300045Hwa Create Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,15 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,40 Mr | 元2,45 Mr | 元2,39 Mr | 元2,28 Mr | 元2,21 Mr | 元2,40 Mr | 元2,31 Mr | 元2,35 Mr | 元1,87 Mr | 元1,26 Mr | 元1,16 Mr | 元1,06 Mr | 元907,32 Mn | 元821,51 Mn | 元782,47 Mn | 元698,36 Mn | 元176,16 Mn | 元134,16 Mn | 元108,36 Mn | 元55,45 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元249,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元765,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元75,33 Mn | 元45,99 Mn | 元108,41 Mn | 元92,87 Mn | 元188,73 Mn | 元192,51 Mn | 元149,70 Mn | 元56,24 Mn | 元233,65 Mn | 元34,55 Mn | 元46,39 Mn | 元42,92 Mn | 元0,00 | 元720.000 | 元0,00 | 元0,00 | 元27,00 Mn | 元30,00 Mn | 元40,00 Mn | 元6,00 Mn |
| Net Borç† | -元174,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元778,42 Mn | 元544,59 Mn | 元706,65 Mn | 元383,09 Mn | 元662,04 Mn | 元642,90 Mn | 元637,82 Mn | 元676,17 Mn | 元568,61 Mn | 元418,54 Mn | 元412,88 Mn | 元402,11 Mn | 元303,14 Mn | 元278,43 Mn | 元299,66 Mn | 元211,17 Mn | 元162,15 Mn | 元115,05 Mn | 元83,52 Mn | 元64,22 Mn |
| Brüt Kâr | 元127,43 Mn | 元70,95 Mn | 元170,53 Mn | 元53,63 Mn | 元171,63 Mn | 元163,80 Mn | 元201,25 Mn | 元246,46 Mn | 元230,18 Mn | 元163,54 Mn | 元174,70 Mn | 元185,62 Mn | 元114,62 Mn | 元111,11 Mn | 元135,92 Mn | 元100,29 Mn | 元76,15 Mn | 元59,32 Mn | 元47,95 Mn | 元32,05 Mn |
| FAVÖK | 元52,38 Mn | -元51,11 Mn | 元85,06 Mn | -元54,16 Mn | 元82,82 Mn | 元99,06 Mn | 元73,70 Mn | 元181,50 Mn | 元121,09 Mn | 元59,18 Mn | 元57,88 Mn | 元51,29 Mn | -元5,31 Mn | 元50,36 Mn | 元74,68 Mn | 元58,74 Mn | 元42,65 Mn | 元28,77 Mn | 元24,56 Mn | 元3,95 Mn |
| Net Kâr | -元69,22 Mn | -元142,96 Mn | 元17,62 Mn | -元110,26 Mn | -元227,96 Mn | 元27,85 Mn | -元147,55 Mn | 元118,07 Mn | 元81,32 Mn | 元51,03 Mn | 元31,31 Mn | 元47,02 Mn | 元14,35 Mn | 元45,92 Mn | 元61,06 Mn | 元50,36 Mn | 元36,99 Mn | 元27,09 Mn | 元23,61 Mn | 元5,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,10 | -0,22 | 0,03 | -0,17 | -0,37 | 0,05 | -0,24 | 0,20 | 0,14 | 0,09 | 0,06 | 0,09 | 0,03 | 0,09 | 0,11 | 0,10 | 0,07 | 0,05 | 0,04 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元66,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元7,43 Mn | 元11,03 Mn | -元34,47 Mn | -元34,93 Mn | -元21,30 Mn | 元14,53 Mn | -元114,53 Mn | -元87,79 Mn | -元115,04 Mn | -元37,66 Mn | -元78,28 Mn | -元87,72 Mn | -元68,22 Mn | -元73,90 Mn | -元42,37 Mn | -元48,79 Mn | 元4,80 Mn | 元11,19 Mn | -元10,54 Mn | -元10,25 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元196,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,1% | 1,9% | 4,5% | 4,1% | 8,6% | 8,0% | 6,5% | 2,4% | 12,5% | 2,7% | 4,0% | 4,0% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 0,0% | 15,3% | 22,4% | 36,9% | 10,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,22 | 0,30 | 0,17 | 0,30 | 0,27 | 0,28 | 0,29 | 0,30 | 0,33 | 0,36 | 0,38 | 0,33 | 0,34 | 0,38 | 0,30 | 0,92 | 0,86 | 0,77 | 1,16 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,51 | 0,35 | 0,46 | 0,25 | 0,43 | 0,42 | 0,41 | 0,44 | 0,37 | 0,27 | 0,27 | 0,26 | 0,20 | 0,18 | 0,19 | 0,14 | 0,11 | 0,07 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,4% | 13,0% | 24,1% | 14,0% | 25,9% | 25,5% | 31,6% | 36,4% | 40,5% | 39,1% | 42,3% | 46,2% | 37,8% | 39,9% | 45,4% | 47,5% | 47,0% | 51,6% | 57,4% | 49,9% |
| FAVÖK Marjı | 6,7% | -9,4% | 12,0% | -14,1% | 12,5% | 15,4% | 11,6% | 26,8% | 21,3% | 14,1% | 14,0% | 12,8% | -1,8% | 18,1% | 24,9% | 27,8% | 26,3% | 25,0% | 29,4% | 6,2% |
| Net Kâr Marjı | -8,9% | -26,3% | 2,5% | -28,8% | -34,4% | 4,3% | -23,1% | 17,5% | 14,3% | 12,2% | 7,6% | 11,7% | 4,7% | 16,5% | 20,4% | 23,8% | 22,8% | 23,5% | 28,3% | 8,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,0% | 2,0% | -4,9% | -9,1% | -3,2% | 2,3% | -18,0% | -13,0% | -20,2% | -9,0% | -19,0% | -21,8% | -22,5% | -26,5% | -14,1% | -23,1% | 3,0% | 9,7% | -12,6% | -16,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |