300037Shenzhen Capchem Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,19 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元19,81 Mr | 元17,62 Mr | 元17,62 Mr | 元15,40 Mr | 元11,17 Mr | 元7,40 Mr | 元4,95 Mr | 元4,44 Mr | 元3,70 Mr | 元2,80 Mr | 元2,31 Mr | 元1,63 Mr | 元1,45 Mr | 元1,35 Mr | 元1,23 Mr | 元1,10 Mr | 元1,01 Mr | 元203,83 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元8,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元11,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,93 Mr | 元4,87 Mr | 元5,66 Mr | 元4,55 Mr | 元2,03 Mr | 元1,28 Mr | 元924,40 Mn | 元887,23 Mn | 元709,57 Mn | 元165,28 Mn | 元117,22 Mn | 元102,37 Mn | 元59,26 Mn | 元67,77 Mn | 元46,37 Mn | 元32,42 Mn | 元25,61 Mn | 元35,77 Mn |
| Net Borç† | 元1,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元9,60 Mr | 元7,82 Mr | 元7,44 Mr | 元9,61 Mr | 元6,92 Mr | 元2,95 Mr | 元2,32 Mr | 元2,15 Mr | 元1,80 Mr | 元1,58 Mr | 元927,11 Mn | 元751,23 Mn | 元680,70 Mn | 元656,46 Mn | 元649,97 Mn | 元475,87 Mn | 元318,03 Mn | 元232,67 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,17 Mr | 元1,94 Mr | 元2,02 Mr | 元2,94 Mr | 元2,35 Mr | 元993,37 Mn | 元763,71 Mn | 元680,70 Mn | 元603,02 Mn | 元575,71 Mn | 元303,70 Mn | 元256,10 Mn | 元221,91 Mn | 元225,76 Mn | 元217,41 Mn | 元149,23 Mn | 元111,15 Mn | 元59,04 Mn |
| FAVÖK | 元1,66 Mr | 元1,56 Mr | 元1,44 Mr | 元2,25 Mr | 元1,68 Mr | 元744,63 Mn | 元477,95 Mn | 元418,76 Mn | 元401,56 Mn | 元337,08 Mn | 元190,64 Mn | 元176,73 Mn | 元148,59 Mn | 元150,71 Mn | 元134,98 Mn | 元101,37 Mn | 元76,21 Mn | 元40,22 Mn |
| Net Kâr | 元1,10 Mr | 元942,05 Mn | 元1,01 Mr | 元1,76 Mr | 元1,31 Mr | 元517,77 Mn | 元325,05 Mn | 元320,05 Mn | 元280,05 Mn | 元255,92 Mn | 元127,67 Mn | 元132,76 Mn | 元125,47 Mn | 元129,81 Mn | 元123,72 Mn | 元93,93 Mn | 元60,13 Mn | 元31,62 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,43 | 1,21 | 1,29 | 2,37 | 1,76 | 0,70 | 0,48 | 0,47 | 0,41 | 0,39 | 0,20 | 0,22 | 0,20 | 0,21 | 0,20 | 0,15 | 0,13 | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元444,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元210,25 Mn | -元320,44 Mn | 元1,71 Mr | 元67,00 Mn | -元130,45 Mn | 元530,53 Mn | 元41,52 Mn | -元21,71 Mn | -元80,22 Mn | 元35,11 Mn | -元28,25 Mn | 元73,43 Mn | -元22,83 Mn | 元62,54 Mn | -元147,17 Mn | -元34,78 Mn | 元22,18 Mn | 元12,04 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元972,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,9% | 27,6% | 32,1% | 29,5% | 18,2% | 17,3% | 18,7% | 20,0% | 19,2% | 5,9% | 5,1% | 6,3% | 4,1% | 5,0% | 3,8% | 2,9% | 2,5% | 17,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,48 | 0,44 | 0,42 | 0,62 | 0,62 | 0,40 | 0,47 | 0,49 | 0,49 | 0,56 | 0,40 | 0,46 | 0,47 | 0,49 | 0,53 | 0,43 | 0,32 | 1,14 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,85 | 0,69 | 0,66 | 0,85 | 0,61 | 0,26 | 0,21 | 0,19 | 0,16 | 0,14 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,6% | 24,8% | 27,1% | 30,6% | 33,9% | 33,7% | 33,0% | 31,6% | 33,4% | 36,5% | 32,8% | 34,1% | 32,6% | 34,4% | 33,4% | 31,4% | 35,0% | 25,4% |
| FAVÖK Marjı | 17,3% | 20,0% | 19,4% | 23,4% | 24,2% | 25,3% | 20,6% | 19,4% | 22,2% | 21,4% | 20,6% | 23,5% | 21,8% | 23,0% | 20,8% | 21,3% | 24,0% | 17,3% |
| Net Kâr Marjı | 11,4% | 12,0% | 13,6% | 18,3% | 18,9% | 17,6% | 14,0% | 14,9% | 15,5% | 16,2% | 13,8% | 17,7% | 18,4% | 19,8% | 19,0% | 19,7% | 18,9% | 13,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,2% | -4,1% | 23,0% | 0,7% | -1,9% | 18,0% | 1,8% | -1,0% | -4,4% | 2,2% | -3,0% | 9,8% | -3,4% | 9,5% | -22,6% | -7,3% | 7,0% | 5,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |