155,05 Mn | 元11,33 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元10,00 Mn |
| Net Borç† | -元4,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,81 Mr | 元6,45 Mr | 元5,96 Mr | 元4,80 Mr | 元4,30 Mr | 元3,58 Mr | 元1,76 Mr | 元2,00 Mr | 元2,01 Mr | 元2,93 Mr | 元2,76 Mr | 元2,54 Mr | 元1,90 Mr | 元1,40 Mr | 元1,14 Mr | 元833,12 Mn | 元716,06 Mn | 元519,28 Mn |
| Brüt Kâr | 元3,25 Mr | 元3,82 Mr | 元3,59 Mr | 元2,75 Mr | 元2,54 Mr | 元2,05 Mr | 元1,04 Mr | 元1,34 Mr | 元1,32 Mr | 元1,16 Mr | 元959,25 Mn | 元1,15 Mr | 元1,07 Mr | 元872,97 Mn | 元746,60 Mn | 元603,97 Mn | 元525,42 Mn | 元261,50 Mn |
| FAVÖK | 元1,17 Mr | 元1,70 Mr | 元1,17 Mr | 元723,73 Mn | 元629,37 Mn | 元537,80 Mn | -元593,03 Mn | 元201,19 Mn | 元215,00 Mn | 元393,61 Mn | 元323,76 Mn | 元580,04 Mn | 元542,02 Mn | 元403,61 Mn | 元327,86 Mn | 元327,56 Mn | 元285,12 Mn | 元111,51 Mn |
| Net Kâr | 元801,51 Mn | 元1,43 Mr | 元887,18 Mn | 元541,48 Mn | 元384,52 Mn | 元351,15 Mn | -元1,47 Mr | 元80,25 Mn | 元119,55 Mn | 元507,33 Mn | 元351,34 Mn | 元624,41 Mn | 元517,54 Mn | 元429,03 Mn | 元355,69 Mn | 元327,92 Mn | 元270,75 Mn | 元120,55 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,41 | 0,73 | 0,45 | 0,28 | 0,20 | 0,18 | -0,75 | 0,04 | 0,06 | 0,26 | 0,18 | 0,31 | 0,28 | 0,23 | 0,20 | 0,18 | 0,15 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元270,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,15 Mr | 元1,52 Mr | 元915,78 Mn | 元829,59 Mn | 元223,96 Mn | 元571,02 Mn | 元42,04 Mn | 元153,34 Mn | 元40,97 Mn | -元80,16 Mn | -元136,26 Mn | 元224,21 Mn | 元321,37 Mn | 元170,04 Mn | 元158,55 Mn | -元267,84 Mn | 元134,73 Mn | 元137,07 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元79,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,7% | 0,6% | 1,0% | 1,1% | 2,8% | 6,8% | 15,8% | 11,7% | 15,9% | 17,3% | 3,2% | 1,7% | 3,7% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 2,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,64 | 0,79 | 0,87 | 0,83 | 0,82 | 0,69 | 0,33 | 0,30 | 0,29 | 0,42 | 0,47 | 0,46 | 0,45 | 0,39 | 0,35 | 0,30 | 0,30 | 1,38 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,76 | 0,84 | 0,78 | 0,63 | 0,56 | 0,47 | 0,23 | 0,26 | 0,26 | 0,38 | 0,36 | 0,33 | 0,25 | 0,18 | 0,15 | 0,11 | 0,09 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 55,9% | 59,3% | 60,2% | 57,2% | 59,1% | 57,3% | 58,9% | 67,1% | 65,4% | 39,5% | 34,7% | 45,3% | 56,2% | 62,5% | 65,3% | 72,5% | 73,4% | 50,4% |
| FAVÖK Marjı | 20,1% | 26,3% | 19,6% | 15,1% | 14,6% | 15,0% | -33,7% | 10,1% | 10,7% | 13,4% | 11,7% | 22,8% | 28,6% | 28,9% | 28,7% | 39,3% | 39,8% | 21,5% |
| Net Kâr Marjı | 13,8% | 22,2% | 14,9% | 11,3% | 8,9% | 9,8% | -83,8% | 4,0% | 5,9% | 17,3% | 12,7% | 24,6% | 27,3% | 30,7% | 31,1% | 39,4% | 37,8% | 23,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 19,8% | 23,5% | 15,4% | 17,3% | 5,2% | 15,9% | 2,4% | 7,7% | 2,0% | -2,7% | -4,9% | 8,8% | 16,9% | 12,2% | 13,9% | -32,1% | 18,8% | 26,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,98 | -%1,83 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,19 | -%4,58 | |
| BYD Company Limited Class A | 80,63 | -%0,99 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,60 | -%0,12 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 314,98 | -%4,78 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 576,30 | -%1,79 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,68 | -%2,80 |