300044Shenzhen Sunwin Intelligent Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $718,42 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元958,55 Mn | 元1,17 Mr | 元1,62 Mr | 元1,96 Mr | 元3,32 Mr | 元4,59 Mr | 元4,61 Mr | 元4,77 Mr | 元4,29 Mr | 元2,08 Mr | 元1,26 Mr | 元993,01 Mn | 元1,00 Mr | 元748,26 Mn | 元646,05 Mn | 元628,13 Mn | 元238,82 Mn | 元137,29 Mn | 元106,73 Mn | 元91,15 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元68,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -元1,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元396,90 Mn | 元414,39 Mn | 元435,34 Mn | 元605,44 Mn | 元1,70 Mr | 元2,12 Mr | 元2,00 Mr | 元1,45 Mr | 元1,11 Mr | 元564,88 Mn | 元106,66 Mn | 元40,22 Mn | 元171,50 Mn | 元8,64 Mn | 元19,96 Mn | 元37,72 Mn | 元35,00 Mn | 元8,20 Mn | 元14,00 Mn | 元9,00 Mn |
| Net Borç† | 元328,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元130,99 Mn | 元142,92 Mn | 元446,96 Mn | 元385,67 Mn | 元1,03 Mr | 元1,35 Mr | 元1,27 Mr | 元1,27 Mr | 元1,50 Mr | 元1,00 Mr | 元655,26 Mn | 元610,75 Mn | 元422,36 Mn | 元308,49 Mn | 元210,11 Mn | 元178,38 Mn | 元196,01 Mn | 元141,07 Mn | 元106,14 Mn | 元88,53 Mn |
| Brüt Kâr | 元28,15 Mn | -元5,50 Mn | 元111,59 Mn | 元57,85 Mn | 元165,46 Mn | 元368,74 Mn | 元365,01 Mn | 元404,24 Mn | 元348,46 Mn | 元152,79 Mn | 元141,99 Mn | 元125,43 Mn | 元73,44 Mn | 元62,73 Mn | 元52,21 Mn | 元56,24 Mn | 元62,61 Mn | 元41,87 Mn | 元25,26 Mn | 元15,09 Mn |
| FAVÖK | -元946,57 Mn | -元149,70 Mn | -元92,22 Mn | 元11,81 Mn | -元145,30 Mn | -元324,29 Mn | 元179,49 Mn | 元149,66 Mn | 元258,06 Mn | 元123,69 Mn | 元78,99 Mn | 元70,32 Mn | 元36,39 Mn | 元35,41 Mn | 元25,28 Mn | 元26,74 Mn | 元37,45 Mn | 元26,62 Mn | 元12,05 Mn | 元5,18 Mn |
| Net Kâr | -元1,26 Mr | -元507,32 Mn | -元160,77 Mn | -元226,48 Mn | -元349,01 Mn | -元429,62 Mn | -元419,18 Mn | 元75,30 Mn | 元181,92 Mn | 元100,82 Mn | 元77,46 Mn | 元52,45 Mn | 元29,44 Mn | 元37,84 Mn | 元25,92 Mn | 元25,61 Mn | 元31,79 Mn | 元22,34 Mn | 元10,05 Mn | 元4,66 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,65 | -0,66 | -0,21 | -0,30 | -0,45 | -0,56 | -0,54 | 0,10 | 0,27 | 0,17 | 0,13 | 0,09 | 0,05 | 0,06 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,02 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元21,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元34,13 Mn | -元39,44 Mn | -元27,75 Mn | 元88,10 Mn | 元349,51 Mn | -元492,28 Mn | -元130,51 Mn | -元367,73 Mn | -元470,61 Mn | -元344,83 Mn | 元91,43 Mn | -元77,33 Mn | -元56,07 Mn | 元41,83 Mn | -元48,15 Mn | -元49,26 Mn | -元21,09 Mn | 元25,76 Mn | 元6,16 Mn | -元19,94 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 41,4% | 35,3% | 26,9% | 30,9% | 51,3% | 46,2% | 43,3% | 30,5% | 25,8% | 27,2% | 8,5% | 4,1% | 17,1% | 1,2% | 3,1% | 6,0% | 14,7% | 6,0% | 13,1% | 9,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,14 | 0,12 | 0,28 | 0,20 | 0,31 | 0,30 | 0,28 | 0,27 | 0,35 | 0,48 | 0,52 | 0,62 | 0,42 | 0,41 | 0,33 | 0,28 | 0,82 | 1,03 | 0,99 | 0,97 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,11 | -0,12 | -0,39 | -0,34 | -0,90 | -1,18 | -1,11 | -1,11 | -1,31 | -0,87 | -0,57 | -0,53 | -0,37 | -0,27 | -0,18 | -0,16 | -0,17 | -0,12 | -0,09 | -0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,5% | -3,8% | 25,0% | 15,0% | 16,0% | 27,2% | 28,7% | 31,9% | 23,3% | 15,3% | 21,7% | 20,5% | 17,4% | 20,3% | 24,8% | 31,5% | 31,9% | 29,7% | 23,8% | 17,0% |
| FAVÖK Marjı | -722,7% | -104,7% | -20,6% | 3,1% | -14,1% | -24,0% | 14,1% | 11,8% | 17,2% | 12,4% | 12,1% | 11,5% | 8,6% | 11,5% | 12,0% | 15,0% | 19,1% | 18,9% | 11,4% | 5,8% |
| Net Kâr Marjı | -964,7% | -355,0% | -36,0% | -58,7% | -33,8% | -31,7% | -32,9% | 6,0% | 12,2% | 10,1% | 11,8% | 8,6% | 7,0% | 12,3% | 12,3% | 14,4% | 16,2% | 15,8% | 9,5% | 5,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 26,1% | -27,6% | -6,2% | 22,8% | 33,9% | -36,4% | -10,3% | -29,1% | -31,4% | -34,5% | 14,0% | -12,7% | -13,3% | 13,6% | -22,9% | -27,6% | -10,8% | 18,3% | 5,8% | -22,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |