300033Hithink RoyalFlush Information Network Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $23,28 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元15,83 Mr | 元10,98 Mr | 元9,84 Mr | 元9,03 Mr | 元8,50 Mr | 元7,16 Mr | 元5,24 Mr | 元4,13 Mr | 元4,21 Mr | 元4,08 Mr | 元3,56 Mr | 元1,58 Mr | 元1,32 Mr | 元1,25 Mr | 元1,25 Mr | 元1,26 Mr | 元1,10 Mr | 元133,71 Mn | 元86,53 Mn | 元28,86 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元13,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元6,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元9,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元0,00 | 元0,00 | 元948.896 | 元1,87 Mn | 元0,00 | 元949.644 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元10,00 Mn | 元6,82 Mn | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元14,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,99 Mr | 元4,16 Mr | 元3,51 Mr | 元3,51 Mr | 元3,49 Mr | 元2,82 Mr | 元1,73 Mr | 元1,37 Mr | 元1,40 Mr | 元1,72 Mr | 元1,41 Mr | 元260,36 Mn | 元178,47 Mn | 元165,67 Mn | 元207,88 Mn | 元208,86 Mn | 元185,55 Mn | 元117,36 Mn | 元86,41 Mn | 元23,10 Mn |
| Brüt Kâr | 元5,40 Mr | 元3,64 Mr | 元3,04 Mr | 元3,09 Mr | 元3,14 Mr | 元2,54 Mr | 元1,51 Mr | 元1,18 Mr | 元1,24 Mr | 元1,55 Mr | 元1,23 Mr | 元210,09 Mn | 元135,59 Mn | 元122,30 Mn | 元164,76 Mn | 元172,74 Mn | 元167,03 Mn | 元91,55 Mn | 元77,13 Mn | 元21,50 Mn |
| FAVÖK | 元3,36 Mr | 元1,74 Mr | 元1,31 Mr | 元1,60 Mr | 元1,92 Mr | 元1,63 Mr | 元801,18 Mn | 元609,50 Mn | 元703,20 Mn | 元1,12 Mr | 元814,42 Mn | 元11,97 Mn | -元4,73 Mn | -元1,45 Mn | 元39,51 Mn | 元78,10 Mn | 元80,67 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元3,21 Mr | 元1,82 Mr | 元1,40 Mr | 元1,69 Mr | 元1,91 Mr | 元1,72 Mr | 元897,68 Mn | 元633,93 Mn | 元725,65 Mn | 元1,21 Mr | 元957,22 Mn | 元60,46 Mn | 元21,92 Mn | 元25,95 Mn | 元61,73 Mn | 元91,27 Mn | 元74,74 Mn | 元38,35 Mn | 元46,52 Mn | 元8,63 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 4,26 | 2,42 | 1,86 | 2,25 | 2,54 | 2,29 | 1,19 | 0,84 | 0,96 | 1,61 | 1,27 | 0,08 | 0,03 | 0,03 | 0,08 | 0,12 | 0,10 | 0,05 | 0,06 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元1,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元3,64 Mr | 元2,21 Mr | 元1,39 Mr | 元1,47 Mr | 元1,89 Mr | 元1,71 Mr | 元1,10 Mr | 元432,56 Mn | 元597,65 Mn | 元919,99 Mn | 元1,73 Mr | 元160,67 Mn | 元23,33 Mn | -元28,02 Mn | -元114,65 Mn | 元132,67 Mn | 元114,30 Mn | 元21,53 Mn | 元52,17 Mn | 元3,39 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元142,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,9% | 5,1% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,38 | 0,36 | 0,39 | 0,41 | 0,39 | 0,33 | 0,33 | 0,33 | 0,42 | 0,40 | 0,16 | 0,14 | 0,13 | 0,17 | 0,17 | 0,17 | 0,88 | 1,00 | 0,80 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,63 | 0,44 | 0,37 | 0,37 | 0,37 | 0,30 | 0,18 | 0,14 | 0,15 | 0,18 | 0,15 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 90,2% | 87,5% | 86,8% | 88,0% | 89,9% | 90,1% | 87,3% | 86,5% | 88,4% | 90,4% | 87,4% | 80,7% | 76,0% | 73,8% | 79,3% | 82,7% | 90,0% | 78,0% | 89,3% | 93,1% |
| FAVÖK Marjı | 56,2% | 41,9% | 37,3% | 45,6% | 55,1% | 57,8% | 46,4% | 44,6% | 50,2% | 65,1% | 57,9% | 4,6% | -2,7% | -0,9% | 19,0% | 37,4% | 43,5% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 53,5% | 43,8% | 40,0% | 48,2% | 54,8% | 61,1% | 52,0% | 46,4% | 51,8% | 70,4% | 68,1% | 23,2% | 12,3% | 15,7% | 29,7% | 43,7% | 40,3% | 32,7% | 53,8% | 37,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 60,8% | 53,2% | 39,7% | 41,8% | 54,3% | 60,7% | 63,8% | 31,7% | 42,7% | 53,5% | 123,3% | 61,7% | 13,1% | -16,9% | -55,1% | 63,5% | 61,6% | 18,3% | 60,4% | 14,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |