300015Aier Eye Hospital Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $11,09 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元37,62 Mr | 元33,26 Mr | 元30,19 Mr | 元26,58 Mr | 元21,85 Mr | 元15,54 Mr | 元11,89 Mr | 元9,63 Mr | 元9,31 Mr | 元4,43 Mr | 元3,26 Mr | 元2,55 Mr | 元2,12 Mr | 元1,93 Mr | 元1,72 Mr | 元1,61 Mr | 元1,41 Mr | 元396,01 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元5,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元14,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元23,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元7,59 Mr | 元7,49 Mr | 元6,65 Mr | 元5,90 Mr | 元6,76 Mr | 元2,08 Mr | 元2,78 Mr | 元2,01 Mr | 元1,96 Mr | 元473,19 Mn | 元195,05 Mn | 元36,07 Mn | 元0,00 | 元64,00 Mn | 元64,00 Mn | 元64,00 Mn | 元64,00 Mn | 元64,00 Mn |
| Net Borç† | 元1,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元22,32 Mr | 元20,95 Mr | 元20,33 Mr | 元16,08 Mr | 元14,97 Mr | 元11,89 Mr | 元9,97 Mr | 元8,00 Mr | 元5,96 Mr | 元4,00 Mr | 元3,16 Mr | 元2,40 Mr | 元1,98 Mr | 元1,64 Mr | 元1,31 Mr | 元864,86 Mn | 元599,34 Mn | 元425,26 Mn |
| Brüt Kâr | 元10,30 Mr | 元9,60 Mr | 元10,11 Mr | 元7,91 Mr | 元7,61 Mr | 元5,95 Mr | 元4,83 Mr | 元3,68 Mr | 元2,72 Mr | 元1,81 Mr | 元1,45 Mr | 元1,05 Mr | 元883,33 Mn | 元712,93 Mn | 元674,31 Mn | 元370,34 Mn | 元339,14 Mn | 元229,54 Mn |
| FAVÖK | 元6,91 Mr | 元6,40 Mr | 元6,94 Mr | 元5,28 Mr | 元5,14 Mr | 元3,85 Mr | 元2,84 Mr | 元2,05 Mr | 元1,38 Mr | 元900,87 Mn | 元774,42 Mn | 元565,75 Mn | 元490,60 Mn | 元392,61 Mn | 元344,00 Mn | 元247,80 Mn | 元185,43 Mn | 元130,52 Mn |
| Net Kâr | 元3,24 Mr | 元3,56 Mr | 元3,36 Mr | 元2,52 Mr | 元2,32 Mr | 元1,72 Mr | 元1,38 Mr | 元1,01 Mr | 元742,51 Mn | 元556,99 Mn | 元428,04 Mn | 元309,19 Mn | 元223,50 Mn | 元182,81 Mn | 元171,93 Mn | 元120,31 Mn | 元92,49 Mn | 元61,37 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,35 | 0,38 | 0,36 | 0,27 | 0,26 | 0,19 | 0,16 | 0,11 | 0,09 | 0,07 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元277,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元3,94 Mr | 元3,26 Mr | 元4,45 Mr | 元3,14 Mr | 元2,76 Mr | 元2,63 Mr | 元1,43 Mr | 元635,22 Mn | 元764,82 Mn | 元381,88 Mn | 元271,59 Mn | 元277,03 Mn | 元217,94 Mn | 元75,65 Mn | -元7,31 Mn | -元6,34 Mn | 元21,52 Mn | 元30,38 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元2,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,2% | 22,5% | 22,0% | 22,2% | 31,0% | 13,4% | 23,4% | 20,9% | 21,0% | 10,7% | 6,0% | 1,4% | 0,0% | 3,3% | 3,7% | 4,0% | 4,5% | 16,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,59 | 0,63 | 0,67 | 0,60 | 0,69 | 0,77 | 0,84 | 0,83 | 0,64 | 0,90 | 0,97 | 0,94 | 0,94 | 0,85 | 0,76 | 0,54 | 0,42 | 1,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,95 | 0,90 | 0,87 | 0,69 | 0,64 | 0,51 | 0,43 | 0,34 | 0,25 | 0,17 | 0,14 | 0,10 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 46,2% | 45,8% | 49,7% | 49,2% | 50,8% | 50,1% | 48,4% | 46,0% | 45,6% | 45,3% | 45,8% | 43,8% | 44,6% | 43,5% | 51,5% | 42,8% | 56,6% | 54,0% |
| FAVÖK Marjı | 30,9% | 30,6% | 34,1% | 32,9% | 34,4% | 32,4% | 28,4% | 25,7% | 23,2% | 22,5% | 24,5% | 23,6% | 24,8% | 24,0% | 26,3% | 28,7% | 30,9% | 30,7% |
| Net Kâr Marjı | 14,5% | 17,0% | 16,5% | 15,7% | 15,5% | 14,5% | 13,8% | 12,6% | 12,5% | 13,9% | 13,5% | 12,9% | 11,3% | 11,2% | 13,1% | 13,9% | 15,4% | 14,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,6% | 15,6% | 21,9% | 19,6% | 18,4% | 22,1% | 14,3% | 7,9% | 12,8% | 9,6% | 8,6% | 11,5% | 11,0% | 4,6% | -0,6% | -0,7% | 3,6% | 7,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |