300049Inner Mongolia Furui Medical Science Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,84 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,44 Mr | 元3,06 Mr | 元2,65 Mr | 元2,52 Mr | 元2,52 Mr | 元2,29 Mr | 元2,25 Mr | 元2,14 Mr | 元2,51 Mr | 元2,41 Mr | 元2,04 Mr | 元1,33 Mr | 元1,14 Mr | 元931,14 Mn | 元873,89 Mn | 元795,66 Mn | 元250,96 Mn | 元223,10 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元649,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元652,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元137,09 Mn | 元83,43 Mn | 元59,34 Mn | 元55,68 Mn | 元108,36 Mn | 元127,37 Mn | 元117,36 Mn | 元78,50 Mn | 元85,15 Mn | 元87,94 Mn | 元131,08 Mn | 元103,18 Mn | 元96,13 Mn | 元70,78 Mn | 元78,21 Mn | 元51,20 Mn | 元56,35 Mn | 元44,50 Mn |
| Net Borç† | -元596,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,59 Mr | 元1,35 Mr | 元1,14 Mr | 元997,91 Mn | 元885,99 Mn | 元804,37 Mn | 元829,33 Mn | 元862,89 Mn | 元819,27 Mn | 元820,61 Mn | 元596,97 Mn | 元641,49 Mn | 元518,56 Mn | 元402,93 Mn | 元296,31 Mn | 元209,76 Mn | 元179,70 Mn | 元141,06 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,09 Mr | 元930,84 Mn | 元813,42 Mn | 元697,57 Mn | 元612,68 Mn | 元547,75 Mn | 元561,95 Mn | 元580,37 Mn | 元575,32 Mn | 元573,78 Mn | 元388,74 Mn | 元392,19 Mn | 元266,53 Mn | 元266,83 Mn | 元202,90 Mn | 元144,27 Mn | 元131,59 Mn | 元95,03 Mn |
| FAVÖK | 元504,52 Mn | 元379,90 Mn | 元335,11 Mn | 元254,66 Mn | 元234,34 Mn | 元209,98 Mn | 元193,55 Mn | 元165,03 Mn | 元195,59 Mn | 元211,44 Mn | 元139,20 Mn | 元163,40 Mn | 元33,67 Mn | 元60,98 Mn | 元79,11 Mn | 元64,06 Mn | 元57,57 Mn | 元44,58 Mn |
| Net Kâr | 元154,09 Mn | 元113,29 Mn | 元101,56 Mn | 元97,89 Mn | 元95,47 Mn | 元61,91 Mn | 元43,39 Mn | 元35,42 Mn | 元61,11 Mn | 元121,05 Mn | 元91,69 Mn | 元87,24 Mn | 元4,91 Mn | 元41,14 Mn | 元52,49 Mn | 元46,85 Mn | 元34,42 Mn | 元25,82 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,59 | 0,43 | 0,39 | 0,37 | 0,37 | 0,24 | 0,17 | 0,14 | 0,23 | 0,46 | 0,35 | 0,33 | 0,02 | 0,17 | 0,21 | 0,19 | 0,14 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元77,03 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元165,14 Mn | 元5,12 Mn | 元121,09 Mn | 元104,69 Mn | 元140,14 Mn | 元95,96 Mn | 元190,80 Mn | -元7,37 Mn | 元100,65 Mn | -元54,89 Mn | 元35,54 Mn | -元32,72 Mn | -元209,33 Mn | 元61,28 Mn | 元36,03 Mn | 元10,36 Mn | -元13,84 Mn | 元32,13 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元189,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,0% | 2,7% | 2,2% | 2,2% | 4,3% | 5,6% | 5,2% | 3,7% | 3,4% | 3,7% | 6,4% | 7,8% | 8,4% | 7,6% | 8,9% | 6,4% | 22,5% | 19,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,46 | 0,44 | 0,43 | 0,40 | 0,35 | 0,35 | 0,37 | 0,40 | 0,33 | 0,34 | 0,29 | 0,48 | 0,45 | 0,43 | 0,34 | 0,26 | 0,72 | 0,63 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,64 | 0,54 | 0,46 | 0,40 | 0,36 | 0,33 | 0,34 | 0,35 | 0,33 | 0,33 | 0,24 | 0,26 | 0,21 | 0,16 | 0,12 | 0,08 | 0,07 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 68,3% | 69,1% | 71,1% | 69,9% | 69,2% | 68,1% | 67,8% | 67,3% | 70,2% | 69,9% | 65,1% | 61,1% | 51,4% | 66,2% | 68,5% | 68,8% | 73,2% | 67,4% |
| FAVÖK Marjı | 31,7% | 28,2% | 29,3% | 25,5% | 26,4% | 26,1% | 23,3% | 19,1% | 23,9% | 25,8% | 23,3% | 25,5% | 6,5% | 15,1% | 26,7% | 30,5% | 32,0% | 31,6% |
| Net Kâr Marjı | 9,7% | 8,4% | 8,9% | 9,8% | 10,8% | 7,7% | 5,2% | 4,1% | 7,5% | 14,8% | 15,4% | 13,6% | 0,9% | 10,2% | 17,7% | 22,3% | 19,2% | 18,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,4% | 0,4% | 10,6% | 10,5% | 15,8% | 11,9% | 23,0% | -0,9% | 12,3% | -6,7% | 6,0% | -5,1% | -40,4% | 15,2% | 12,2% | 4,9% | -7,7% | 22,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |