300016Beijing Beilu Pharmaceutical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $737,94 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,35 Mr | 元2,98 Mr | 元2,82 Mr | 元2,82 Mr | 元2,90 Mr | 元2,85 Mr | 元1,62 Mr | 元1,29 Mr | 元1,14 Mr | 元956,09 Mn | 元1,05 Mr | 元907,00 Mn | 元620,54 Mn | 元583,60 Mn | 元524,66 Mn | 元474,62 Mn | 元450,80 Mn | 元159,44 Mn | 元141,69 Mn | 元125,69 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元295,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元905,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元606,72 Mn | 元881,14 Mn | 元821,81 Mn | 元701,28 Mn | 元649,34 Mn | 元738,79 Mn | 元26,50 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元47,48 Mn | 元80,69 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元5,00 Mn | 元20,00 Mn | 元18,00 Mn |
| Net Borç† | -元68,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,20 Mr | 元977,26 Mn | 元886,36 Mn | 元759,75 Mn | 元855,00 Mn | 元819,98 Mn | 元812,47 Mn | 元600,95 Mn | 元516,50 Mn | 元492,69 Mn | 元486,01 Mn | 元435,32 Mn | 元327,50 Mn | 元271,61 Mn | 元194,56 Mn | 元182,02 Mn | 元216,78 Mn | 元177,20 Mn | 元232,06 Mn | 元125,72 Mn |
| Brüt Kâr | 元513,49 Mn | 元428,39 Mn | 元382,46 Mn | 元384,76 Mn | 元501,82 Mn | 元515,59 Mn | 元548,64 Mn | 元395,13 Mn | 元331,35 Mn | 元336,75 Mn | 元351,15 Mn | 元312,26 Mn | 元231,11 Mn | 元199,16 Mn | 元143,23 Mn | 元105,15 Mn | 元87,61 Mn | 元74,12 Mn | 元61,44 Mn | 元44,22 Mn |
| FAVÖK | 元181,74 Mn | 元150,41 Mn | 元63,03 Mn | 元94,57 Mn | 元177,22 Mn | 元181,62 Mn | 元204,20 Mn | 元158,44 Mn | 元135,55 Mn | 元115,34 Mn | 元129,25 Mn | 元118,73 Mn | 元78,28 Mn | 元71,16 Mn | 元46,56 Mn | 元47,49 Mn | 元41,86 Mn | 元34,93 Mn | 元37,40 Mn | 元20,84 Mn |
| Net Kâr | 元92,73 Mn | 元13,65 Mn | -元71,76 Mn | 元11,28 Mn | 元125,51 Mn | 元174,70 Mn | 元342,44 Mn | 元147,76 Mn | 元118,82 Mn | 元16,38 Mn | 元32,58 Mn | 元86,77 Mn | 元65,97 Mn | 元63,04 Mn | 元44,21 Mn | 元42,77 Mn | 元34,86 Mn | 元26,05 Mn | 元27,67 Mn | 元12,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,18 | 0,03 | -0,15 | 0,02 | 0,26 | 0,36 | 0,70 | 0,30 | 0,24 | 0,03 | 0,07 | 0,19 | 0,14 | 0,14 | 0,10 | 0,09 | 0,10 | 0,08 | 0,11 | 0,05 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元86,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元42,04 Mn | 元74,81 Mn | -元82,11 Mn | 元37,41 Mn | -元27,21 Mn | 元11,84 Mn | 元127,19 Mn | 元124,58 Mn | 元92,97 Mn | 元32,86 Mn | 元7,59 Mn | -元1,11 Mn | 元5,89 Mn | -元40,61 Mn | 元13,85 Mn | -元14,10 Mn | 元52,60 Mn | -元5,74 Mn | 元12,05 Mn | 元18,14 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元218,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,1% | 29,6% | 29,1% | 24,9% | 22,4% | 25,9% | 1,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,5% | 8,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,1% | 14,1% | 14,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,36 | 0,33 | 0,31 | 0,27 | 0,29 | 0,29 | 0,50 | 0,47 | 0,45 | 0,52 | 0,46 | 0,48 | 0,53 | 0,47 | 0,37 | 0,38 | 0,48 | 1,11 | 1,64 | 1,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,50 | 0,40 | 0,37 | 0,31 | 0,35 | 0,34 | 0,34 | 0,25 | 0,21 | 0,20 | 0,20 | 0,18 | 0,14 | 0,11 | 0,08 | 0,08 | 0,09 | 0,07 | 0,10 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 42,9% | 43,8% | 43,1% | 50,6% | 58,7% | 62,9% | 67,5% | 65,8% | 64,2% | 68,4% | 72,3% | 71,7% | 70,6% | 73,3% | 73,6% | 57,8% | 40,4% | 41,8% | 26,5% | 35,2% |
| FAVÖK Marjı | 15,2% | 15,4% | 7,1% | 12,4% | 20,7% | 22,1% | 25,1% | 26,4% | 26,2% | 23,4% | 26,6% | 27,3% | 23,9% | 26,2% | 23,9% | 26,1% | 19,3% | 19,7% | 16,1% | 16,6% |
| Net Kâr Marjı | 7,7% | 1,4% | -8,1% | 1,5% | 14,7% | 21,3% | 42,1% | 24,6% | 23,0% | 3,3% | 6,7% | 19,9% | 20,1% | 23,2% | 22,7% | 23,5% | 16,1% | 14,7% | 11,9% | 9,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,5% | 7,7% | -9,3% | 4,9% | -3,2% | 1,4% | 15,7% | 20,7% | 18,0% | 6,7% | 1,6% | -0,3% | 1,8% | -15,0% | 7,1% | -7,7% | 24,3% | -3,2% | 5,2% | 14,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |