300057Shantou Wanshun New Material Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $959,01 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元10,57 Mr | 元10,28 Mr | 元10,22 Mr | 元10,31 Mr | 元7,76 Mr | 元8,28 Mr | 元6,92 Mr | 元6,27 Mr | 元5,59 Mr | 元4,57 Mr | 元4,54 Mr | 元4,50 Mr | 元3,81 Mr | 元3,32 Mr | 元1,61 Mr | 元1,52 Mr | 元662,82 Mn | 元557,06 Mn | 元482,65 Mn | 元342,94 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,90 Mr | 元4,34 Mr | 元4,23 Mr | 元4,27 Mr | 元3,62 Mr | 元4,02 Mr | 元2,93 Mr | 元2,80 Mr | 元2,15 Mr | 元1,38 Mr | 元1,49 Mr | 元1,99 Mr | 元1,74 Mr | 元1,38 Mr | 元173,92 Mn | 元119,12 Mn | 元227,01 Mn | 元210,46 Mn | 元184,62 Mn | 元143,54 Mn |
| Net Borç† | 元2,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,79 Mr | 元6,58 Mr | 元5,36 Mr | 元5,83 Mr | 元5,41 Mr | 元5,05 Mr | 元4,42 Mr | 元4,15 Mr | 元3,20 Mr | 元2,22 Mr | 元2,18 Mr | 元2,17 Mr | 元2,03 Mr | 元1,70 Mr | 元626,83 Mn | 元627,88 Mn | 元708,71 Mn | 元569,51 Mn | 元453,95 Mn | 元372,78 Mn |
| Brüt Kâr | 元233,87 Mn | 元264,01 Mn | 元277,45 Mn | 元535,61 Mn | 元352,80 Mn | 元419,08 Mn | 元478,47 Mn | 元504,15 Mn | 元404,95 Mn | 元321,96 Mn | 元299,54 Mn | 元393,49 Mn | 元386,95 Mn | 元309,27 Mn | 元131,55 Mn | 元141,62 Mn | 元149,78 Mn | 元114,40 Mn | 元86,46 Mn | 元54,57 Mn |
| FAVÖK | 元189,26 Mn | 元171,63 Mn | 元182,00 Mn | 元473,80 Mn | 元216,18 Mn | 元318,11 Mn | 元369,32 Mn | 元412,37 Mn | 元351,36 Mn | 元248,38 Mn | 元212,45 Mn | 元325,54 Mn | 元327,37 Mn | 元435,06 Mn | 元96,07 Mn | 元99,78 Mn | 元116,16 Mn | 元94,35 Mn | 元78,92 Mn | 元45,84 Mn |
| Net Kâr | -元184,46 Mn | -元192,26 Mn | -元49,89 Mn | 元204,55 Mn | -元43,94 Mn | 元77,11 Mn | 元134,37 Mn | 元121,82 Mn | 元79,62 Mn | 元75,69 Mn | 元64,60 Mn | 元179,55 Mn | 元144,35 Mn | 元129,06 Mn | 元82,34 Mn | 元81,77 Mn | 元80,63 Mn | 元59,44 Mn | 元49,43 Mn | 元20,45 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,21 | -0,22 | -0,06 | 0,29 | -0,07 | 0,11 | 0,19 | 0,22 | 0,15 | 0,14 | 0,13 | 0,36 | 0,29 | 0,26 | 0,16 | 0,17 | 0,16 | 0,12 | 0,10 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元67,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元312,72 Mn | -元777,70 Mn | -元277,63 Mn | -元639,20 Mn | -元266,70 Mn | -元353,87 Mn | -元260,22 Mn | 元174,04 Mn | 元235,34 Mn | -元1,77 Mn | 元194,34 Mn | 元31,34 Mn | -元141,03 Mn | 元54,46 Mn | -元81,01 Mn | 元40,91 Mn | 元59,78 Mn | 元20,62 Mn | -元1,99 Mn | 元5,53 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元342,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 46,3% | 42,2% | 41,4% | 41,4% | 46,6% | 48,6% | 42,4% | 44,6% | 38,5% | 30,3% | 32,9% | 44,3% | 45,6% | 41,5% | 10,8% | 7,8% | 34,2% | 37,8% | 38,3% | 41,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,55 | 0,64 | 0,52 | 0,57 | 0,70 | 0,61 | 0,64 | 0,66 | 0,57 | 0,49 | 0,48 | 0,48 | 0,53 | 0,51 | 0,39 | 0,41 | 1,07 | 1,02 | 0,94 | 1,09 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,14 | 1,30 | 1,06 | 1,15 | 1,07 | 1,00 | 0,88 | 0,82 | 0,63 | 0,44 | 0,43 | 0,43 | 0,40 | 0,34 | 0,12 | 0,12 | 0,14 | 0,11 | 0,09 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,0% | 4,0% | 5,2% | 9,2% | 6,5% | 8,3% | 10,8% | 12,2% | 12,6% | 14,5% | 13,7% | 18,1% | 19,1% | 18,2% | 21,0% | 22,6% | 21,1% | 20,1% | 19,0% | 14,6% |
| FAVÖK Marjı | 3,3% | 2,6% | 3,4% | 8,1% | 4,0% | 6,3% | 8,3% | 9,9% | 11,0% | 11,2% | 9,7% | 15,0% | 16,1% | 25,6% | 15,3% | 15,9% | 16,4% | 16,6% | 17,4% | 12,3% |
| Net Kâr Marjı | -3,2% | -2,9% | -0,9% | 3,5% | -0,8% | 1,5% | 3,0% | 2,9% | 2,5% | 3,4% | 3,0% | 8,3% | 7,1% | 7,6% | 13,1% | 13,0% | 11,4% | 10,4% | 10,9% | 5,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,4% | -11,8% | -5,2% | -11,0% | -4,9% | -7,0% | -5,9% | 4,2% | 7,3% | -0,1% | 8,9% | 1,4% | -6,9% | 3,2% | -12,9% | 6,5% | 8,4% | 3,6% | -0,4% | 1,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |