300018Wuhan Zhongyuan Huadian Science & Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $879,05 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,72 Mr | 元1,52 Mr | 元1,44 Mr | 元1,39 Mr | 元1,42 Mr | 元1,33 Mr | 元1,24 Mr | 元1,21 Mr | 元1,74 Mr | 元1,60 Mr | 元1,52 Mr | 元854,11 Mn | 元812,61 Mn | 元811,78 Mn | 元771,64 Mn | 元692,56 Mn | 元689,15 Mn | 元115,99 Mn | 元106,24 Mn | 元63,10 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元442,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元304,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元17,16 Mn | 元4,49 Mn | 元1,06 Mn | 元2,45 Mn | 元12,22 Mn | 元14,00 Mn | 元5,36 Mn | 元23,53 Mn | 元39,54 Mn | 元3,70 Mn | 元11,30 Mn | 元10,44 Mn | 元12,00 Mn | 元25,59 Mn | 元14,28 Mn | 元8,70 Mn | 元15,64 Mn | 元4,35 Mn | 元7,79 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | -元593,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元648,53 Mn | 元549,28 Mn | 元443,91 Mn | 元439,68 Mn | 元417,61 Mn | 元403,30 Mn | 元390,75 Mn | 元373,05 Mn | 元398,54 Mn | 元355,18 Mn | 元267,58 Mn | 元222,07 Mn | 元202,48 Mn | 元220,74 Mn | 元176,76 Mn | 元129,31 Mn | 元156,86 Mn | 元118,23 Mn | 元115,68 Mn | 元76,47 Mn |
| Brüt Kâr | 元305,14 Mn | 元248,41 Mn | 元200,75 Mn | 元192,18 Mn | 元187,02 Mn | 元200,36 Mn | 元192,92 Mn | 元172,52 Mn | 元220,66 Mn | 元215,03 Mn | 元156,31 Mn | 元115,60 Mn | 元91,16 Mn | 元99,97 Mn | 元89,82 Mn | 元70,39 Mn | 元85,39 Mn | 元60,85 Mn | 元60,24 Mn | 元40,72 Mn |
| FAVÖK | 元150,67 Mn | 元95,75 Mn | 元52,20 Mn | 元34,46 Mn | 元19,34 Mn | 元31,92 Mn | 元51,93 Mn | 元14,20 Mn | 元109,54 Mn | 元127,48 Mn | 元72,07 Mn | 元42,88 Mn | 元28,61 Mn | 元35,42 Mn | 元36,05 Mn | 元34,68 Mn | 元58,11 Mn | 元47,43 Mn | 元49,16 Mn | 元31,90 Mn |
| Net Kâr | 元139,11 Mn | 元76,97 Mn | 元60,11 Mn | 元8,84 Mn | 元89,61 Mn | 元45,79 Mn | 元49,40 Mn | -元446,51 Mn | 元100,10 Mn | 元106,78 Mn | 元75,15 Mn | 元49,86 Mn | 元38,64 Mn | 元41,86 Mn | 元38,32 Mn | 元44,11 Mn | 元58,00 Mn | 元46,56 Mn | 元46,45 Mn | 元26,95 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,28 | 0,16 | 0,13 | 0,02 | 0,19 | 0,10 | 0,10 | -0,93 | 0,21 | 0,22 | 0,18 | 0,13 | 0,10 | 0,11 | 0,10 | 0,11 | 0,19 | 0,12 | 0,12 | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元65,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元210,38 Mn | 元143,45 Mn | 元86,06 Mn | 元86,59 Mn | 元30,63 Mn | 元37,54 Mn | 元77,51 Mn | 元24,11 Mn | 元125,02 Mn | 元106,72 Mn | 元80,53 Mn | 元17,20 Mn | 元37,60 Mn | 元4,98 Mn | -元18,83 Mn | 元2,02 Mn | 元52,94 Mn | -元3,47 Mn | 元37,38 Mn | 元8,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元9,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,0% | 0,3% | 0,1% | 0,2% | 0,9% | 1,1% | 0,4% | 1,9% | 2,3% | 0,2% | 0,7% | 1,2% | 1,5% | 3,2% | 1,9% | 1,3% | 2,3% | 3,7% | 7,3% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,36 | 0,31 | 0,32 | 0,29 | 0,30 | 0,31 | 0,31 | 0,23 | 0,22 | 0,18 | 0,26 | 0,25 | 0,27 | 0,23 | 0,19 | 0,23 | 1,02 | 1,09 | 1,21 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,46 | 0,39 | 0,31 | 0,31 | 0,30 | 0,29 | 0,28 | 0,26 | 0,28 | 0,25 | 0,19 | 0,16 | 0,14 | 0,16 | 0,13 | 0,09 | 0,11 | 0,08 | 0,08 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 47,1% | 45,2% | 45,2% | 43,7% | 44,8% | 49,7% | 49,4% | 46,2% | 55,4% | 60,5% | 58,4% | 52,1% | 45,0% | 45,3% | 50,8% | 54,4% | 54,4% | 51,5% | 52,1% | 53,3% |
| FAVÖK Marjı | 23,2% | 17,4% | 11,8% | 7,8% | 4,6% | 7,9% | 13,3% | 3,8% | 27,5% | 35,9% | 26,9% | 19,3% | 14,1% | 16,0% | 20,4% | 26,8% | 37,0% | 40,1% | 42,5% | 41,7% |
| Net Kâr Marjı | 21,4% | 14,0% | 13,5% | 2,0% | 21,5% | 11,4% | 12,6% | -119,7% | 25,1% | 30,1% | 28,1% | 22,5% | 19,1% | 19,0% | 21,7% | 34,1% | 37,0% | 39,4% | 40,2% | 35,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 32,4% | 26,1% | 19,4% | 19,7% | 7,3% | 9,3% | 19,8% | 6,5% | 31,4% | 30,0% | 30,1% | 7,7% | 18,6% | 2,3% | -10,7% | 1,6% | 33,8% | -2,9% | 32,3% | 10,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 275,57 | -%1,05 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 668,93 | +%1,83 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,35 | +%0,13 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,17 | -%0,64 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,40 | +%0,45 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 598,74 | -%1,85 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,70 | +%0,11 |