300026Tianjin Chase Sun Pharmaceutical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,31 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元10,39 Mr | 元11,17 Mr | 元11,84 Mr | 元12,66 Mr | 元11,61 Mr | 元10,32 Mr | 元8,43 Mr | 元7,48 Mr | 元7,43 Mr | 元7,28 Mr | 元6,47 Mr | 元3,04 Mr | 元2,22 Mr | 元1,80 Mr | 元1,41 Mr | 元1,28 Mr | 元1,06 Mr | 元216,63 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,50 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元8,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元540,36 Mn | 元897,27 Mn | 元1,58 Mr | 元2,13 Mr | 元1,98 Mr | 元1,31 Mr | 元389,24 Mn | 元224,53 Mn | 元286,40 Mn | 元615,44 Mn | 元470,41 Mn | 元360,11 Mn | 元81,40 Mn | 元114,90 Mn | 元124,93 Mn | 元0,00 | 元9,56 Mn | 元19,69 Mn |
| Net Borç† | -元961,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,90 Mr | 元5,74 Mr | 元6,07 Mr | 元6,61 Mr | 元7,59 Mr | 元6,43 Mr | 元4,96 Mr | 元4,18 Mr | 元3,33 Mr | 元3,81 Mr | 元3,29 Mr | 元2,82 Mr | 元2,06 Mr | 元1,21 Mr | 元554,87 Mn | 元383,87 Mn | 元225,08 Mn | 元186,97 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,65 Mr | 元2,81 Mr | 元3,07 Mr | 元3,60 Mr | 元4,21 Mr | 元3,49 Mr | 元3,25 Mr | 元2,87 Mr | 元2,35 Mr | 元2,82 Mr | 元2,70 Mr | 元2,34 Mr | 元1,73 Mr | 元959,72 Mn | 元373,69 Mn | 元258,49 Mn | 元177,80 Mn | 元142,80 Mn |
| FAVÖK | 元523,21 Mn | 元446,76 Mn | 元861,65 Mn | 元1,06 Mr | 元1,30 Mr | 元893,09 Mn | 元747,81 Mn | 元699,73 Mn | 元763,62 Mn | 元848,24 Mn | 元618,58 Mn | 元524,70 Mn | 元431,42 Mn | 元326,80 Mn | 元175,70 Mn | 元128,93 Mn | 元98,76 Mn | 元83,43 Mn |
| Net Kâr | 元18,50 Mn | 元21,47 Mn | 元506,63 Mn | 元624,24 Mn | 元687,32 Mn | 元573,39 Mn | 元402,53 Mn | 元210,80 Mn | 元450,73 Mn | 元658,53 Mn | 元534,90 Mn | 元447,01 Mn | 元339,54 Mn | 元231,10 Mn | 元122,16 Mn | 元102,03 Mn | 元80,97 Mn | 元64,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,01 | 0,17 | 0,21 | 0,23 | 0,19 | 0,13 | 0,07 | 0,15 | 0,22 | 0,20 | 0,17 | 0,13 | 0,09 | 0,07 | 0,04 | 0,04 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元183,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元681,09 Mn | 元653,94 Mn | 元1,18 Mr | -元23,15 Mn | -元283,56 Mn | -元345,85 Mn | -元365,67 Mn | 元94,42 Mn | 元371,08 Mn | 元37,05 Mn | -元89,95 Mn | -元22,13 Mn | 元33,58 Mn | -元49,23 Mn | -元223,36 Mn | -元60,50 Mn | 元84,18 Mn | 元26,13 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元130,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,2% | 8,0% | 13,4% | 16,8% | 17,1% | 12,7% | 4,6% | 3,0% | 3,9% | 8,5% | 7,3% | 11,8% | 3,7% | 6,4% | 8,9% | 0,0% | 0,9% | 9,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,47 | 0,51 | 0,51 | 0,52 | 0,65 | 0,62 | 0,59 | 0,56 | 0,45 | 0,52 | 0,51 | 0,93 | 0,93 | 0,67 | 0,39 | 0,30 | 0,21 | 0,86 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,57 | 0,66 | 0,70 | 0,76 | 0,88 | 0,74 | 0,57 | 0,48 | 0,38 | 0,44 | 0,38 | 0,33 | 0,24 | 0,14 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 54,1% | 48,9% | 50,5% | 54,5% | 55,4% | 54,3% | 65,6% | 68,7% | 70,5% | 74,1% | 82,0% | 83,0% | 83,9% | 79,3% | 67,3% | 67,3% | 79,0% | 76,4% |
| FAVÖK Marjı | 10,7% | 7,8% | 14,2% | 16,0% | 17,1% | 13,9% | 15,1% | 16,7% | 22,9% | 22,3% | 18,8% | 18,6% | 20,9% | 27,0% | 31,7% | 33,6% | 43,9% | 44,6% |
| Net Kâr Marjı | 0,4% | 0,4% | 8,3% | 9,4% | 9,1% | 8,9% | 8,1% | 5,0% | 13,5% | 17,3% | 16,3% | 15,9% | 16,5% | 19,1% | 22,0% | 26,6% | 36,0% | 34,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,9% | 11,4% | 19,5% | -0,4% | -3,7% | -5,4% | -7,4% | 2,3% | 11,1% | 1,0% | -2,7% | -0,8% | 1,6% | -4,1% | -40,3% | -15,8% | 37,4% | 14,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |