300053Zhuhai Aerospace Microchips Science & Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,25 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,21 Mr | 元2,47 Mr | 元2,75 Mr | 元3,16 Mr | 元3,90 Mr | 元3,93 Mr | 元3,95 Mr | 元4,10 Mr | 元2,75 Mr | 元2,53 Mr | 元1,50 Mr | 元750,60 Mn | 元681,08 Mn | 元635,20 Mn | 元621,38 Mn | 元602,58 Mn | 元178,28 Mn | 元180,69 Mn | 元140,41 Mn | 元60,65 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元268,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元747,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元264,84 Mn | 元214,44 Mn | 元197,42 Mn | 元130,11 Mn | 元124,24 Mn | 元148,66 Mn | 元320,30 Mn | 元234,80 Mn | 元258,79 Mn | 元135,05 Mn | 元77,20 Mn | 元60,92 Mn | 元6,79 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元23,00 Mn | 元23,00 Mn | 元15,90 Mn | 元5,00 Mn |
| Net Borç† | -元3,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元275,80 Mn | 元210,59 Mn | 元347,17 Mn | 元422,30 Mn | 元692,92 Mn | 元864,85 Mn | 元847,48 Mn | 元902,71 Mn | 元733,64 Mn | 元559,18 Mn | 元388,43 Mn | 元176,43 Mn | 元151,18 Mn | 元160,30 Mn | 元176,60 Mn | 元175,33 Mn | 元101,69 Mn | 元126,04 Mn | 元75,08 Mn | 元37,65 Mn |
| Brüt Kâr | 元66,47 Mn | 元10,30 Mn | 元115,83 Mn | 元83,82 Mn | 元216,27 Mn | 元282,38 Mn | 元239,31 Mn | 元255,14 Mn | 元237,25 Mn | 元183,30 Mn | 元144,02 Mn | 元74,27 Mn | 元63,34 Mn | 元54,22 Mn | 元65,41 Mn | 元60,95 Mn | 元36,21 Mn | 元40,69 Mn | 元34,89 Mn | 元12,79 Mn |
| FAVÖK | -元69,65 Mn | -元91,21 Mn | -元96,89 Mn | -元11,66 Mn | 元165,49 Mn | 元240,96 Mn | 元152,33 Mn | 元186,71 Mn | 元174,22 Mn | 元144,37 Mn | 元107,27 Mn | 元62,77 Mn | 元45,77 Mn | 元40,46 Mn | 元47,71 Mn | 元41,19 Mn | — | — | — | — |
| Net Kâr | -元341,21 Mn | -元294,22 Mn | -元425,34 Mn | -元572,20 Mn | 元42,64 Mn | 元108,11 Mn | -元233,76 Mn | 元94,93 Mn | 元120,87 Mn | 元84,59 Mn | 元57,83 Mn | 元25,06 Mn | 元28,01 Mn | 元25,33 Mn | 元32,51 Mn | 元30,01 Mn | 元20,03 Mn | 元25,32 Mn | 元22,83 Mn | 元9,41 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,49 | -0,42 | -0,61 | -0,82 | 0,06 | 0,16 | -0,34 | 0,14 | 0,19 | 0,15 | 0,11 | 0,05 | 0,06 | 0,05 | 0,07 | 0,06 | 0,04 | 0,05 | 0,05 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元52,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元3,53 Mn | -元3,91 Mn | -元86,77 Mn | -元111,39 Mn | -元76,44 Mn | -元260,01 Mn | -元613,16 Mn | -元122,67 Mn | -元109,12 Mn | 元56,72 Mn | 元60,99 Mn | -元26,88 Mn | -元54,99 Mn | -元32,29 Mn | -元67,99 Mn | -元83,91 Mn | -元34,22 Mn | 元18,11 Mn | 元9,64 Mn | 元4,21 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元43,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,0% | 8,7% | 7,2% | 4,1% | 3,2% | 3,8% | 8,1% | 5,7% | 9,4% | 5,3% | 5,2% | 8,1% | 1,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 12,9% | 12,7% | 11,3% | 8,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,12 | 0,09 | 0,13 | 0,13 | 0,18 | 0,22 | 0,21 | 0,22 | 0,27 | 0,22 | 0,26 | 0,24 | 0,22 | 0,25 | 0,28 | 0,29 | 0,57 | 0,70 | 0,53 | 0,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,19 | 0,15 | 0,24 | 0,29 | 0,48 | 0,60 | 0,59 | 0,63 | 0,51 | 0,39 | 0,27 | 0,12 | 0,11 | 0,11 | 0,12 | 0,12 | 0,07 | 0,09 | 0,05 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,1% | 4,9% | 33,4% | 19,8% | 31,2% | 32,7% | 28,2% | 28,3% | 32,3% | 32,8% | 37,1% | 42,1% | 41,9% | 33,8% | 37,0% | 34,8% | 35,6% | 32,3% | 46,5% | 34,0% |
| FAVÖK Marjı | -25,3% | -43,3% | -27,9% | -2,8% | 23,9% | 27,9% | 18,0% | 20,7% | 23,7% | 25,8% | 27,6% | 35,6% | 30,3% | 25,2% | 27,0% | 23,5% | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -123,7% | -139,7% | -122,5% | -135,5% | 6,2% | 12,5% | -27,6% | 10,5% | 16,5% | 15,1% | 14,9% | 14,2% | 18,5% | 15,8% | 18,4% | 17,1% | 19,7% | 20,1% | 30,4% | 25,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,3% | -1,9% | -25,0% | -26,4% | -11,0% | -30,1% | -72,4% | -13,6% | -14,9% | 10,1% | 15,7% | -15,2% | -36,4% | -20,1% | -38,5% | -47,9% | -33,6% | 14,4% | 12,8% | 11,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |