300003Lepu Medical Technology (Beijing) Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,09 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元26,26 Mr | 元24,69 Mr | 元25,02 Mr | 元24,48 Mr | 元20,70 Mr | 元18,26 Mr | 元15,93 Mr | 元15,10 Mr | 元12,79 Mr | 元9,50 Mr | 元7,73 Mr | 元3,83 Mr | 元3,13 Mr | 元2,75 Mr | 元2,44 Mr | 元2,23 Mr | 元1,85 Mr | 元608,54 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元4,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元8,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元17,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元6,52 Mr | 元5,90 Mr | 元5,12 Mr | 元4,57 Mr | 元5,09 Mr | 元5,50 Mr | 元5,37 Mr | 元6,73 Mr | 元4,09 Mr | 元2,65 Mr | 元1,47 Mr | 元248,68 Mn | 元117.390 | 元959.560 | 元0,00 | 元0,00 | 元30,00 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | 元1,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元6,43 Mr | 元6,05 Mr | 元7,92 Mr | 元10,52 Mr | 元10,57 Mr | 元7,97 Mr | 元7,72 Mr | 元6,26 Mr | 元4,48 Mr | 元3,43 Mr | 元2,74 Mr | 元1,65 Mr | 元1,29 Mr | 元1,00 Mr | 元909,57 Mn | 元770,09 Mn | 元564,01 Mn | 元393,68 Mn |
| Brüt Kâr | 元3,75 Mr | 元3,31 Mr | 元4,74 Mr | 元6,24 Mr | 元6,14 Mr | 元5,07 Mr | 元5,37 Mr | 元4,38 Mr | 元2,90 Mr | 元1,99 Mr | 元1,45 Mr | 元1,02 Mr | 元869,43 Mn | 元778,99 Mn | 元739,77 Mn | 元632,46 Mn | 元460,76 Mn | 元309,29 Mn |
| FAVÖK | 元1,95 Mr | 元1,07 Mr | 元2,17 Mr | 元3,27 Mr | 元3,11 Mr | 元2,51 Mr | 元2,38 Mr | 元1,94 Mr | 元1,49 Mr | 元1,10 Mr | 元841,35 Mn | 元577,20 Mn | 元469,58 Mn | 元473,44 Mn | 元530,28 Mn | 元463,49 Mn | 元334,18 Mn | 元205,02 Mn |
| Net Kâr | 元962,01 Mn | 元246,94 Mn | 元1,26 Mr | 元2,20 Mr | 元1,72 Mr | 元1,80 Mr | 元1,73 Mr | 元1,22 Mr | 元899,09 Mn | 元679,26 Mn | 元520,89 Mn | 元423,19 Mn | 元361,65 Mn | 元403,27 Mn | 元473,16 Mn | 元410,48 Mn | 元292,21 Mn | 元201,37 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,52 | 0,13 | 0,68 | 1,21 | 0,95 | 1,01 | 0,97 | 0,69 | 0,50 | 0,38 | 0,30 | 0,26 | 0,22 | 0,25 | 0,29 | 0,25 | 0,19 | 0,14 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元696,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,06 Mr | 元155,88 Mn | 元318,89 Mn | 元1,91 Mr | 元2,61 Mr | 元1,67 Mr | 元1,65 Mr | 元581,15 Mn | 元201,55 Mn | 元568,80 Mn | 元271,76 Mn | 元222,15 Mn | 元230,80 Mn | 元163,64 Mn | 元158,33 Mn | 元228,09 Mn | 元146,51 Mn | 元18,89 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元643,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,8% | 23,9% | 20,5% | 18,7% | 24,6% | 30,1% | 33,7% | 44,5% | 32,0% | 27,9% | 19,1% | 6,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,6% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,24 | 0,25 | 0,32 | 0,43 | 0,51 | 0,44 | 0,48 | 0,41 | 0,35 | 0,36 | 0,35 | 0,43 | 0,41 | 0,36 | 0,37 | 0,35 | 0,30 | 0,65 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,36 | 0,34 | 0,45 | 0,59 | 0,60 | 0,45 | 0,43 | 0,35 | 0,25 | 0,19 | 0,15 | 0,09 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 58,3% | 54,7% | 59,9% | 59,3% | 58,1% | 63,6% | 69,6% | 70,0% | 64,7% | 58,0% | 52,8% | 61,7% | 67,5% | 77,6% | 81,3% | 82,1% | 81,7% | 78,6% |
| FAVÖK Marjı | 30,4% | 17,7% | 27,4% | 31,1% | 29,5% | 31,5% | 30,9% | 31,0% | 33,3% | 32,0% | 30,7% | 35,0% | 36,4% | 47,2% | 58,3% | 60,2% | 59,2% | 52,1% |
| Net Kâr Marjı | 15,0% | 4,1% | 15,9% | 20,9% | 16,3% | 22,6% | 22,4% | 19,5% | 20,1% | 19,8% | 19,0% | 25,7% | 28,1% | 40,2% | 52,0% | 53,3% | 51,8% | 51,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,4% | 2,6% | 4,0% | 18,2% | 24,7% | 21,0% | 21,4% | 9,3% | 4,5% | 16,6% | 9,9% | 13,5% | 17,9% | 16,3% | 17,4% | 29,6% | 26,0% | 4,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 286,92 | -%0,75 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 716,11 | -%2,57 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,65 | -%0,64 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,87 | +%1,30 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 339,86 | -%3,26 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 590,82 | -%0,03 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,90 | -%0,54 |