300012Centre Testing International Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,65 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元10,38 Mr | 元9,45 Mr | 元8,75 Mr | 元7,83 Mr | 元6,48 Mr | 元5,63 Mr | 元4,43 Mr | 元4,06 Mr | 元3,52 Mr | 元3,12 Mr | 元1,89 Mr | 元1,59 Mr | 元1,15 Mr | 元958,78 Mn | 元850,89 Mn | 元774,70 Mn | 元736,88 Mn | 元201,83 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元7,90 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元403,67 Mn | 元360,84 Mn | 元382,75 Mn | 元361,15 Mn | 元400,21 Mn | 元458,50 Mn | 元192,47 Mn | 元510,14 Mn | 元437,45 Mn | 元268,68 Mn | 元150,83 Mn | 元48,43 Mn | 元47,15 Mn | 元12,07 Mn | 元2,00 Mn | 元6,00 Mn | 元18,00 Mn | 元50,38 Mn |
| Net Borç† | -元1,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元6,60 Mr | 元6,07 Mr | 元5,59 Mr | 元5,12 Mr | 元4,32 Mr | 元3,56 Mr | 元3,18 Mr | 元2,68 Mr | 元2,11 Mr | 元1,64 Mr | 元1,28 Mr | 元923,24 Mn | 元773,26 Mn | 元596,81 Mn | 元475,40 Mn | 元339,07 Mn | 元251,08 Mn | 元192,97 Mn |
| Brüt Kâr | 元3,07 Mr | 元2,88 Mr | 元2,58 Mr | 元2,42 Mr | 元2,10 Mr | 元1,70 Mr | 元1,50 Mr | 元1,14 Mr | 元915,79 Mn | 元813,63 Mn | 元677,42 Mn | 元524,61 Mn | 元472,42 Mn | 元373,55 Mn | 元299,02 Mn | 元134,73 Mn | 元156,99 Mn | 元128,23 Mn |
| FAVÖK | 元1,57 Mr | 元1,43 Mr | 元1,33 Mr | 元1,34 Mr | 元1,15 Mr | 元870,55 Mn | 元713,39 Mn | 元518,69 Mn | 元346,50 Mn | 元323,05 Mn | 元307,21 Mn | 元229,69 Mn | 元227,18 Mn | 元174,30 Mn | 元141,45 Mn | 元97,65 Mn | 元90,90 Mn | 元61,34 Mn |
| Net Kâr | 元1,02 Mr | 元921,07 Mn | 元910,20 Mn | 元902,73 Mn | 元746,19 Mn | 元577,61 Mn | 元476,40 Mn | 元269,98 Mn | 元133,90 Mn | 元101,54 Mn | 元180,57 Mn | 元146,12 Mn | 元149,65 Mn | 元117,75 Mn | 元95,83 Mn | 元68,70 Mn | 元56,55 Mn | 元38,38 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,61 | 0,55 | 0,54 | 0,54 | 0,44 | 0,34 | 0,29 | 0,16 | 0,08 | 0,06 | 0,12 | 0,10 | 0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,05 | 0,04 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元502,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元747,28 Mn | 元388,35 Mn | 元481,14 Mn | 元462,77 Mn | 元525,56 Mn | 元389,64 Mn | 元351,22 Mn | 元267,51 Mn | -元311,45 Mn | -元51,93 Mn | -元22,87 Mn | -元27,09 Mn | 元66,97 Mn | -元886.090 | 元32,60 Mn | 元1,75 Mn | 元46,45 Mn | -元20,96 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元658,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,9% | 3,8% | 4,4% | 4,6% | 6,2% | 8,1% | 4,3% | 12,6% | 12,4% | 8,6% | 8,0% | 3,1% | 4,1% | 1,3% | 0,2% | 0,8% | 2,4% | 25,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,64 | 0,64 | 0,64 | 0,65 | 0,67 | 0,63 | 0,72 | 0,66 | 0,60 | 0,53 | 0,68 | 0,58 | 0,67 | 0,62 | 0,56 | 0,44 | 0,34 | 0,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,84 | 0,77 | 0,71 | 0,65 | 0,55 | 0,45 | 0,40 | 0,34 | 0,27 | 0,21 | 0,16 | 0,12 | 0,10 | 0,08 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 46,5% | 47,4% | 46,1% | 47,3% | 48,7% | 47,8% | 47,3% | 42,7% | 43,4% | 49,5% | 52,7% | 56,8% | 61,1% | 62,6% | 62,9% | 39,7% | 62,5% | 66,5% |
| FAVÖK Marjı | 23,8% | 23,5% | 23,8% | 26,1% | 26,7% | 24,5% | 22,5% | 19,4% | 16,4% | 19,6% | 23,9% | 24,9% | 29,4% | 29,2% | 29,8% | 28,8% | 36,2% | 31,8% |
| Net Kâr Marjı | 15,4% | 15,2% | 16,3% | 17,6% | 17,3% | 16,2% | 15,0% | 10,1% | 6,3% | 6,2% | 14,1% | 15,8% | 19,4% | 19,7% | 20,2% | 20,3% | 22,5% | 19,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,3% | 6,4% | 8,6% | 9,0% | 12,2% | 10,9% | 11,1% | 10,0% | -14,8% | -3,2% | -1,8% | -2,9% | 8,7% | -0,1% | 6,9% | 0,5% | 18,5% | -10,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |