300042Netac Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,20 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,34 Mr | 元1,20 Mr | 元1,37 Mr | 元1,36 Mr | 元1,26 Mr | 元1,19 Mr | 元1,09 Mr | 元1,00 Mr | 元951,70 Mn | 元924,53 Mn | 元882,55 Mn | 元861,20 Mn | 元873,06 Mn | 元886,08 Mn | 元914,78 Mn | 元896,84 Mn | 元907,26 Mn | 元203,61 Mn | 元186,57 Mn | 元178,39 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元443,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元296,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元183,39 Mn | 元88,11 Mn | 元66,07 Mn | 元16,37 Mn | 元5,82 Mn | 元6,28 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元63.864 | 元211.353 | 元350.899 | 元0,00 | 元40,68 Mn | 元75,00 Mn | 元61,26 Mn | 元12,39 Mn | 元5,60 Mn | 元4,80 Mn |
| Net Borç† | -元260,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,24 Mr | 元829,09 Mn | 元1,09 Mr | 元1,77 Mr | 元1,91 Mr | 元1,49 Mr | 元1,19 Mr | 元966,17 Mn | 元928,22 Mn | 元589,23 Mn | 元402,21 Mn | 元209,50 Mn | 元229,72 Mn | 元203,20 Mn | 元232,18 Mn | 元223,49 Mn | 元272,77 Mn | 元242,69 Mn | 元307,09 Mn | 元274,72 Mn |
| Brüt Kâr | 元165,81 Mn | 元74,96 Mn | 元98,74 Mn | 元180,76 Mn | 元184,21 Mn | 元194,50 Mn | 元145,20 Mn | 元116,29 Mn | 元101,19 Mn | 元80,92 Mn | 元54,92 Mn | 元43,34 Mn | 元35,95 Mn | 元46,63 Mn | 元48,00 Mn | 元38,58 Mn | 元64,98 Mn | 元69,38 Mn | 元69,75 Mn | 元66,01 Mn |
| FAVÖK | 元34,77 Mn | -元91,82 Mn | -元37,33 Mn | 元51,58 Mn | 元66,95 Mn | 元79,35 Mn | 元69,06 Mn | 元56,81 Mn | 元54,55 Mn | 元31,18 Mn | 元17,39 Mn | 元8,69 Mn | 元6,98 Mn | 元5,33 Mn | 元8,80 Mn | 元7,87 Mn | 元40,42 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | 元27,15 Mn | -元99,25 Mn | -元43,76 Mn | 元62,13 Mn | 元68,85 Mn | 元70,65 Mn | 元71,85 Mn | 元64,50 Mn | 元56,19 Mn | 元44,44 Mn | 元24,29 Mn | 元20,07 Mn | 元5,93 Mn | 元15,81 Mn | 元16,31 Mn | 元20,21 Mn | 元39,69 Mn | 元39,59 Mn | 元38,85 Mn | 元15,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,14 | -0,50 | -0,22 | 0,31 | 0,34 | 0,35 | 0,36 | 0,32 | 0,28 | 0,22 | 0,12 | 0,10 | 0,03 | 0,08 | 0,08 | 0,10 | 0,26 | 0,20 | 0,19 | 0,08 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元45,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元268,59 Mn | -元38,04 Mn | -元101,84 Mn | 元142,34 Mn | 元76,17 Mn | 元32,70 Mn | -元94,90 Mn | 元78,38 Mn | 元54,48 Mn | 元39,24 Mn | 元44,88 Mn | 元1,57 Mn | -元11,45 Mn | -元104,41 Mn | -元29,74 Mn | -元59,59 Mn | -元45,95 Mn | -元23,27 Mn | 元31,30 Mn | 元12,84 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元9,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 13,6% | 7,4% | 4,8% | 1,2% | 0,5% | 0,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,4% | 8,4% | 6,8% | 6,1% | 3,0% | 2,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,92 | 0,69 | 0,79 | 1,31 | 1,52 | 1,26 | 1,10 | 0,96 | 0,98 | 0,64 | 0,46 | 0,24 | 0,26 | 0,23 | 0,25 | 0,25 | 0,30 | 1,19 | 1,65 | 1,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,18 | 0,79 | 1,04 | 1,69 | 1,83 | 1,42 | 1,14 | 0,92 | 0,89 | 0,56 | 0,38 | 0,20 | 0,22 | 0,19 | 0,22 | 0,21 | 0,26 | 0,23 | 0,29 | 0,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,4% | 9,0% | 9,1% | 10,2% | 9,6% | 13,1% | 12,2% | 12,0% | 10,9% | 13,7% | 13,7% | 20,7% | 15,7% | 22,9% | 20,7% | 17,3% | 23,8% | 28,6% | 22,7% | 24,0% |
| FAVÖK Marjı | 2,8% | -11,1% | -3,4% | 2,9% | 3,5% | 5,3% | 5,8% | 5,9% | 5,9% | 5,3% | 4,3% | 4,1% | 3,0% | 2,6% | 3,8% | 3,5% | 14,8% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 2,2% | -12,0% | -4,0% | 3,5% | 3,6% | 4,7% | 6,0% | 6,7% | 6,1% | 7,5% | 6,0% | 9,6% | 2,6% | 7,8% | 7,0% | 9,0% | 14,5% | 16,3% | 12,7% | 5,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -21,7% | -4,6% | -9,4% | 8,0% | 4,0% | 2,2% | -8,0% | 8,1% | 5,9% | 6,7% | 11,2% | 0,8% | -5,0% | -51,4% | -12,8% | -26,7% | -16,8% | -9,6% | 10,2% | 4,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |