300025Hangzhou Huaxing Chuangye Communication Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $417,71 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元785,64 Mn | 元970,22 Mn | 元1,01 Mr | 元937,47 Mn | 元807,37 Mn | 元959,81 Mn | 元1,61 Mr | 元1,99 Mr | 元3,01 Mr | 元3,06 Mr | 元2,20 Mr | 元1,73 Mr | 元1,27 Mr | 元912,79 Mn | 元753,95 Mn | 元414,08 Mn | 元303,66 Mn | 元85,07 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元136,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元355,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元430,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元112,87 Mn | 元192,31 Mn | 元170,31 Mn | 元102,48 Mn | 元292,00 Mn | 元407,55 Mn | 元574,90 Mn | 元662,35 Mn | 元1,16 Mr | 元991,32 Mn | 元576,00 Mn | 元403,05 Mn | 元206,84 Mn | 元203,50 Mn | 元116,24 Mn | 元8,29 Mn | 元23,60 Mn | 元5,00 Mn |
| Net Borç† | -元23,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元566,01 Mn | 元688,38 Mn | 元702,63 Mn | 元673,47 Mn | 元713,63 Mn | 元791,37 Mn | 元1,04 Mr | 元1,35 Mr | 元1,41 Mr | 元1,30 Mr | 元1,27 Mr | 元1,04 Mr | 元706,94 Mn | 元603,31 Mn | 元489,55 Mn | 元231,27 Mn | 元148,98 Mn | 元112,49 Mn |
| Brüt Kâr | 元28,99 Mn | 元39,27 Mn | 元76,55 Mn | 元74,68 Mn | 元101,07 Mn | 元57,56 Mn | 元121,99 Mn | 元189,30 Mn | 元291,23 Mn | 元324,90 Mn | 元349,97 Mn | 元304,58 Mn | 元226,93 Mn | 元207,78 Mn | 元173,03 Mn | 元91,75 Mn | 元64,45 Mn | 元48,30 Mn |
| FAVÖK | -元30,12 Mn | -元36,21 Mn | -元8,16 Mn | -元16,46 Mn | 元12,13 Mn | -元80,67 Mn | -元37,31 Mn | 元75,81 Mn | 元71,71 Mn | 元131,38 Mn | 元166,81 Mn | 元142,55 Mn | 元101,97 Mn | 元80,44 Mn | 元66,57 Mn | 元44,09 Mn | 元30,68 Mn | 元21,58 Mn |
| Net Kâr | -元146,32 Mn | -元78,48 Mn | -元25,49 Mn | 元13,96 Mn | -元24,68 Mn | -元150,08 Mn | -元213,76 Mn | 元10,93 Mn | -元133,45 Mn | 元74,98 Mn | 元108,49 Mn | 元89,00 Mn | 元62,85 Mn | 元28,02 Mn | 元37,93 Mn | 元39,70 Mn | 元26,37 Mn | 元17,44 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,29 | -0,15 | -0,05 | 0,03 | -0,06 | -0,35 | -0,50 | 0,03 | -0,31 | 0,17 | 0,25 | 0,21 | 0,18 | 0,09 | 0,12 | 0,13 | 0,08 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元28,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元29,16 Mn | -元59,72 Mn | -元154,55 Mn | 元76,05 Mn | 元42,01 Mn | 元17,92 Mn | 元125,47 Mn | 元151,86 Mn | -元21,78 Mn | -元13,37 Mn | -元44,36 Mn | -元119,94 Mn | -元47,04 Mn | -元21,46 Mn | -元112,30 Mn | -元2,56 Mn | -元8,06 Mn | 元6,22 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元2,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,4% | 19,8% | 16,9% | 10,9% | 36,2% | 42,5% | 35,7% | 33,3% | 38,6% | 32,4% | 26,2% | 23,3% | 16,3% | 22,3% | 15,4% | 2,0% | 7,8% | 5,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,72 | 0,71 | 0,70 | 0,72 | 0,88 | 0,82 | 0,65 | 0,68 | 0,47 | 0,43 | 0,58 | 0,60 | 0,56 | 0,66 | 0,65 | 0,56 | 0,49 | 1,32 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,32 | 1,60 | 1,63 | 1,57 | 1,66 | 1,84 | 2,42 | 3,15 | 3,27 | 3,03 | 2,95 | 2,42 | 1,64 | 1,40 | 1,14 | 0,54 | 0,35 | 0,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,1% | 5,7% | 10,9% | 11,1% | 14,2% | 7,3% | 11,7% | 14,0% | 20,7% | 24,9% | 27,6% | 29,3% | 32,1% | 34,4% | 35,3% | 39,7% | 43,3% | 42,9% |
| FAVÖK Marjı | -5,3% | -5,3% | -1,2% | -2,4% | 1,7% | -10,2% | -3,6% | 5,6% | 5,1% | 10,1% | 13,1% | 13,7% | 14,4% | 13,3% | 13,6% | 19,1% | 20,6% | 19,2% |
| Net Kâr Marjı | -25,9% | -11,4% | -3,6% | 2,1% | -3,5% | -19,0% | -20,5% | 0,8% | -9,5% | 5,8% | 8,5% | 8,6% | 8,9% | 4,6% | 7,7% | 17,2% | 17,7% | 15,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,2% | -8,7% | -22,0% | 11,3% | 5,9% | 2,3% | 12,0% | 11,2% | -1,5% | -1,0% | -3,5% | -11,5% | -6,7% | -3,6% | -22,9% | -1,1% | -5,4% | 5,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |