300019Chengdu Guibao Science and Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $831,02 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,10 Mr | 元4,09 Mr | 元3,22 Mr | 元2,82 Mr | 元2,96 Mr | 元1,81 Mr | 元1,15 Mr | 元1,02 Mr | 元977,79 Mn | 元922,99 Mn | 元898,84 Mn | 元814,40 Mn | 元672,09 Mn | 元602,02 Mn | 元531,30 Mn | 元468,96 Mn | 元421,39 Mn | 元148,49 Mn | 元82,44 Mn | 元64,12 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元909,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,71 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元657,06 Mn | 元879,33 Mn | 元397,82 Mn | 元254,71 Mn | 元513,12 Mn | 元368,78 Mn | 元27,03 Mn | 元94,35 Mn | 元79,23 Mn | 元70,73 Mn | 元91,67 Mn | 元78,23 Mn | 元12,41 Mn | 元10,00 Mn | 元0,00 | 元13,67 Mn | 元0,00 | 元30,00 Mn | 元5,00 Mn | 元5,00 Mn |
| Net Borç† | -元322,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,74 Mr | 元3,15 Mr | 元2,60 Mr | 元2,69 Mr | 元2,54 Mr | 元1,51 Mr | 元1,01 Mr | 元867,24 Mn | 元724,86 Mn | 元648,62 Mn | 元601,89 Mn | 元544,52 Mn | 元461,41 Mn | 元369,65 Mn | 元337,95 Mn | 元202,60 Mn | 元168,21 Mn | 元134,62 Mn | 元96,90 Mn | 元82,17 Mn |
| Brüt Kâr | 元751,05 Mn | 元627,47 Mn | 元632,10 Mn | 元505,65 Mn | 元525,62 Mn | 元460,39 Mn | 元317,91 Mn | 元202,26 Mn | 元169,81 Mn | 元213,12 Mn | 元191,46 Mn | 元170,65 Mn | 元147,38 Mn | 元128,99 Mn | 元101,96 Mn | 元72,27 Mn | 元69,97 Mn | 元53,99 Mn | 元35,36 Mn | 元31,31 Mn |
| FAVÖK | 元436,38 Mn | 元328,15 Mn | 元397,52 Mn | 元305,92 Mn | 元326,81 Mn | 元262,84 Mn | 元179,65 Mn | 元95,51 Mn | 元71,17 Mn | 元116,04 Mn | 元108,22 Mn | 元92,42 Mn | 元82,95 Mn | 元72,37 Mn | 元54,36 Mn | 元42,88 Mn | 元42,02 Mn | 元29,95 Mn | 元17,21 Mn | 元15,79 Mn |
| Net Kâr | 元278,51 Mn | 元237,53 Mn | 元315,16 Mn | 元250,32 Mn | 元267,67 Mn | 元201,27 Mn | 元131,56 Mn | 元65,13 Mn | 元52,01 Mn | 元90,64 Mn | 元89,30 Mn | 元80,07 Mn | 元70,10 Mn | 元61,47 Mn | 元50,29 Mn | 元42,81 Mn | 元35,39 Mn | 元25,54 Mn | 元16,81 Mn | 元13,16 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,71 | 0,61 | 0,81 | 0,64 | 0,70 | 0,61 | 0,40 | 0,20 | 0,16 | 0,28 | 0,27 | 0,25 | 0,22 | 0,19 | 0,15 | 0,13 | 0,14 | 0,08 | 0,05 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元107,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元446,13 Mn | 元315,87 Mn | 元246,90 Mn | 元19,44 Mn | 元87,71 Mn | 元152,15 Mn | 元60,40 Mn | 元51,56 Mn | 元61,97 Mn | 元22,70 Mn | 元13,22 Mn | -元57,35 Mn | 元1,49 Mn | -元5,29 Mn | -元38,80 Mn | -元3,99 Mn | 元8,49 Mn | -元1,14 Mn | -元5,25 Mn | -元5,44 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元131,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 16,0% | 21,5% | 12,4% | 9,0% | 17,3% | 20,4% | 2,4% | 9,3% | 8,1% | 7,7% | 10,2% | 9,6% | 1,8% | 1,7% | 0,0% | 2,9% | 0,0% | 20,2% | 6,1% | 7,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,91 | 0,77 | 0,81 | 0,95 | 0,86 | 0,84 | 0,88 | 0,85 | 0,74 | 0,70 | 0,67 | 0,67 | 0,69 | 0,61 | 0,64 | 0,43 | 0,40 | 0,91 | 1,18 | 1,28 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,38 | 1,16 | 0,96 | 0,99 | 0,94 | 0,56 | 0,37 | 0,32 | 0,27 | 0,24 | 0,22 | 0,20 | 0,17 | 0,14 | 0,12 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,1% | 19,9% | 24,3% | 18,8% | 20,7% | 30,5% | 31,3% | 23,3% | 23,4% | 32,9% | 31,8% | 31,3% | 31,9% | 34,9% | 30,2% | 35,7% | 41,6% | 40,1% | 36,5% | 38,1% |
| FAVÖK Marjı | 11,7% | 10,4% | 15,3% | 11,4% | 12,9% | 17,4% | 17,7% | 11,0% | 9,8% | 17,9% | 18,0% | 17,0% | 18,0% | 19,6% | 16,1% | 21,2% | 25,0% | 22,2% | 17,8% | 19,2% |
| Net Kâr Marjı | 7,4% | 7,5% | 12,1% | 9,3% | 10,5% | 13,3% | 13,0% | 7,5% | 7,2% | 14,0% | 14,8% | 14,7% | 15,2% | 16,6% | 14,9% | 21,1% | 21,0% | 19,0% | 17,3% | 16,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,9% | 10,0% | 9,5% | 0,7% | 3,5% | 10,1% | 6,0% | 5,9% | 8,5% | 3,5% | 2,2% | -10,5% | 0,3% | -1,4% | -11,5% | -2,0% | 5,0% | -0,8% | -5,4% | -6,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |