300008Bestway Marine & Energy Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,66 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,94 Mr | 元4,69 Mr | 元4,34 Mr | 元3,82 Mr | 元2,45 Mr | 元2,04 Mr | 元2,02 Mr | 元2,38 Mr | 元4,44 Mr | 元4,56 Mr | 元1,70 Mr | 元1,32 Mr | 元646,82 Mn | 元655,23 Mn | 元670,80 Mn | 元570,91 Mn | 元491,68 Mn | 元136,01 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元713,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,39 Mr | 元1,06 Mr | 元799,86 Mn | 元488,51 Mn | 元342,77 Mn | 元105,49 Mn | 元312,55 Mn | 元347,99 Mn | 元508,05 Mn | 元379,33 Mn | 元190,00 Mn | 元83,75 Mn | 元59,67 Mn | 元52,74 Mn | 元46,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | 元486,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,52 Mr | 元3,94 Mr | 元3,59 Mr | 元2,72 Mr | 元1,38 Mr | 元521,62 Mn | 元588,51 Mn | 元1,03 Mr | 元1,48 Mr | 元1,51 Mr | 元1,19 Mr | 元844,23 Mn | 元235,98 Mn | 元265,80 Mn | 元328,49 Mn | 元201,38 Mn | 元125,69 Mn | 元114,82 Mn |
| Brüt Kâr | 元873,98 Mn | 元561,87 Mn | 元369,43 Mn | 元239,92 Mn | 元165,15 Mn | 元91,32 Mn | -元10,05 Mn | 元10,42 Mn | 元381,04 Mn | 元354,84 Mn | 元156,04 Mn | 元134,47 Mn | 元63,89 Mn | 元76,42 Mn | 元120,65 Mn | 元75,70 Mn | 元65,08 Mn | 元55,46 Mn |
| FAVÖK | 元483,83 Mn | 元260,21 Mn | 元211,71 Mn | 元125,75 Mn | 元32,40 Mn | 元28,48 Mn | -元240,70 Mn | -元503,41 Mn | 元261,68 Mn | 元263,73 Mn | 元93,33 Mn | 元70,51 Mn | 元23,09 Mn | 元32,90 Mn | 元88,60 Mn | 元70,15 Mn | 元52,00 Mn | 元41,82 Mn |
| Net Kâr | 元298,38 Mn | 元138,55 Mn | 元101,57 Mn | 元138,42 Mn | 元25,97 Mn | 元25,56 Mn | -元358,27 Mn | -元1,88 Mr | 元164,14 Mn | 元162,33 Mn | 元55,54 Mn | 元45,91 Mn | 元11,99 Mn | 元23,93 Mn | 元76,69 Mn | 元61,88 Mn | 元43,53 Mn | 元37,83 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,17 | 0,08 | 0,06 | 0,08 | 0,02 | 0,01 | -0,37 | -1,96 | 0,17 | 0,17 | 0,09 | 0,07 | 0,02 | 0,04 | 0,14 | 0,11 | 0,10 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元47,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元40,23 Mn | -元421,45 Mn | 元63,63 Mn | 元294,74 Mn | -元238,02 Mn | -元131,52 Mn | 元27,60 Mn | -元19,58 Mn | -元179,38 Mn | -元307,91 Mn | -元78,88 Mn | -元111,75 Mn | 元61,19 Mn | -元82,14 Mn | -元91,71 Mn | 元65,00 Mn | -元21,19 Mn | 元25,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元66,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,5% | 22,5% | 18,4% | 12,8% | 14,0% | 5,2% | 15,4% | 14,6% | 11,4% | 8,3% | 11,2% | 6,4% | 9,2% | 8,0% | 6,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,76 | 0,84 | 0,83 | 0,71 | 0,56 | 0,26 | 0,29 | 0,43 | 0,33 | 0,33 | 0,70 | 0,64 | 0,36 | 0,41 | 0,49 | 0,35 | 0,26 | 0,84 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,86 | 1,63 | 1,48 | 1,12 | 0,57 | 0,22 | 0,24 | 0,42 | 0,61 | 0,63 | 0,49 | 0,35 | 0,10 | 0,11 | 0,14 | 0,08 | 0,05 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,4% | 14,3% | 10,3% | 8,8% | 11,9% | 17,5% | -1,7% | 1,0% | 25,7% | 23,4% | 13,1% | 15,9% | 27,1% | 28,8% | 36,7% | 37,6% | 51,8% | 48,3% |
| FAVÖK Marjı | 10,7% | 6,6% | 5,9% | 4,6% | 2,3% | 5,5% | -40,9% | -49,1% | 17,7% | 17,4% | 7,8% | 8,4% | 9,8% | 12,4% | 27,0% | 34,8% | 41,4% | 36,4% |
| Net Kâr Marjı | 6,6% | 3,5% | 2,8% | 5,1% | 1,9% | 4,9% | -60,9% | -183,2% | 11,1% | 10,7% | 4,7% | 5,4% | 5,1% | 9,0% | 23,3% | 30,7% | 34,6% | 32,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,9% | -10,7% | 1,8% | 10,8% | -17,2% | -25,2% | 4,7% | -1,9% | -12,1% | -20,3% | -6,6% | -13,2% | 25,9% | -30,9% | -27,9% | 32,3% | -16,9% | 22,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,20 | -%2,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 648,06 | -%6,47 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,55 | +%0,14 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,41 | +%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 300,20 | -%9,25 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 590,00 | +%0,54 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,97 | -%2,16 |