300031Wuxi Boton Technology Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,27 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,50 Mr | 元6,13 Mr | 元5,80 Mr | 元5,35 Mr | 元5,36 Mr | 元4,77 Mr | 元4,02 Mr | 元3,27 Mr | 元3,21 Mr | 元3,10 Mr | 元1,04 Mr | 元987,58 Mn | 元998,70 Mn | 元894,38 Mn | 元788,41 Mn | 元701,02 Mn | 元688,27 Mn | 元176,03 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,11 Mr | 元1,20 Mr | 元1,10 Mr | 元910,59 Mn | 元741,38 Mn | 元1,10 Mr | 元920,16 Mn | 元363,00 Mn | 元227,13 Mn | 元21,60 Mn | 元46,48 Mn | 元65,21 Mn | 元61,87 Mn | 元65,17 Mn | 元14,00 Mn | 元0,00 | 元20,00 Mn | 元15,00 Mn |
| Net Borç† | -元337,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,45 Mr | 元3,30 Mr | 元3,65 Mr | 元3,25 Mr | 元2,76 Mr | 元2,63 Mr | 元2,47 Mr | 元2,16 Mr | 元1,58 Mr | 元1,46 Mr | 元466,17 Mn | 元499,21 Mn | 元558,40 Mn | 元550,53 Mn | 元443,88 Mn | 元334,25 Mn | 元276,71 Mn | 元250,89 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,25 Mr | 元1,20 Mr | 元1,38 Mr | 元1,24 Mr | 元1,11 Mr | 元1,05 Mr | 元1,44 Mr | 元1,17 Mr | 元814,49 Mn | 元737,63 Mn | 元153,30 Mn | 元144,50 Mn | 元178,97 Mn | 元152,66 Mn | 元80,98 Mn | 元76,68 Mn | 元78,30 Mn | 元51,54 Mn |
| FAVÖK | 元280,00 Mn | 元468,84 Mn | 元377,43 Mn | 元147,88 Mn | 元354,65 Mn | 元416,60 Mn | 元439,12 Mn | 元435,31 Mn | 元354,90 Mn | 元311,35 Mn | 元103,36 Mn | 元108,17 Mn | 元131,26 Mn | 元106,02 Mn | 元45,58 Mn | 元53,62 Mn | 元63,93 Mn | 元41,91 Mn |
| Net Kâr | 元206,90 Mn | 元209,93 Mn | 元106,06 Mn | -元395,94 Mn | 元402,66 Mn | 元436,76 Mn | 元305,04 Mn | 元271,75 Mn | 元221,01 Mn | 元140,73 Mn | 元68,30 Mn | 元73,58 Mn | 元102,15 Mn | 元80,76 Mn | 元35,76 Mn | 元44,19 Mn | 元48,31 Mn | 元30,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,50 | 0,51 | 0,25 | -0,96 | 0,98 | 1,13 | 0,79 | 0,71 | 0,56 | 0,38 | 0,23 | 0,25 | 0,34 | 0,27 | 0,12 | 0,15 | 0,22 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元134,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元85,72 Mn | -元131,62 Mn | 元156,98 Mn | -元70,41 Mn | 元23,40 Mn | 元75,20 Mn | 元258,28 Mn | 元166,66 Mn | 元297,83 Mn | 元118,41 Mn | 元24,47 Mn | 元49,05 Mn | 元38,81 Mn | -元30,53 Mn | -元130,16 Mn | -元66,60 Mn | 元22,12 Mn | -元8,39 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元238,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 17,1% | 19,5% | 19,0% | 17,0% | 13,8% | 23,1% | 22,9% | 11,1% | 7,1% | 0,7% | 4,5% | 6,6% | 6,2% | 7,3% | 1,8% | 0,0% | 2,9% | 8,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,54 | 0,63 | 0,61 | 0,51 | 0,55 | 0,61 | 0,66 | 0,49 | 0,47 | 0,45 | 0,51 | 0,56 | 0,62 | 0,56 | 0,48 | 0,40 | 1,43 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,80 | 0,76 | 0,85 | 0,75 | 0,64 | 0,61 | 0,57 | 0,50 | 0,37 | 0,34 | 0,11 | 0,12 | 0,13 | 0,13 | 0,10 | 0,08 | 0,06 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,4% | 36,4% | 37,9% | 38,2% | 40,2% | 40,0% | 58,1% | 54,1% | 51,6% | 50,4% | 32,9% | 28,9% | 32,1% | 27,7% | 18,2% | 22,9% | 28,3% | 20,5% |
| FAVÖK Marjı | 8,1% | 14,2% | 10,3% | 4,5% | 12,9% | 15,8% | 17,8% | 20,1% | 22,5% | 21,3% | 22,2% | 21,7% | 23,5% | 19,3% | 10,3% | 16,0% | 23,1% | 16,7% |
| Net Kâr Marjı | 6,0% | 6,4% | 2,9% | -12,2% | 14,6% | 16,6% | 12,3% | 12,6% | 14,0% | 9,6% | 14,7% | 14,7% | 18,3% | 14,7% | 8,1% | 13,2% | 17,5% | 12,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,5% | -4,0% | 4,3% | -2,2% | 0,8% | 2,9% | 10,4% | 7,7% | 18,9% | 8,1% | 5,2% | 9,8% | 7,0% | -5,5% | -29,3% | -19,9% | 8,0% | -3,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |